Forums

Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Roland
 
<< Previous thread | Next thread >>
EmivaSound Styles
Go to page   <<        >>  
Moderators: admin, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
costygrek
Fri Apr 01 2016, 10:51PM

Registered Member #9293
Joined: Mon May 03 2010, 10:41AM
Posts: 336
Mulțumim domnul Vali

Back to top
Robert Craciun
Sat Apr 02 2016, 02:21PM


Registered Member #25
Joined: Sat May 24 2008, 07:38PM
Posts: 790
ca de obicei Vali isi respecta reputatia de mester in styleuri...felicitari maestre!

Back to top
ValiCretu
Sat Apr 02 2016, 04:00PM

Registered Member #9701
Joined: Fri Aug 06 2010, 06:28PM
Posts: 71
Multumesc mult!


Back to top
ValiCretu
Mon Apr 04 2016, 05:14PM

Registered Member #9701
Joined: Fri Aug 06 2010, 06:28PM
Posts: 71
Astazi am inceput sa postam pentru Roland E-A7! Maine ne intalnim la sectiunea Korg Pa3x! Sa aveti o zi buna! LINK: Click aici !

Back to top
sarac.lipit
Mon Apr 04 2016, 06:01PM

Registered Member #45
Joined: Thu May 29 2008, 12:31AM
Posts: 2458
suuuper! profi!!!

Back to top
amos
Tue Apr 05 2016, 11:12AM

Registered Member #1050
Joined: Tue Aug 26 2008, 05:05AM
Posts: 59
Felicitări! !!! 👍

Back to top
MariusG
Tue Apr 05 2016, 12:46PM

Registered Member #15614
Joined: Fri Jan 08 2016, 12:31PM
Posts: 199
Super treaba Nea Vali!abia nu o sa mai aiba lumea surprize cand vor veni unii sa spuna ca au facut ei nu stiu ce prin seturi pt noile modele!RESPECT MAXIM

Back to top
DorelC
Tue Apr 05 2016, 01:15PM

Registered Member #15598
Joined: Sat Jan 02 2016, 01:58PM
Posts: 267
Nu toti au avioane in cap.. ../../images/emotes/yahoo/yahoo_big_grin.gif Mare mester prietenul Vali, felicitari! Totusi imi placea daca styleurile le-ai face progresiv pe 4 Main. La un moment dat simti nevoia sa sune mai aerisit. Parerea mea.. In rest numai bine si la mai mare.
Si Vali chiar daca se mai pun la demo styleuri in acel thread nu e vorba de a demonstra styleuri ci soundul unei clape. Daca mai folosesc cate un style de-al tau iti multumesc. Momentan nu am timp de facut styleuri si daca am ales vreun style de-al tau inseamna ca am apreciat modul ordonat, curat, aerisit de lucru. Eu nu fur nu iau de nicairei un style daca nu se ofera. Normal le mai modific dupa placul meu.
Si ca sa inchid gura carcotasilor stiu ce inseamna un style si modul de constructie. Styleurile de fabrica de pe Roland E2 au plecat de aici de pe PC-ul meu. M-a mai ajutat Paul Stanga la cateva intro-ending. In rest reglate progresiv si la nivelul cerut de fabricant. Neavand modalitati de editare au iesit cum au iesit si unele au mai suferit modificari din partea fabricantului.. Nu mai vreau sa aud apropouri ca as face as drege.. Deci chiar daca as face un banut in mod particular NU AM FURAT NIMIC! Si nici nu afisez preturi sau reclame.. Asa ca mucles! Na ca m-am enervat dar imi trece.. Multi invidiosi mai sunteti v-ati bea unul pe altul intr-o lingura de apa..Eu unul ignor.. Imi fac trebuta sa castig un ban deci prima data imi fac un set pentru mine.. Pe urma vom mai vedea! Eu ii dau dreptate lui Daniel cand sariti cu toii in capul lui, el e baiat destept. Nu poate face oricine ce face el si pana la urma nu e prost e cel care vinde.. Cand o sa vedem marinimie din partea tuturor sa puna materiale actuale nu fumate atunci va fi deabia fairplay! Pana atunci toti suntem mici rautaciosi, egoisti. Asa sunt muzicantii de cand lumea! Sa incercam macar sa fim civilizati sa ne vedem de treaba si prima data sa ne uitam in curtea noastra! Apropo eu daca mai eram admin si vedeam ca se afiseaza video cu preturi, numere de telefoane, reclame mascate, stergeam tot imediat! Simai si dadeam UN BAN! Pace si prietenie!

Back to top
ValiCretu
Tue Apr 05 2016, 04:31PM

Registered Member #9701
Joined: Fri Aug 06 2010, 06:28PM
Posts: 71
Dorel...prietenul meu!

[ Edited Tue Apr 05 2016, 06:05PM ]


Back to top
DorelC
Wed Apr 06 2016, 08:37AM

Registered Member #15598
Joined: Sat Jan 02 2016, 01:58PM
Posts: 267
Da mai Vali asta sunt, unul din cei care imi place sa le zic lucrurilor pe nume. Eu te admir pentru profesionalismul tau si te asigur de toata consideratiunea, respectul si prietenia mea! Astea de pe forum sunt apa de ploaie, trec si vin.
In rest eu continui sa-mi pregatesc clapa pentru cantare. Trece postul si am multa treaba. Nu mai am varsta si dispozitia sa car mastodontul de E80 la cantari si la etajul 4. Deja am incercat practic combinatia PA900 si EA7 vreau sa spun ca e una foarte reusita. In rest pace, prietenie si colaborare! ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif

Back to top
Go to page   <<        >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] Metoda de acordeon - Misu Iancu & Petre Romea Posted by Florinh87 on 24 Apr : 18:56
Multumesc mult, cu siguranță imi va fi de folos!


[Content] Acces Posted by Excl on 18 Apr : 13:36
Salutare ! Doresc si eu acces la download !! Am incarcat ceva seturi (au ceva download-uri ) si am raspuns si la forum-uri ! Voi posta seturi in continuare dar doresc si eu acces l [more ...]


[download] Ketron SD1 for Thomann AK-X1100 and Medeli AKX10 Posted by mihaidor on 17 Apr : 20:10
Aceste styl-uri Ketron SD 1 sună foarte profi pe Thomann AK-X1100.Nu există style convertit care să sune foarte bine din prima. Trebuie să mai modifici parametri pe care nu îi înca [more ...]


[download] Zece Ramy Posted by sebycog on 14 Apr : 18:22
Salut, imi poti trimite setul de pa2x cu zece și ete?


[download] FOLCL USOARA SR 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 11:01
Cu plăcere! Nu uitați să dați un Rate, pentru a descărca cu încredere și alții interesați.Sănătate!





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap