Forums
| Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Incarcare Global Pa2x in Pa800 | ||
| Go to page >> | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| ionut74 |
|
||
![]() Registered Member #12306
Joined: 31 Jan 2013Posts: 186 |
E vreo problema daca incarc set de pa2 cu global cu tot in pa800,am memorie de 256mb,nu se pune problema de memorie,multumesc
[ Edited Sat, 03 Dec 2016, 07:23AM ] |
||
| Back to top |
|
||
| Marian80 |
|
||
![]() Registered Member #10419
Joined: 25 Sep 2011Posts: 157 |
Daca vrei sa strici clapa poti sa l incarci..... Merge doar presetul vocal(testat de mine).
|
||
| Back to top |
|
||
| ionut74 |
|
||
![]() Registered Member #12306
Joined: 31 Jan 2013Posts: 186 |
Am un set de pa2,l-am incarcat in clapa mea dar parca nu suna ca la el,am inteles ca e vorba de setarile din global
|
||
| Back to top |
|
||
| Marian80 |
|
||
![]() Registered Member #10419
Joined: 25 Sep 2011Posts: 157 |
Pai te duci la acel "el" la care suna clapa bine si faci si tu poze la global . Simplu ,nu !!!!
|
||
| Back to top |
|
||
| orgasev |
|
||
![]() Registered Member #12951
Joined: 09 Jun 2013Posts: 71 |
In ceea ce zici tu nu tine de global totul e de potentialul clapei,poti instala si global de pa3x tot asa iti va suna.
|
||
| Back to top |
|
||
| Marian80 |
|
||
![]() Registered Member #10419
Joined: 25 Sep 2011Posts: 157 |
orgasev a scris ... In ceea ce zici tu nu tine de global totul e de potentialul clapei,poti instala si global de pa3x tot asa iti va suna. Total deplasat comentariul !!! Chiar tine de global !!! Nu mai vorbiti doar de dragul de a vorbi !!! |
||
| Back to top |
|
||
| ionut74 |
|
||
![]() Registered Member #12306
Joined: 31 Jan 2013Posts: 186 |
Asa cred si eu marian ca tine de global,este vorba de ultimul set care l-am pus aicipe site,l-am incarcat cu global in clapa,nu are nimic clapa inca
[ Edited Sun, 25 Dec 2016, 12:51PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| bits |
|
||
|
Guest
|
N-are legatura cu ce capacitate de memorie ai tu instalat in clapa. Risti sa te alegi cu erori in setul tau.Multi au facut asa,au instalat seturi din "origini necontrolate".Cel mai bine e sa te duci la el,notezi,sau mai bine faci poze cu telefonul la setarile din Global,si le refaci manual in clapa ta.Te intereseaza partea ce tine de EQ General. [ Edited Wed, 28 Dec 2016, 12:14PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| Marian80 |
|
||
![]() Registered Member #10419
Joined: 25 Sep 2011Posts: 157 |
bits a scris ... N-are legatura cu ce capacitate de memorie ai tu instalat in clapa. Risti sa te alegi cu erori in setul tau.Multi au facut asa,au instalat seturi din "origini necontrolate".Cel mai bine e sa te duci la el,notezi,sau mai bine faci poze cu telefonul la setarile din Global,si le refaci manual in clapa ta.Te intereseaza partea ce tine de EQ General. Ba chiar are legatura cu memoria!!! Pa 800 din fabrica vine cu 64 . Daca tu ai un set de pa 2 de 128 sa zicem cum il incarci ?Din cauza asta baiatul a mentionat ca are memoria marita. Sustin partea cu pozele la global. Fiecare incarca cum vrea si ce vrea in clapa lui dar si pe propria lui raspundere !!! |
||
| Back to top |
|
||
| dughir |
|
||
|
Guest
|
Marian80, nu mai tipa la noi ca ne dor urechile.
|
||
| Back to top |
|
||
| Go to page >> | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri de Braci uvn
Salut oare nu poti sa imi trimiti astea pe email te rog? nu mai pot descarca de pe site-email-
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.







