Forums

Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Discutii generale
 
<< Previous thread | Next thread >>
Despre ipocrizie și nesimțire
Go to page   <<        >>  
Moderators: admin, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
This thread is now closed
Author Post
ipuk
Sat Apr 18 2015, 09:13AM

Registered Member #9857
Joined: Tue Sep 21 2010, 10:05PM
Posts: 61
Ce nu inteleg e de ce te oftici asa tare când nu sunt si alti de acord cu tine.
E democratie,iar dvs.dl AD aveti tendinte de dictator......muzical.


[ Edited Sat Apr 18 2015, 09:16AM ]


Back to top
Daniel_AD
Sat Apr 18 2015, 09:21AM
Guest
ipuk a scris ...

Ce nu inteleg e de ce te oftici asa tare când nu sunt si alti de acord cu tine.
E democratie,iar dvs.dl AD aveti tendinte de dictator......muzical.



Serios?!?!?...ne contram cumva pe muzica in acest subiect?!?!? ../../images/emotes/yahoo/yahoo_heehee.gif
Apropo; Eu nu ma oftic chiar deloc,raspund doar la aberatiile unora,mai precis,ii corectez!...e democratie,iar in democratie sunt totusi niste reguli ale bunului simt!
Lumea ne judeca pe fiecare,dupa fapte,nu dupa vorbe aruncate din dusmanie/gelozie!!
Eu,chiar nu sunt dusmanos si gelos! ../../images/emotes/yahoo/yahoo_shame_on_you.gif
In muzica,nu am tendinte de dictator,chiar sunt! Cei care ma cunosc aproape stiu asta foarte bine,dar am scos muzicanti din ei!
Eu o numesc DISCIPLINA MUZICALA!
De ce credeti ca imi place la nebunie LAUTARII de la Chisinau?!?!....tocmai pentru DISCIPLINA MUZICALA,DICTATURA cum spui tu...altfel e frectie la piciorul mesei!
Sa va dau doar cateva exemple de baieti care au cantat cu mine si au avut de invatat?!?
NICU TRONCEA,DORU ZAMFIR,DORIN DUMITRACHE chiar PAUL STANGA,sa nu mai zic de Fratii mei,care chiar ma cunosc cat de dictator sunt!...dar sunt TANKURI pe scena toti.
Si eu in tinerete,am avut de invatat,de la FLORIAN de la OLTENITA,COSTICA DULCA,MARIAN de la DITESTI,PUIA fostul dirijor de la DOINA GORJULUI si multi altii,care nu mai sunt printre noi,Dumnezeu sa-i odihneasca!
Experienta se capata in zeci de ani pe scena la cantare LIVE,nu pe forumuri!...eheee,chiar credeti ca un rezultat bun,vine asa,de pe o zi pe alta?!?!!!...va inselati amarnic!
MUZICA ESTE INFINITA si cu cat stii mai mult,cu atat realizezi cat de putin stii!...e testat de mine si este foarte adevarat!
Va astept la discutii serioase,pe [*****] muzicale sau despre clape,nu baliverne de dusmanosi/gelosi....
Cine incepe?


[ Edited Sat Apr 18 2015, 10:09AM ]


Back to top
cantlaclapa
Sat Apr 18 2015, 10:14AM

Registered Member #10487
Joined: Thu Oct 13 2011, 08:22AM
Posts: 932
subiectul asta nu e de urmarit ! cel mai bine ar fi sa fie sters pt ca nu gasesti nimic constructiv aici si ocupa spatiu degeaba !

discutiile de genul asta ar trbui purtate in particular de catre protagonisti si sa-si imparta ei nemultumirile !

candva si eu am intrat in clinciuri de astea dar sincer mi-am dat seama ca nu ajungi la nici un rezultat daca o tii tot asa prin urmare m-am hotarat atunci sa nu mai particip la astfel de dispute fara rost... cel mai bun atac este sa ignori pe cel care te deranjeaza si atunci ai si aparare si atac !

in tompul in care eram in dispute de astea fara rost altii munceau pe clape si le aranjau ... mi-am dat seama cat de mult timp pretios am pierdut cu prostii!

treaba cu vanzarile de seturi nu o sa se termine niciodata la fel cum nu se termina vanzarile de masini .... asa ca...

fiecare are strategia lui de a face vanzari sau reclama ! in era aceasta cine da mai bine din coate reuseste si cine e mai slab moare!

atacati degeaba pe unul sau altul ... am avut si eu destule cu Andronescu dar mi-am dat seama cu nu are rost sa pierd timpul cu razboaie virtuale din care nu castiga nimeni concret .... in schimb am fost putin mai atent la ce am de castigat si sincer am luat partea buna a lucrurilor in sensul ca am avut de invatat destule de la el in ce priveste modalitatea de lucru la korg si pt asta inca odata multumesc Andronescu .... acum pot sa spun ca mi-am descoperit clapa 95% si mi-am facut-o sa sune dupa sufletul meu cu tonuri si styluri ce mi-am incarcat eu ....dar a contribuit mult baza ce am prins-o ca mod de lucru ....

in rest sincer indiferent de cate clinciuri si contre uneori chiar mizerabile au fost eu le-am pus toate la spate si consider intotdeauna ca cel mai luminat si mai chibzuit cedeaza ! Nu e bine sa dai apa la moara daca nu trebuie ...

multa sanatate tuturor si spor la bani si tot ce va doriti iar adminilor le adresez rugamintea sa nu mai permita astfel de discutii absolut inutile pt ca nu ajuta pe nimeni !

multumesc pt atentie ! spritz pauza !

Back to top
Daniel_AD
Sat Apr 18 2015, 10:17AM
Guest
Sergiu,nu eu am deschis acest subiect,iar eu sunt de acord total cu tine,sa fie sters!
Dar nu pot sa tac cand vad atata dusmanie!
Respectivul care a deschis acest subiect,este intr-o confuzie totala,crezand ca eu sunt copilul care sa luat la tranta pe alt site!
De aici au mai sarit si alti gelosi,asa ca doar m-am aparat!
Sper ca un Admin sa sterga acest subiect.

[ Edited Sat Apr 18 2015, 10:18AM ]


Back to top
cantlaclapa
Sat Apr 18 2015, 10:21AM

Registered Member #10487
Joined: Thu Oct 13 2011, 08:22AM
Posts: 932
sincer nu ma intereseaza nici cine la deschis nici cine sare si nici ce este de impartit doar ca in momentul cand deschid pagina clape.ro dau cu nasul in subiectul asta de 2 lei ! pe cine ajuta? ce folos ? ma rog e tot una o sa incerc sa nu mai deschid clape.ro ca sa nu mai vad mizeria asta de subiect iar cand o sa fie curatat o sa deschid din nou poate gasim ceva subiecte constructive si interesante !

pace si colaborare !

Back to top
albundy
Sat Apr 18 2015, 10:49AM

Registered Member #10099
Joined: Mon Mar 28 2011, 01:05PM
Posts: 592
Daca aveti dusmani sa-i stapaniti sanatos, eu nu port nimanui dusmanie sau invidie. Sustin inchiderea subiectului ca oricum opiniile noastre nu conteaza. Orice opinie personala care nu coincide cu viziunile dumitale este catalogata ca ura, dusmanie sau invidie . Asa ca ce rost mai are sa purtam discutii inutile .

Back to top
ipuk
Sat Apr 18 2015, 11:26AM

Registered Member #9857
Joined: Tue Sep 21 2010, 10:05PM
Posts: 61
Oricum vedeti numai ce va intereseaza.Din punctul meu de vedere adevarul e undeva la mijloc.Dar trebuie sa tineti cont ca nu suntem toti supusi dvs.respect pentru implicarea tehnica in crearea seturilor,dar modul de a gandi va face doar un oportunist pe o piata in regres....calitativ vorbind.


