Forums

Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Discutii, dezbateri despre clape
 
<< Previous thread | Next thread >>
Doi-Zece proba!!! AD
Go to page   <<      
Moderators: admin, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
This thread is now closed
Author Post
Daniel_AD
Wed Oct 21 2015, 03:48PM
Guest
Kmcoio a scris ...

Ataaaaat ai putut. ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif ) Atat poti! Mai mare rusinea! Acesta este marele AD! Poftiti de ii vizualizati caracterul!



Pfff,ti-a iesit un porumbel din gura!!!! ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif ))))))
Adica eu sunt mare?!?!...ce bei? ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif
Hai gata cu joaca,pune mana pe muzica,ca pute pamantul de vacari!!!
Vino cu ceva nou dupa ce inveti,pune mana si studiaza ca ai degete inghetate si rade lumea de tine! ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif
Chiar vrei sa te condamne lumea de port ilegal?!?!?

[ Edited Wed Oct 21 2015, 03:50PM ]


Back to top
mariusnazi
Wed Oct 21 2015, 04:11PM
Registered Member #12940
Joined: Thu Jun 06 2013, 02:19PM
Posts: 435
Frumoasa expresie , "pute pamantul de vacari" ! Nu stiu cum s-o simti in Australia "putoarea" asta ,ca aici in Romania inca mai pluteste in aer mireasma bunului simt !

[ Edited Wed Oct 21 2015, 04:15PM ]


Back to top
Daniel_AD
Wed Oct 21 2015, 04:17PM
Guest
mariusnazi a scris ...

Frumoasa expresie , "pute pamantul de vacari" ! Nu stiu cum s-o simti in Australia "putoarea" asta ,ca aici in Romania inca mai sunt si alte "simturi" , bunul simt in special .


Eu nu stiu cum simtiti voi in Romania "putoarea' dar uite cum "miroase" in Australia cum canta Kmcoio;
LINK: Click aici !
Dupa ce asculti cum canta,sa-mi spui cum se simte de la tine din Romania "putoarea" la tine,te rog!!!
Oameni din astia se contreaza cu mine si au tupeu sa vorbeasca de muzica cu mine!!!!
Multe armonii....solouri chinuite!!!!
Midnight Blues...varianta o singura armonie!!! Fereasca Dumnezeu!!!
Vorbim despre ce?!?!?

[ Edited Wed Oct 21 2015, 04:20PM ]


Back to top
albundy
Wed Oct 21 2015, 04:20PM

Registered Member #10099
Joined: Mon Mar 28 2011, 01:05PM
Posts: 592
Daniel_AD a scris ...

Dragi prieteni!

Ma simt vinovat! Eu prin ce-am facut cu instrumentele electronice KORG,am vrut sa vin in ajutorul muzicantilor si lautarilor de nivel mediocru sau incepatori

Generatia tanara o sa fie vai si amar...!!!
Sanatate si numai bine va doresc tuturor.

Alea peste 3000 de seturi vandute recunosti cine le-a cumparat .Spor la vandut in continuare inca pe atat. Dar nu te mai vaicari ca viitoarea generatie ce vine din urma este inculta . In mare parte sunt produsi de tine .Daca le iei transpoze si intro-urile cu returnele ,le-ai distrus cariera muzicala. Si pana la urma cine canta cu seturile tale daca singur spui ca ai vrut sa vi in ajutorul celor incepatori si mediocrii? ../../images/emotes/yahoo/yahoo_big_grin.gif
De ei esti considerat zeul korg in romania?Apropo, pana iti ajunge diamantu sa faci set pentru ea, baietii deja au terminat seturile pentru ea .Ar fi culmea sa spui ca si acum seturile de pa4x au ceva din munca ta in ele. Amuzant topicul asta,nici nu il mai citesc ca inceputul a fost foarte interesant.

Back to top
mariusnazi
Wed Oct 21 2015, 04:22PM
Registered Member #12940
Joined: Thu Jun 06 2013, 02:19PM
Posts: 435
Daniel_AD a scris ...

mariusnazi a scris ...

Frumoasa expresie , "pute pamantul de vacari" ! Nu stiu cum s-o simti in Australia "putoarea" asta ,ca aici in Romania inca mai sunt si alte "simturi" , bunul simt in special .


Eu nu stiu cum simtiti voi in Romania "putoarea' dar uite cum "miroase" in Australia cum canta Kmcoio;
LINK: Click aici !
Dupa ce asculti cum canta,sa-mi spui cum pute la tine,te rog!!!
Oameni din astia se contreaza cu mine si au tupeu sa vorbeasca de muzica cu mine!!!!
Multe armonii....solouri chinuite!!!!
Vorbim despre ce?!?!?


Sincer nu ma intereseaza care e mai bun in materie de muzica atata timp cat intru pe site si vad thread-uri cu discutii si injurii inutile . O vorba veche spunea cam asa : Desteptul cedeaza !

Back to top
Daniel_AD
Wed Oct 21 2015, 04:26PM
Guest
albundy a scris ...

Daniel_AD a scris ...

Dragi prieteni!

Ma simt vinovat! Eu prin ce-am facut cu instrumentele electronice KORG,am vrut sa vin in ajutorul muzicantilor si lautarilor de nivel mediocru sau incepatori

Generatia tanara o sa fie vai si amar...!!!
Sanatate si numai bine va doresc tuturor.

Alea peste 3000 de seturi vandute recunosti cine le-a cumparat .Spor la vandut in continuare inca pe atat. Dar nu te mai vaicari ca viitoarea generatie ce vine din urma este inculta . In mare parte sunt produsi de tine .Daca le iei transpoze si intro-urile cu returnele ,le-ai distrus cariera muzicala. Si pana la urma cine canta cu seturile tale daca singur spui ca ai vrut sa vi in ajutorul celor incepatori si mediocrii? ../../images/emotes/yahoo/yahoo_big_grin.gif
De ei esti considerat zeul korg in romania?Apropo, pana iti ajunge diamantu sa faci set pentru ea, baietii deja au terminat seturile pentru ea .Ar fi culmea sa spui ca si acum seturile de pa4x au ceva din munca ta in ele. Amuzant topicul asta,nici nu il mai citesc ca inceputul a fost foarte interesant.



Hai ca ma distezi!!! Baietii deja au facut seturi pentru Pa4x?!?! WOW!!
De unde stii tu ce SET-am eu pentru Pa4x?!?!...poate o sa fie altceva,nu crezi?!...urmeaza sa descoperi!
Da,ai luat doar pasajul care ti-a convenit dar nu e problema!
Eu am vrut sa vin in ajutorul lor sa studieze dar se poate folosii si de intro-uri la cantare,e tara saraca!!!!
Faptele vorbesc...o sa avem timp de comparatii SET-uri!!!
Tineretul...cum isi asterne asa doarme...in toate domeniile!!!!


[ Edited Wed Oct 21 2015, 04:29PM ]


Back to top
albundy
Wed Oct 21 2015, 04:33PM

Registered Member #10099
Joined: Mon Mar 28 2011, 01:05PM
Posts: 592
Si daca n-ar mai avea returnele pe intro,ar munci?
Nu stiu si nici nu ma intereseaza ce set ai pentru diamant .Adica ai set si n-ai clapa? E posibil. Poate ca ai setul dinainte ca brandul korg sa inceapa productia diamantului ../../images/emotes/yahoo/yahoo_big_grin.gif

[ Edited Wed Oct 21 2015, 04:35PM ]


Back to top
Kmcoio
Wed Oct 21 2015, 04:50PM

Registered Member #8319
Joined: Mon Nov 02 2009, 06:43PM
Posts: 765
Imi cer scuze aici fata de Danut Dima pe care l-am confundat cu un alt individ membru pe forumul korgarilor ce mi-a adus injurii si alte invective pe canalul de youtube si pe privat. Omul este foarte ok atat ca si caracter cat si muzical si nu am nimic de impartit cu el. Cat despre restul celor scrise pe aici...ma abtin.

Back to top
remuscampean
Wed Oct 21 2015, 07:34PM

Registered Member #9292
Joined: Sun May 02 2010, 06:50PM
Posts: 354
Cred ca asistam la o aparitie inovatoare si revolutionara, thread-ul “cameleon”… isi schimba titlul periodic, in functie de labilitatea emotionala a autorului.

Dn. AD, o intrebare, ca va vad asa de bun crestin, modest si smerit, lipsit de mandrie, de vanitate, de narcisism… cu vorbe pline de iubire la adresa semenilor… clapele korg vin din stoc cu iconita pe ele?



Back to top
Go to page   <<       

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] enigma.ppf Posted by unaidiu on 17 May : 00:12
... in format SF2


[download] Set Korg PA2X 2023 - Alexandru Soare Posted by apbgd on 11 May : 18:05
Foarte bun setul, se simte ca e cel original, multumim de up1715439966 ]


[download] Set Pa1000 2023 ABX Posted by bliviu27 on 07 May : 16:11
Descrierea nu este corecta. Nu contine preseturi TC Helicon. Folderul Voicepreset este gol.


[download] SET KORG PA600 S.R. Posted by acery71 on 05 May : 22:45
Are tonuri ok , pentru cine vrea sa lucreze ,ca nu este tot setul asa cum spera fiecare , asta este , se cumpara pa4x/pa5x , nu mai sunt probleme de memorie si s-a rezolvat tot. Or [more ...]


[download] SET KORG PA600 S.R. Posted by mark on 02 May : 21:26
Salut , da este vechi pentru ca nimeni nu face pentru pa600.Toti le repeta cu balarii.Am cumparat multe seturi,asta mi-sa parut cit de cit bunicel desi are multe defecte.





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap