Forums
| Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Lower blocat pe un ton | ||
| Go to page >> | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| duomusic |
|
||
|
Guest
|
Am o mica-mare problema , tonul de la lower mai precis BAS-ul nu se mai schimba odata ce schimb Performance , ramane acelasi pe toate style-urile . Daca setez BAS Ajmo SYR , ramane acelasi in toate style-urile , la fel si daca mut Performance . Nu m-am lovit niciodata de problema aceasta si am nevoie de un pic ajutor , poate fi un virus ?
|
||
| Back to top |
|
||
| Robert Craciun |
|
||
![]() Registered Member #25
Joined: 24 May 2008Posts: 709 |
ce clapa ai?...reseteaza si baga inapoi program daca ai copie!
|
||
| Back to top |
|
||
| Organist |
|
||
![]() Registered Member #16257
Joined: 20 Dec 2016Posts: 271 |
duomusic a scris ... Am o mica-mare problema , tonul de la lower mai precis BAS-ul nu se mai schimba odata ce schimb Performance , ramane acelasi pe toate style-urile . Daca setez BAS Ajmo SYR , ramane acelasi in toate style-urile , la fel si daca mut Performance . Nu m-am lovit niciodata de problema aceasta si am nevoie de un pic ajutor , poate fi un virus ? Da.i un resource restore daca ai facut un backup duomusic... Aaa....si apropos...poti urca tonurile acelea la download daca ziceai ca le ai tu si sunt bune? New Pa3 guitar si toba @@@@? |
||
| Back to top |
|
||
| duomusic |
|
||
|
Guest
|
Detin un PA3X , as prefera ca solutia sa nu fie neaparat un restore la clapa
|
||
| Back to top |
|
||
| duomusic |
|
||
|
Guest
|
E posibil sa fi luat un virus ?
|
||
| Back to top |
|
||
| Organist |
|
||
![]() Registered Member #16257
Joined: 20 Dec 2016Posts: 271 |
Nu cred ca e vb de virus...nu trebuie sa dai factory restore la clapa...daca ai vreun backup facut inainte sa te confrunti cu problema asta da.i un resource restore si incarci backup.ul acela....
|
||
| Back to top |
|
||
| duomusic |
|
||
|
Guest
|
Am și rezolvat baieți , era de la GLOBAL - General Controls - Lower ( Debifezi lacătul acela închis . Nu intotdeauna RESTORE este o solutie , sanătate !
|
||
| Back to top |
|
||
| Organist |
|
||
![]() Registered Member #16257
Joined: 20 Dec 2016Posts: 271 |
Bravooo!!! Poti sa ma ajuti si pe mine cu tonurile acelea?
|
||
| Back to top |
|
||
| poenaru |
|
||
![]() Registered Member #2277
Joined: 14 Oct 2008Posts: 57 |
nitulescu a scris ... Bravooo!!! Poti sa ma ajuti si pe mine cu tonurile acelea? Am urcat eu tonurile,urmeaza sa fie aprobate de un admin. |
||
| Back to top |
|
||
| Organist |
|
||
![]() Registered Member #16257
Joined: 20 Dec 2016Posts: 271 |
Multumesc nelule...sunt bune tonurile sau tot asa incomplete?
|
||
| Back to top |
|
||
| Go to page >> | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri de Braci uvn
Salut oare nu poti sa imi trimiti astea pe email te rog? nu mai pot descarca de pe site-email-
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.






