Forums
| Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Discutii, dezbateri despre clape |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Clapa SH | ||
| Go to page << >> | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| dughir |
|
||
|
Guest
|
Vezi ca setul lui Iulik il primesti doar daca iei clapa de la magazinul din Pitesti. Iulik nu-l vinde. Il da gratis celor ce achizitioneaza clapa prin acest magazin. Setul lui Vatamanu, cred ca il poti downloada gratis de pe site-ul Yamaha. Cel putin la PSR-s970 am posibilitatea sa descarc un set gratuit la alegere. Cred ca asa e la toate modelele noi de PSR.
|
||
| Back to top |
|
||
| balanutzu |
|
||
![]() Registered Member #11842
Joined: 30 Nov 2012Posts: 20 |
Am vorbit cu el si a zis ca il vinde pe 150 €
|
||
| Back to top |
|
||
| tavy1979 |
|
||
|
Guest
|
Poti merge si pe PA300 varianta RO care are setul Andronescu din fabrica + 32MB RAM. Iti spun ca ca este peste S670 si eu am luat-o SH cu 2400 si era inca in garantie
|
||
| Back to top |
|
||
| balanutzu |
|
||
![]() Registered Member #11842
Joined: 30 Nov 2012Posts: 20 |
tavy1979 a scris ... Poti merge si pe PA300 varianta RO care are setul Andronescu din fabrica + 32MB RAM. Iti spun ca ca este peste S670 si eu am luat-o SH cu 2400 si era inca in garantie Este o idee destul de buna, dar nu prea gasesti pa300 de vanzare si asa de ieftina |
||
| Back to top |
|
||
| gigiflo |
|
||
![]() Registered Member #15184
Joined: 11 May 2015Posts: 1327 |
balanutzu a scris ... tavy1979 a scris ... Poti merge si pe PA300 varianta RO care are setul Andronescu din fabrica + 32MB RAM. Iti spun ca ca este peste S670 si eu am luat-o SH cu 2400 si era inca in garantie Este o idee destul de buna, dar nu prea gasesti pa300 de vanzare si asa de ieftina Daca ai rabdare si nu ramai "fixat" intr-un milion- douã..., vei gasi. |
||
| Back to top |
|
||
| dughir |
|
||
|
Guest
|
balanutzu a scris ... Am vorbit cu el si a zis ca il vinde pe 150 € Mai bine o iei noia cu tot cu set. Iesi mai ieftin. Cat despre PA300... Du-te la un magazin sa pui mana pe una si s-o auzi. |
||
| Back to top |
|
||
| gigiflo |
|
||
![]() Registered Member #15184
Joined: 11 May 2015Posts: 1327 |
dughir a scris ... balanutzu a scris ... Am vorbit cu el si a zis ca il vinde pe 150 € Mai bine o iei noia cu tot cu set. Iesi mai ieftin. Clar! |
||
| Back to top |
|
||
| balanutzu |
|
||
![]() Registered Member #11842
Joined: 30 Nov 2012Posts: 20 |
Dar de tyros 1 ce spuneti?
|
||
| Back to top |
|
||
| menucu |
|
||
|
Guest
|
dughir a scris ... Vezi ca setul lui Iulik il primesti doar daca iei clapa de la magazinul din Pitesti. Iulik nu-l vinde. Il da gratis celor ce achizitioneaza clapa prin acest magazin. Setul lui Vatamanu, cred ca il poti downloada gratis de pe site-ul Yamaha. Cel putin la PSR-s970 am posibilitatea sa descarc un set gratuit la alegere. Cred ca asa e la toate modelele noi de PSR. Salutări! Cum ați descărcat setul pentru yamaha de pe site-ul oficial! Eu nu am reușit! Mulțumesc și aștept răspunsul dumneavoastră |
||
| Back to top |
|
||
| gigiflo |
|
||
![]() Registered Member #15184
Joined: 11 May 2015Posts: 1327 |
Pe cutia produsului exista un cod promotional care trebuie introdus in comanda facuta pe contul tau deschis initial pe site-ul Yamaha.
|
||
| Back to top |
|
||
| Go to page << >> | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]