[ Edited Sat Apr 18 2015, 12:48PM ]


Back to top
Daniel_AD
Sat Apr 18 2015, 12:57PM
Guest
ipuk a scris ...

Oricum vedeti numai ce va intereseaza.Din punctul meu de vedere adevarul e undeva la mijloc.Dar trebuie sa tineti cont ca nu suntem toti supusi dvs.respect pentru implicarea tehnica in crearea seturilor,dar modul de a gandi va face doar un oportunist pe o piata in regres....calitativ vorbind.



"oportunist pe o piata in regres" zici?!?!?....ma faci sa rad,poate unii,putini la numar,doresc asta,dar din pacate,nu-i pot multumii,mai degraba ii "racoresc" de vreo 10 ani!!
KORG domina de peste 10 ani si va mai domina 10 de aici inainte...tine minte asta de la AD!
Cand a aparut AD online,majoritatea erau ROLAND-isti! Am si eu meritul meu aici,99% au KORG acum!!!...si inca se vand foarte bine,produsele KORG!
Poate la unii este "regres",la KORG si la mine,te asigur ca nu este deloc,ba din contra,merg forte bine si constant!
Ai rabdare inca putin si o sa vezi "ERUPTIE" de tehnologie KORG!
Eu am prins "trenul" la timp,sunt c-am "departe",in comparatie cu altii,probabil asta e principalul motiv de ura contra lui AD...la unii,foarte putini la numar,chiar nesemnificativ! Numarati-va,astia contra mea,sa vedeti ce "multi" sunteti! ../../images/emotes/yahoo/yahoo_heehee.gif
Viata continua oricum,cu bune sau cu rele...la mine sunt foarte bune!
E greu rau,sa-i inchida cineva gura lui AD!!!
Tot va spun de multi ani;faceti ceva mai bine ca mine(astia contra mea),doar asa ma las de HOBBY-ul asta,altfel nu obosesc niciodata,sa vin cu surprize placute pentru utilizatorii KORG!!!


[ Edited Sat Apr 18 2015, 01:18PM ]


Back to top
huzumsorin
Sat Apr 18 2015, 01:26PM

Registered Member #8800
Joined: Thu Jan 21 2010, 08:27AM
Posts: 425
Propun Inchiderea thread-ului .

Back to top
Daniel_AD
Sat Apr 18 2015, 01:31PM
Guest
huzumsorin a scris ...

Propun Inchiderea thread-ului .


Eu propun stergerea,cu toate ca e greu de crezut...4585 vizionari in mai putin de o saptamana inseamna,ca AD este inca o FORTA!
Cel mai probabil,se va inchide...ADMINII hotarasc!!

[ Edited Sat Apr 18 2015, 01:35PM ]


Back to top
Go to page   <<        >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] SET KORG PA600 S.R. Posted by mark on 02 May : 21:26
Salut , da este vechi pentru ca nimeni nu face pentru pa600.Toti le repeta cu balarii.Am cumparat multe seturi,asta mi-sa parut cit de cit bunicel desi are multe defecte.


[download] SET KORG PA600 S.R. Posted by ciobanu on 02 May : 21:06
NIMIC BUN VECHITURI


[Content] Am donat Posted by hantatar on 01 May : 21:01
Salut! Am donat 10 EUR si astept sa primesc accesul la download.Multumesc anticipat!


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by bliviu27 on 30 Apr : 18:45
Am reusit sa incarc style doar dupa ce am incercat sa incarc setul in Direct. Atunci clapa l-a convertit si asa am reusit sa incarc stylurile din folderul convertit. Setul este BET [more ...]


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by bliviu27 on 30 Apr : 17:14
La mine in pa1000 desi am incasrcat pe rand nu se incarca Style





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap