Forums

Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg
 
<< Previous thread | Next thread >>
Pa 4x!! se sterge scrisul din dreptul butoanelor!!!!
Go to page   <<        >>  
Moderators: admin, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
Daniel_AD
Sat Feb 13 2016, 06:45PM
Guest
mariuspantera a scris ...

Asta e începutul !! Am dat un pic cu degetul pe litera a si se ia de parca ar fi din scrum făcută!! Si daca va vine sa credeți nu am șters-o niciodată de când o am!!




De unde ai cumparat clapa?

[ Edited Sat Feb 13 2016, 06:46PM ]


Back to top
mariuspantera
Sat Feb 13 2016, 06:46PM

Registered Member #8221
Joined: Tue Oct 13 2009, 03:44PM
Posts: 357
Mc music!!

Back to top
Daniel_AD
Sat Feb 13 2016, 06:48PM
Guest
mariuspantera a scris ...

Mc music!!


Atunci, luni mergi la dumnealor cu instrumentul si arata-le despre ce este vorba...simplu!
Ce crezi ca rezolvam aici ceva?!?! ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif
Beneiciezi de garantie asa ca esti in siguranta cu investitia!
Succes si numai bine iti doresc!

[ Edited Sat Feb 13 2016, 06:48PM ]


Back to top
mariuspantera
Sat Feb 13 2016, 06:52PM

Registered Member #8221
Joined: Tue Oct 13 2009, 03:44PM
Posts: 357
Nu am pus folie pe ea ,nu am sters-o nici macar nu am mutat-o de pe stativ! Am citit problema asta cu scrisul sters pe alt forum unde am si comentat ca nu imi vine sa cred ca se ia scrisul , dupa care m-am uitat si eu la a mea si chiar nu mi-a venit sa cred ca e adevarat!

Back to top
mariuspantera
Sat Feb 13 2016, 06:53PM

Registered Member #8221
Joined: Tue Oct 13 2009, 03:44PM
Posts: 357
Pai asa am sa fac!! Sincer ,sperante mari nu am ca o sa se rezolve!!

[ Edited Sat Feb 13 2016, 06:54PM ]


Back to top
Daniel_AD
Sat Feb 13 2016, 07:07PM
Guest
mariuspantera a scris ...

Nu am pus folie pe ea ,nu am sters-o nici macar nu am mutat-o de pe stativ! Am citit problema asta cu scrisul sters pe alt forum unde am si comentat ca nu imi vine sa cred ca se ia scrisul , dupa care m-am uitat si eu la a mea si chiar nu mi-a venit sa cred ca e adevarat!


Iti dai seama ca si eu am facut la fel dupa ce am vazut ce a scris Eugen, mai ales ca eu o forjez la greu si culmea, a mea nu are nimic!
Trebuie sa intelegeti ca este posibil ca un lot care a fost la cuptor pentru a coace vopseaua, ori nu a fost tinut suficient ori altceva sa intamplat dar asta o sa deduca doar firma KORG!
Tu mergi la Magazin, raporteaza ce ai patit, apoi ai rabdare ca distribuitorul din Romania sa contacteze firma KORG sa le spune despre ce e vorba, apoi o sa primesti un raspuns 100%!
Acum nimeni nu poate sa-ti dea un raspuns, pana nu se fac probele necesare!
Inca ceva; Aici cunosc 6 persoane cu Pa4x si i-am sunat sa-i intreb, niciunul nu are asemenea probleme, la fel si in Romania am contactam multi care au cumparat de la MC music si nu au probleme!
Deocamdata sunt semnalate doar 4 cazuri, incluzand cazul tau!

[ Edited Sat Feb 13 2016, 07:09PM ]


Back to top
mariuspantera
Sat Feb 13 2016, 07:35PM

Registered Member #8221
Joined: Tue Oct 13 2009, 03:44PM
Posts: 357
Ok! Asta ma linisteste un pic ! Sa vedem ce va fi! Nu am acuzat pe nimeni nu am generalizat ci doar mi-am expus problema! O sa sun la mc music sa le dau seria si sa le spun problema!! Clapa e cumparata de la mc music Bucuresti si eu locuiesc in Bacau! Este si in Bacau o sucursala mc music , dar o sa sun la bucuresti prima data!

Back to top
gigiflo
Sat Feb 13 2016, 09:33PM
Registered Member #15184
Joined: Mon May 11 2015, 09:37PM
Posts: 1395
Cu garantie, fara garantie, e regretabil incidentul, dar se mai intampla.
Ideea este ca el sa fie remediat, fara a prejudicia clientul...

[ Edited Sat Feb 13 2016, 09:40PM ]


Back to top
mariuspantera
Sat Feb 13 2016, 09:41PM

Registered Member #8221
Joined: Tue Oct 13 2009, 03:44PM
Posts: 357
gigiflo a scris ...

Dl. Andronescu a spus, citez:
"Inca ceva; clapa care este postata pe FB, nu e cumparata de la MC MUSIC! ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif
Chiar sunt curios daca cei care spun ca li sa luat vopseaua a cumparat Pa4x de la MC Music!!! ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif "

Iar eu ca un cumparator de rand, intreb:
daca nu sunt clape vandute de MC Music, nu sunt facute de firma Korg? Sau Korg vinde altfel de clape pentru MC Music?
Nu de alta, dar sa stim si noi cu cine "votam"...


Da, buna asta!=d=


Back to top
gigiflo
Sat Feb 13 2016, 09:44PM
Registered Member #15184
Joined: Mon May 11 2015, 09:37PM
Posts: 1395
Probabil dl. Andronescu se referea la garantie...In aceasta idee, am rectificat...

Back to top
Go to page   <<        >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] Metoda de acordeon - Misu Iancu & Petre Romea Posted by Florinh87 on 24 Apr : 18:56
Multumesc mult, cu siguranță imi va fi de folos!


[Content] Acces Posted by Excl on 18 Apr : 13:36
Salutare ! Doresc si eu acces la download !! Am incarcat ceva seturi (au ceva download-uri ) si am raspuns si la forum-uri ! Voi posta seturi in continuare dar doresc si eu acces l [more ...]


[download] Ketron SD1 for Thomann AK-X1100 and Medeli AKX10 Posted by mihaidor on 17 Apr : 20:10
Aceste styl-uri Ketron SD 1 sună foarte profi pe Thomann AK-X1100.Nu există style convertit care să sune foarte bine din prima. Trebuie să mai modifici parametri pe care nu îi înca [more ...]


[download] Zece Ramy Posted by sebycog on 14 Apr : 18:22
Salut, imi poti trimite setul de pa2x cu zece și ete?


[download] FOLCL USOARA SR 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 11:01
Cu plăcere! Nu uitați să dați un Rate, pentru a descărca cu încredere și alții interesați.Sănătate!





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap