Forums

Clape.ro :: Forums :: Calculatoare si Internet :: Software
 
<< Previous thread | Next thread >>
Program
Go to page   <<      
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
Author Post
sarac.lipit
Wed, 19 Oct 2016, 09:54PM

Registered Member #45
Joined: 29 May 2008
Posts: 2424
tempo slowmo pe tel... interesantă aplicaţie!!!!

Back to top
marand
Thu, 20 Oct 2016, 10:13AM

Registered Member #10506
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 236
victorr a scris ...

Depinde ce versiune ai. Incearca Help->Password si baga BP9-ASD-56-WK


Am versiunea 3.2.3 și același cod, dar nu merge, adică după o anume perioadă de funcționare zice că e trial și îmi cere înregistrare... ../../images/emotes/yahoo/yahoo_waiting.gif
Habar nu am de ce....

Back to top
marand
Thu, 20 Oct 2016, 10:41AM

Registered Member #10506
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 236
poenaru a scris ...

gigiflo a scris ...

edighegoiu a scris ...

Eu am gasit varianta pentru telefon full...

Sunt si eu interesat...Un link, ceva?


LINK: Click aici!



Îmi cere, după instalare, un ID...? ../../images/emotes/yahoo/yahoo_waiting.gif Care este , unde-l găsesc?

Back to top
poenaru
Thu, 20 Oct 2016, 11:54AM
Registered Member #2277
Joined: 14 Oct 2008
Posts: 57
marand a scris ...

poenaru a scris ...

gigiflo a scris ...

edighegoiu a scris ...

Eu am gasit varianta pentru telefon full...

Sunt si eu interesat...Un link, ceva?


LINK: Click aici!



Îmi cere, după instalare, un ID...? ../../images/emotes/yahoo/yahoo_waiting.gif Care este , unde-l găsesc?


Dupa instalare deschizi programul>Help>Password>User ID (in stanga,sus)>Rulezi Key...>Selectezi Amazing Slow Downer 2 in primul camp>ID-ul in al doilea>Generate>copieziResponse Code in prg. Bafta!


Back to top
victorr
Thu, 20 Oct 2016, 06:24PM
Registered Member #9068
Joined: 16 Mar 2010
Posts: 828
marand a scris ...

victorr a scris ...

Depinde ce versiune ai. Incearca Help->Password si baga BP9-ASD-56-WK


Am versiunea 3.2.3 și același cod, dar nu merge, adică după o anume perioadă de funcționare zice că e trial și îmi cere înregistrare... ../../images/emotes/yahoo/yahoo_waiting.gif
Habar nu am de ce....


Tu ai descarcat de pe un site de file sharing? Sau versiunea oficiala? Pe site-uri neoficiale, primesti si un fisier cu explicatii si inca un fisier in plus, rmlluf32.dll. Trebuie sa copiezi libraria rmlluf32.dll in C:\Program Files\Roni Music\Amazing Slow Downer" - sau pentru un sistem x64 , e "\Program Files (x86)\") si abia dupa aia inregistrezi codul.


Back to top
marand
Fri, 21 Oct 2016, 05:14PM

Registered Member #10506
Joined: 15 Oct 2011
Posts: 236
poenaru a scris ...

marand a scris ...

poenaru a scris ...

gigiflo a scris ...

edighegoiu a scris ...

Eu am gasit varianta pentru telefon full...

Sunt si eu interesat...Un link, ceva?


LINK: Click aici!



Îmi cere, după instalare, un ID...? ../../images/emotes/yahoo/yahoo_waiting.gif Care este , unde-l găsesc?


Dupa instalare deschizi programul>Help>Password>User ID (in stanga,sus)>Rulezi Key...>Selectezi Amazing Slow Downer 2 in primul camp>ID-ul in al doilea>Generate>copieziResponse Code in prg. Bafta!



Mulțumesc f. mult pentru ajutor...iar despre mine,...
Ce să spun, decât că sunt chior!!


Back to top
edighegoiu
Sat, 05 Nov 2016, 05:20PM

Registered Member #15449
Joined: 11 Oct 2015
Posts: 267
Revin cu o intrebare:
Este vreun program prin care sa alcatuiesc un set(din mai multe) fara sa folosesc clapa?

Back to top
florian71
Sat, 05 Nov 2016, 06:59PM

Registered Member #15381
Joined: 02 Sep 2015
Posts: 250
Da. Korg pa manager. Il găsesti la download


[ Edited Sat, 05 Nov 2016, 06:59PM ]


Back to top
edighegoiu
Sun, 06 Nov 2016, 09:35AM

Registered Member #15449
Joined: 11 Oct 2015
Posts: 267
ok, multumesc!

Back to top
Go to page   <<       

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro


Comentarii noi


[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2 Latest comment Posted by H3PL3R on 24 Jun 2026, 14:44
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!


[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5 Latest comment Posted by ionut74 on 19 Jun 2026, 10:48
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000 Latest comment Posted by miki67 on 10 Jun 2026, 22:04
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x Latest comment Posted by Mihai13 on 04 Jun 2026, 13:40
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x Latest comment Posted by Mcmiki on 04 Jun 2026, 11:55
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]


Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Sitemap