Forums

Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg
 
<< Previous thread | Next thread >>
Ajut cu Korg Pa Manager v.4
Go to page   <<        >>  
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
Author Post
vio42003
Tue, 16 Oct 2018, 08:44PM
Registered Member #10726
Joined: 06 Jan 2012
Posts: 68
Eu nu am vacut nici un comentari rau am postat adresa si el a cazut sangur cu chestia imi faci publicitate

Back to top
miki67
Tue, 16 Oct 2018, 08:52PM

Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009
Posts: 666
vio42003 a scris ...

Eu nu am vacut nici un comentari rau am postat adresa si el a cazut sangur cu chestia imi faci publicitate


mai omule,sub acel video, asta era comentariul tau :
vio42003
3 giorni fa
Ajut cu korg pa manager v.3.2 miki67

De asta am intrebat daca imi faci reclama.nu incerca sa o dai la intors cu mine.de ce ai scris asta la comentarii pe acel video?
Oricum,dupa cum scrii,sigur esti un copil care nu are ceva mai bun de facut.ar trebui sa fii mai atent cum, si ce scrii.

[ Edited Tue, 16 Oct 2018, 08:57PM ]


Back to top
pustiulica
Wed, 17 Oct 2018, 10:14AM


Registered Member #11427
Joined: 28 Sep 2012
Posts: 1597
vio42003 a scris ...

De aceasta data raspund pentru Pustiulica dovada e in youtube LINK: Click aici! si raspunsul lui miki 67 ***Sat Oct 13 2018, 08:57PM imi faci reclama,sau care-i treaba?*** pagina 29 cititi din principiu


Astept sa imi spui clar care este dovada si ce reprezinta ea, cu subiect si predicat, asa cum ai facut afirmatiile care contravin Regulamentului.
Nu este cazul sa ma lasi sa ma prind, te rog sa explici.
Multumesc!

PS: pentru a oferi un timp rezonabil pentru un raspuns, termenul initial este prelungit cu 24 de ore.
(18.10.2018, 10:28 termenul limita - ultimul termen)

[ Edited Wed, 17 Oct 2018, 03:14PM ]


Back to top
Grisa
Sat, 19 Jan 2019, 12:26AM

Registered Member #16858
Joined: 24 Nov 2017
Posts: 95
Salut miki67,am o rugaminte daca poti sa decompresezi acest set,mersi.
LINK: Click aici!

Back to top
miki67
Sat, 19 Jan 2019, 01:44PM

Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009
Posts: 666
Grisa a scris ...

Salut miki67,am o rugaminte daca poti sa decompresezi acest set,mersi.
LINK: Click aici!


Salut Grisa!cum îmi fac puțin timp ți.l decompresez.
Weekend plăcut!

Back to top
miki67
Sat, 19 Jan 2019, 10:25PM

Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009
Posts: 666
miki67 a scris ...

Grisa a scris ...

Salut miki67,am o rugaminte daca poti sa decompresezi acest set,mersi.
LINK: Click aici!


Salut Grisa!cum îmi fac puțin timp ți.l decompresez.
Weekend plăcut!


Am incercat mai bine de doua ore sa-l decompresez,dar dupa ce l-am terminat,l-am verificat si sunt samplere stricate,adica le-a stricat la decompresare.am sa mai incerc,dar sincer...cred ca-mi pierd timpul in zadar.asa cum spunea si D.Andronescu,in clapa daca compresezi tot setul deodata,este foarte posibil sa strice samplerele.cred ca asta se intampla si cu korg pa manager.nu am observat mereu chestia asta,dar mi s-a mai intamplat.daca il vrei asa,il pun la download.
astept raspuns.


Back to top
Grisa
Mon, 21 Jan 2019, 03:43PM

Registered Member #16858
Joined: 24 Nov 2017
Posts: 95
Da miki67.

Back to top
miki67
Mon, 21 Jan 2019, 08:07PM

Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009
Posts: 666
Grisa a scris ...

Da miki67.


Ok.cand ajung acasă sau cel mai târziu mâine dimineață

Back to top
miki67
Tue, 22 Jan 2019, 11:23AM

Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009
Posts: 666
miki67 a scris ...

Grisa a scris ...

Da miki67.


Ok.cand ajung acasă sau cel mai târziu mâine dimineață


l-am urcat la download,la Tonuri Korg.


Back to top
Grisa
Tue, 22 Jan 2019, 07:11PM

Registered Member #16858
Joined: 24 Nov 2017
Posts: 95
Mersi mult miki67,sanatate si numai bine!

Back to top
Go to page   <<        >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro


Comentarii noi


[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2 Latest comment Posted by H3PL3R on 24 Jun 2026, 14:44
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!


[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5 Latest comment Posted by ionut74 on 19 Jun 2026, 10:48
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000 Latest comment Posted by miki67 on 10 Jun 2026, 22:04
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x Latest comment Posted by Mihai13 on 04 Jun 2026, 13:40
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x Latest comment Posted by Mcmiki on 04 Jun 2026, 11:55
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]


Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Sitemap