Forums
| Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Yamaha |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| File tip Winamp media file | ||
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| donisan |
|
||
![]() Registered Member #15246
Joined: 16 Jun 2015Posts: 2 |
Care ma poate ajuta si pe mine Am downloadat din momente speciale midi fisierul Drumurile nostre - Negativ Midi Original acesta este de tipul Winamp media file iar clapa mea Tyros4 nu-l vede ce trebuie facut???? trebuie convertit sau ce modificare pot face la acest tip de fisier,redenumit nu merge.Multumesc
[ Edited Sun, 25 Jun 2017, 04:40PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| DCM |
|
||
![]() Registered Member #16541
Joined: 07 May 2017Posts: 32 |
Cred ca ti-l vede "winamp media file" pentru ca ai winamp-ul instalat. Posibil sa fie wav sau alt tip. converteste-l in mp3. Cauta un program pe net de convertit
|
||
| Back to top |
|
||
| angelitto |
|
||
![]() ![]() Registered Member #14155
Joined: 28 Apr 2014Posts: 1130 |
E fisier Karaoke. Schimba terminatia fisierului din ”.kar” in ”.mid” si ar trebui sa mearga. Daca insa tot nu merge, iti trebuie un soft de convertit ”kar” to ”mid”. [ Edited Sun, 25 Jun 2017, 09:10PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| Mihai13 |
|
||
![]() Registered Member #16460
Joined: 27 Mar 2017Posts: 471 |
Salut, Daca fisierul are extensia Kar sau Mid, T4 at trebui sa-l vada Mai sunt fisiere cu extensia midi acestea pur si simplu le redenumesti cu *.mid La ce marime de fisier este, sigur nu este MP3 sau Wav La redenumirea din *.kar in *.mid poti pierde versurile, pentru acestea eu le resalvez in clapa ca *.mid si garantat raman si versurile. Stima Mihai |
||
| Back to top |
|
||
| donisan |
|
||
![]() Registered Member #15246
Joined: 16 Jun 2015Posts: 2 |
multumesc frumos . Duminica ma ocup si de asta chiar daca nu sunt foarte priceput....... iar pt.neclaritati voi cere ajutorul lui Mihai.
|
||
| Back to top |
|
||
| sarac.lipit |
|
||
![]() Registered Member #45
Joined: 29 May 2008Posts: 2424 |
cel mai simplu se instalează TOTALCOMMADER (ăsta nu trebuie să lipsească de pe nici un PC!!!) îi pi niet dijeaba. acolo vezi exact ce extensie are... .mid, .kar, .mp3, .txt ...etc... funcţie de ce are după ultimul punct... se acţionează mecanic asupra fişierului. Se înjură, se spurcă, se aruncă...eventual se converteşte în altceva. pîs există viruşi pentru PC care zăpăcesc bootu'ul (începutul) unui .mid piesa arată ca un mid normal dar nu va porni nici de-a focu'! şi n-ai ce-i mai face. trebe alta neatacată... [ Edited Sat, 01 Jul 2017, 10:56AM ] |
||
| Back to top |
|
||
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]








