Forums

Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Legislatie, Economie si Politica
 
<< Previous thread | Next thread >>
Ne-am luat ţara înapoi?
Go to page   <<        >>  
Moderators: admin, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
sarac.lipit
Thu Feb 25 2016, 12:46PM

Registered Member #45
Joined: Thu May 29 2008, 12:31AM
Posts: 2458
marand a scris ...

sarac.lipit a scris ...
Impresionant.

Ce?

Cum?

Glumesc
Dacã ai o explicație cît de cît logicã la demolarea unei clãdiri cu structurã INTERIOARÃ metalicã distrusã de la jumãtate în sus...o ascult.
Probabilitatea ca douã clãdiri sã se dãrîme în același mod tinde spre zero
Probabilitatea ca a treia clãdire sã se dãrîme lovind doar douã este nulã.
Well?

Existã zile...de filmulexe cu explicații
Urmãrește doar cîteva secunde la prima pirotatã...cînd a început sã pice spre lateral vîrful...orice individ bineuronal aștepta cãderea doar a lui...
La a doua n-au mai așteptat
Suspansul rãmîne totuși la a treia...

[ Edited Thu Feb 25 2016, 12:58PM ]


Back to top
OzzY
Thu Feb 25 2016, 01:32PM

Registered Member #14132
Joined: Tue Apr 22 2014, 03:10PM
Posts: 272
Domnilor,9/11 a fost "an inside job". In acea zi nu au fost doborate doar cele doua turnuri gemene,ci si Cladirea 7 si Pentagonul. Cladirea 7 a fost detonata conform manualului,iar Pentagonul "a fost lovit de un avion" care nu exista,cica s-a evaporat din cauza caldurii produse de incendiu. In fine,nu dezbatem problemele altora ca le avem si noi pe ale noastre.

Back to top
admin
Thu Feb 25 2016, 01:36PM


Registered Member #1
Joined: Wed May 21 2008, 07:43PM
Posts: 1805
sarac.lipit a scris ...

Dacã ai o explicație cît de cît logicã la demolarea unei clãdiri cu structurã INTERIOARÃ metalicã distrusã de la jumãtate în sus... o ascult.


E simplu: clădirea a fost construită de o firmă care avea angajați muncitori români ... ../../images/emotes/yahoo/yahoo_rofl.gif






[ Edited Thu Feb 25 2016, 01:41PM ]


Back to top
sarac.lipit
Thu Feb 25 2016, 04:44PM

Registered Member #45
Joined: Thu May 29 2008, 12:31AM
Posts: 2458
admin a scris ...

E simplu: clădirea a fost construită de o firmă care avea angajați muncitori români ... ../../images/emotes/yahoo/yahoo_rofl.gif

Din nefericire...total greşit
dacă era aşa, cel mai probabil nu mai rămînea nimic în picioare pe o rază de 10Km...
Ai noştri ori o fac...ori n-o fac... americăneşte...desigur... ../../images/emotes/yahoo/yahoo_oh_go_on.gif

[ Edited Thu Feb 25 2016, 04:45PM ]


Back to top
luci2015
Thu Feb 25 2016, 08:45PM
Registered Member #15549
Joined: Mon Dec 07 2015, 02:08PM
Posts: 36
Se stie deja ca gura Lu ceausel a fost inchisa de imperialismul American ca si a Lui Gadafi si a altora care au stat ca un ghimpe in coasta lor ma intreb cine o sa le inchida lor gura...

Back to top
albundy
Fri Feb 26 2016, 01:31PM

Registered Member #10099
Joined: Mon Mar 28 2011, 01:05PM
Posts: 592
Tot ce conteaza este banul ../../images/emotes/yahoo/yahoo_big_grin.gif




[ Edited Fri Feb 26 2016, 01:31PM ]


Back to top
OzzY
Fri Mar 11 2016, 08:15PM

Registered Member #14132
Joined: Tue Apr 22 2014, 03:10PM
Posts: 272
Pentru HEAD ADMIN-Declaratia lui Base din cadrul unui interviu
Despre Laura Codruta Kovesi:
Dansa a intrat intr-un discurs din acesta populist. Ma impresioneaza neplacut transformarea dnei Kovesi intr-un om care este toata ziua cu declaratiile, foarte pasionata cu interviurile. Ceea ce dl Morar facea foarte rar, era expresia unui procuror-sef decent, tot timpul foarte atent la declaratii si foarte rar in public
Despre cazul Rarinca:
S-a exagerat. Si daca era corect punctul de vedere al DNA si al dnei Livia Stanciu, trebuia lasat, ca erau exact varfurile justitiei, care s-au urcat cu picioarele peste un om pentru ca n-a fost condamnat. Nu mi-a placut atitudinea: sa te prabusesti cu toata forta celor doua institutii pe un om achitat
Imi pare rau ca am aceeasi parere cu Antena 3, eu nu stiu foarte clar care a fost cazul, dar ma mai uitam la tv si am vazut doi oameni, cei mai puternici magistrati... nu le-a placut ca a fost achitata o amarata pana la urma, chiar daca ar fi gresit

Deci Antena 3 avea dreptate. Nu cumva a avut dreptate in legaruta cu toti hotii astia?

[ Edited Fri Mar 11 2016, 08:20PM ]


Back to top
admin
Fri Mar 11 2016, 08:29PM


Registered Member #1
Joined: Wed May 21 2008, 07:43PM
Posts: 1805
OzzY a scris ...

Pentru HEAD ADMIN-Declaratia lui Base din cadrul unui interviu

Imi pare rau ca am aceeasi parere cu Antena 3, eu nu stiu foarte clar care a fost cazul, dar ma mai uitam la tv si am vazut doi oameni, cei mai puternici magistrati... nu le-a placut ca a fost achitata o amarata pana la urma, chiar daca ar fi gresit

Deci Antena 3 avea dreptate. Nu cumva a avut dreptate in legaruta cu toti hotii astia?


Asta demonstrează cât se poate de clar, că ești un telespectator fidel al emisiunii lui Mircea Badea și că ești fan Antena 3 ... ceea ce, cred că spune multe.

În altă ordine de idei, pentru că de mai multe ori ai afirmat despre mine că aș fi "băsist": - NU, nu sunt de acord cu ce-a spus Traian Băsescu!

Iar dacă vrei, îți și motivez ... (deși, ți-am mai explicat odată în posturile anterioare).


Btw, oameni de-ăștia ne-au condus și ne conduc țara ... (pentru ăia care nu s-au prins: mă refer la Funar)






[ Edited Fri Mar 11 2016, 08:37PM ]


Back to top
sarac.lipit
Fri Mar 11 2016, 09:42PM

Registered Member #45
Joined: Thu May 29 2008, 12:31AM
Posts: 2458
Discutați de niște tiriplici puși pe funcții sã facã pantofii securiștilor.
Este unu' babanu' pe bursã...un jucãtor apãrut de nicãieri...ãla face jocurile...beleaua-i cã nu poate fi cunoscut...
Pramatii d'astea puse pe funcții înalte si cu dosare de șpãgari...sunt sâtul...cînd nu se vor mai cumpâra funcțiile...probabil ieșim și noi din dark-age și trecem la sclavagismul timpuriu...

[ Edited Fri Mar 11 2016, 09:45PM ]


Back to top
OzzY
Fri Mar 11 2016, 09:47PM

Registered Member #14132
Joined: Tue Apr 22 2014, 03:10PM
Posts: 272
Da, urmaresc Antena 3. Eu si inca 8 milioane de oameni. Scuza-ne ca nu ne uitam la preaslavitul Digi. Probabil esti unul dintre cei 3 telespectatori ai acelui post tv plin de acoperiti.

[ Edited Sat Mar 12 2016, 02:38AM ]


Back to top
Go to page   <<        >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] Metoda de acordeon - Misu Iancu & Petre Romea Posted by Florinh87 on 24 Apr : 18:56
Multumesc mult, cu siguranță imi va fi de folos!


[Content] Acces Posted by Excl on 18 Apr : 13:36
Salutare ! Doresc si eu acces la download !! Am incarcat ceva seturi (au ceva download-uri ) si am raspuns si la forum-uri ! Voi posta seturi in continuare dar doresc si eu acces l [more ...]


[download] Ketron SD1 for Thomann AK-X1100 and Medeli AKX10 Posted by mihaidor on 17 Apr : 20:10
Aceste styl-uri Ketron SD 1 sună foarte profi pe Thomann AK-X1100.Nu există style convertit care să sune foarte bine din prima. Trebuie să mai modifici parametri pe care nu îi înca [more ...]


[download] Zece Ramy Posted by sebycog on 14 Apr : 18:22
Salut, imi poti trimite setul de pa2x cu zece și ete?


[download] FOLCL USOARA SR 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 11:01
Cu plăcere! Nu uitați să dați un Rate, pentru a descărca cu încredere și alții interesați.Sănătate!





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap