Forums

Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Divertisment
 
<< Previous thread | Next thread >>
ANTENA 3 recruteaza personal pt noul sediu.
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
Author Post
nyny
Mon, 22 Feb 2016, 03:53PM
Guest
Cerintele postului le aveti aici.





[ Edited Mon, 22 Feb 2016, 04:52PM ]


Back to top
sarac.lipit
Mon, 22 Feb 2016, 04:41PM

Registered Member #45
Joined: 29 May 2008
Posts: 2424
mă crezi că n-am zîmbit?
celelate televiziuni ce nu spun nimic de hoţii guvernamentale, prez'denţiale... nu fac angajări?
apropos, de ce mai sunt în clădirile unde au fost legitimaţi de bravii noştri ţinători de economii?

Back to top
nyny
Mon, 22 Feb 2016, 05:53PM
Guest
sarac.lipit a scris ...

mă crezi că n-am zîmbit?
celelate televiziuni ce nu spun nimic de hoţii guvernamentale, prez'denţiale... nu fac angajări?
apropos, de ce mai sunt în clădirile unde au fost legitimaţi de bravii noştri ţinători de economii?

la cit de pornit esti impotriva tuturor, ai uitat sa mai si zambesti.....vad ca ai ceva cu toata mizeria din politica, dar ceva alternative ai?????

Back to top
marand
Mon, 22 Feb 2016, 08:20PM

Registered Member #10506
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 236
nyny a scris ...


la cit de pornit esti impotriva tuturor, ai uitat sa mai si zambesti.....vad ca ai ceva cu toata mizeria din politica, dar ceva alternative ai?????


...la cât de frumos începi replica, tot pe-atât de urât o închiei. Nu el, tu sau eu suntem cei cu alternativele, noi suntem cu banii, adică noi îi plătim pe ei, (a nu se crede că iau cuiva apărarea). Dacă „lor” nu le convine, să plece!, că are cine să vină în locul lor, (și-atunci să vezi ce-o să ne mai vină și nouă să râdem! Altfel, putem râde, dar s-ar putea să nu fie râsul nostru... ../../images/emotes/yahoo/yahoo_crying.gif )


Back to top
marand
Mon, 22 Feb 2016, 08:39PM

Registered Member #10506
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 236
marand a scris ...

nyny a scris ...


la cit de pornit esti impotriva tuturor, ai uitat sa mai si zambesti.....vad ca ai ceva cu toata mizeria din politica, dar ceva alternative ai?????


...la cât de frumos începi replica, tot pe-atât de urât o închiei. Nu el, tu sau eu suntem cei cu alternativele, noi suntem cu banii, adică noi îi plătim pe ei, (a nu se crede că iau cuiva apărarea). Dacă „lor” nu le convine, să plece!, că are cine să vină în locul lor, (și-atunci să vezi ce-o să ne mai vină și nouă să râdem! Altfel, putem râde, dar s-ar putea să nu fie râsul nostru... ../../images/emotes/yahoo/yahoo_crying.gif )




P.S.

...am uitat să fac precizarea că clipul m-a făcut să râd, însă legătura(făcută de tine) cu A3 este grețoasă... Apropo...ai învățat-o p`aia de la tine - că-mi scapă numele... de-a fost preșa Parlamentului, să numere ? Că de râs, aia râde de toți!, și de mine, și de tine, și ... ../../images/emotes/yahoo/yahoo_rofl.gif

(... și-acu', ce zici, îți mai vine să râzi?)


Back to top
sarac.lipit
Mon, 22 Feb 2016, 09:04PM

Registered Member #45
Joined: 29 May 2008
Posts: 2424
nyny a scris ...

la cit de pornit esti impotriva tuturor

nu
doar împotriva leprelor mincinoase.
dacă pare altceva, îmi cer scuze.

Back to top
s_cristi
Tue, 23 Feb 2016, 09:11AM

Registered Member #1965
Joined: 03 Oct 2008
Posts: 342
Videoclipul m-a amuzat...

Politica nu e subiect de divertisment.

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro


Comentarii noi


[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5 Latest comment Posted by ionut74 on 19 Jun 2026, 10:48
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000 Latest comment Posted by miki67 on 10 Jun 2026, 22:04
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x Latest comment Posted by Mihai13 on 04 Jun 2026, 13:40
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x Latest comment Posted by Mcmiki on 04 Jun 2026, 11:55
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x Latest comment Posted by Mihai13 on 03 Jun 2026, 08:51
Salut,Am revenit - l-am descarcat si eu si se pare ca are tot un singur folder cu styleuri FAVORITE 1 nu stiu daca este V2 transferat la PA4x - mai verific acasa chiar daca nu pot [more ...]


Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Sitemap