Forums
| Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Ajut cu Korg Pa Manager v.4 | ||
| Go to page << >> | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| miki67 |
|
||
![]() Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009Posts: 666 |
raduuu a scris ... miki67 a scris ... raduuu a scris ... Salut, Poti sa-l faci si decompresat, sa-l folosesc in pa3x le, te rog!Multumesc mult pot, doar daca fac un set cu folclorul si altul cu restul.doar folclorul are 171 mega. E perfect asa. Multumesc frumos! Ok.sper sa reusesc maine,daca nu,cel târziu duminică. |
||
| Back to top |
|
||
| Puica |
|
||
![]() Registered Member #15476
Joined: 23 Oct 2015Posts: 94 |
Salut miki am nevoie urgent de tonurile astea de pa 4 LINK: Click aici! Convertite pentru pa3 pana duminica !am un eveniment important! Mult respect maestre! Si iti doresc tot binele din lume tpp:* |
||
| Back to top |
|
||
| miki67 |
|
||
![]() Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009Posts: 666 |
Puica a scris ... Salut miki am nevoie urgent de tonurile astea de pa 4 LINK: Click aici! Convertite pentru pa3 pana duminica !am un eveniment important! Mult respect maestre! Si iti doresc tot binele din lume tpp: Salut! Maine ma întorc din Romania.am sa ti le fac.sper sa fie aprobate in timp util pentru tine. Sănătate! |
||
| Back to top |
|
||
| Puica |
|
||
![]() Registered Member #15476
Joined: 23 Oct 2015Posts: 94 |
miki67 a scris ... Puica a scris ... Salut miki am nevoie urgent de tonurile astea de pa 4 LINK: Click aici! Convertite pentru pa3 pana duminica !am un eveniment important! Mult respect maestre! Si iti doresc tot binele din lume tpp: Salut! Maine ma întorc din Romania.am sa ti le fac.sper sa fie aprobate in timp util pentru tine. Sănătate! Doamne ajuta maestre ! Si drum bun multumesc enorm pentru ajutorul oferit ! |
||
| Back to top |
|
||
| miki67 |
|
||
![]() Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009Posts: 666 |
Puica,le-am facut.trebuie doar aprobate. sa le folosesti sanatos si spor la lovele! |
||
| Back to top |
|
||
| Puica |
|
||
![]() Registered Member #15476
Joined: 23 Oct 2015Posts: 94 |
miki67 a scris ... Puica,le-am facut.trebuie doar aprobate. sa le folosesti sanatos si spor la lovele! Mulțumesc frumos maestre❤️^:)^mare respect din partea mea ! Iti doresc tot binele din lume ! Trăiască tot ce iubești |
||
| Back to top |
|
||
| miki67 |
|
||
![]() Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009Posts: 666 |
Puica a scris ... miki67 a scris ... Puica,le-am facut.trebuie doar aprobate. sa le folosesti sanatos si spor la lovele! Mulțumesc frumos maestre❤️^:)^mare respect din partea mea ! Iti doresc tot binele din lume ! Trăiască tot ce iubești Cu plăcere Puica.multumesc la fel pentru urări! |
||
| Back to top |
|
||
| george_pa50 |
|
||
![]() Registered Member #956
Joined: 20 Aug 2008Posts: 118 |
Salut Miki.Poti sa faci te rog acest set pt pa700? Compresat sau ... cum stii tu LINK: Click aici!
|
||
| Back to top |
|
||
| miki67 |
|
||
![]() Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009Posts: 666 |
george_pa50 a scris ... Salut Miki.Poti sa faci te rog acest set pt pa700? Compresat sau ... cum stii tu LINK: Click aici! cu chin cu vai(din cauza marimii) am reusit sa-l fac pentru pa700.nu am avut timp sa-l testez in clapa.l-am urcat aseara.asteptam sa fie aprobat. fiecare si-l poate aranja dupa plac. sa-l folositi sanatosi si spor la $! |
||
| Back to top |
|
||
| george_pa50 |
|
||
![]() Registered Member #956
Joined: 20 Aug 2008Posts: 118 |
Multumesc !
|
||
| Back to top |
|
||
| Go to page << >> | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]





