Forums
| Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Discutii generale |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| in atentia adminilor | ||
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| korg_style |
|
||
![]() Registered Member #8178
Joined: 05 Oct 2009Posts: 44 |
ma confrunt cu o problema ...numele fisierelor de la download nu corespunde cu cel din descriere autorului si deci de cateva ori am luat un fisier de 2 ori deoarece il caut la download la mine si este numit alfel deci se pierde dreptul la un download...ce se poate face??? |
||
| Back to top |
|
||
| pustiulica |
|
||
![]() ![]() Registered Member #11427
Joined: 28 Sep 2012Posts: 1597 |
Salut, Poti da Report broken download - Raporteaza ca fisier defect/incorect fisierelor al caror nume nu corespunde cu denumirea. Ai buton sub casuta de Download. [ Edited Mon, 23 Mar 2015, 06:08PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| korg_style |
|
||
![]() Registered Member #8178
Joined: 05 Oct 2009Posts: 44 |
ok multumesc fain daar s-a pierdut downloadul sau am dreptul sa mai fac un download?in locul celui pierdurdut
|
||
| Back to top |
|
||
| ValiS |
|
||
|
Guest
|
Downloadul se pierde..! Nu e vina administratorilor ca tu dld un fisier ai schimbi numele si apoi il pui din nou pe site..! Noi nu verificam continutul fisierelor...!
|
||
| Back to top |
|
||
| korg_style |
|
||
![]() Registered Member #8178
Joined: 05 Oct 2009Posts: 44 |
nu ma refeream la redenumirea unui fisier ci la numele lui fata de descrierea autorului ex:setpa2x pro asa se numeste fisierul in download iar cand il downloadezi fisierul era ,,ciprian_pa2x_set ...deci daca se poate face ceva sa se vada si numele real inainte de download ...deoarece daca trece cateva zile downloadezi acelasi fisier ca numele este altu fata de ce ai tu in download si se crede ca este un alt material
|
||
| Back to top |
|
||
| pustiulica |
|
||
![]() ![]() Registered Member #11427
Joined: 28 Sep 2012Posts: 1597 |
korg_style a scris ... nu ma refeream la redenumirea unui fisier ci la numele lui fata de descrierea autorului ex:setpa2x pro asa se numeste fisierul in download iar cand il downloadezi fisierul era ,,ciprian_pa2x_set ...deci daca se poate face ceva sa se vada si numele real inainte de download ...deoarece daca trece cateva zile downloadezi acelasi fisier ca numele este altu fata de ce ai tu in download si se crede ca este un alt material Acum am inteles ce vrei tu de fapt; cel putin in acest moment nu se poate face ceva anume pentru fisierele mai vechi. Pentru fisierele incarcate in ultimul an am incercat sa facem ceva modificand denumirea fiecarui fisier incarcat pe site de la momentul aprobarii uploadului. Chestia asta consuma foarte mult timp! Problema vine din faptul ca toti cei care incarca fisiere nu le denumesc ok, ci pun o denumire generica, nu specifica, cum ar trebui. De multe ori nu e clar nici pentru ce model de clapa este fisierul respectiv... |
||
| Back to top |
|
||
| korg_style |
|
||
![]() Registered Member #8178
Joined: 05 Oct 2009Posts: 44 |
Ok ...despre aceasta prb era vb ...i-mi dau seama ca este o munca imensa sa revizuiesti tot ce e la download..ma gandeam daca in meniu de download sa apare si numele real dar asta implica modificare structuri site-ului si nu stiu daca este posibil ...va multumesc o zi buna
|
||
| Back to top |
|
||
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]






