Forums
| Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Ajut cu Korg Pa Manager v.4 | ||
| Go to page << >> | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| miki67 |
|
||
![]() Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009Posts: 666 |
Grisa a scris ... Mersi mult miki67,sanatate si numai bine! Cu plăcere Grisa! Am depistat unul din tonurile acelea care le.a stricat la decompresie.e țambal Chișinău.nu cred că ai nevoie,că îl ai sigur de prin alte seturi.daca totuși ai nevoie de acesta sau altceva,te rog sa.mi scrii aici. Sănătate! |
||
| Back to top |
|
||
| alinas |
|
||
![]() Registered Member #2999
Joined: 08 Nov 2008Posts: 24 |
miki67 te rog frumos daca poti si ai timp sa faci tonurile pentru Pa3X din setul Pa700 Cherry. Multumesc mult! |
||
| Back to top |
|
||
| miki67 |
|
||
![]() Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009Posts: 666 |
alinas a scris ... miki67 te rog frumos daca poti si ai timp sa faci tonurile pentru Pa3X din setul Pa700 Cherry. Multumesc mult! ok. l-am facut si urcat.maine poate va fi la download dupa ce va fi aprobat de admin. |
||
| Back to top |
|
||
| alinas |
|
||
![]() Registered Member #2999
Joined: 08 Nov 2008Posts: 24 |
Multumesc mult sa ai parte de tot ce iti doresti!!!
|
||
| Back to top |
|
||
| miki67 |
|
||
![]() Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009Posts: 666 |
alinas a scris ... Multumesc mult sa ai parte de tot ce iti doresti!!! mersi la fel! |
||
| Back to top |
|
||
| raduuu |
|
||
![]() Registered Member #438
Joined: 22 Jul 2008Posts: 58 |
Salut Miki, Te rog mult, cand ai timp poti decompresa si acest set: LINK: Click aici! Multumesc mult, Radu |
||
| Back to top |
|
||
| miki67 |
|
||
![]() Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009Posts: 666 |
raduuu a scris ... Salut Miki, Te rog mult, cand ai timp poti decompresa si acest set: LINK: Click aici! Multumesc mult, Radu Ok.asta seara când ajung acasă ți.l decompresez. |
||
| Back to top |
|
||
| miki67 |
|
||
![]() Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009Posts: 666 |
miki67 a scris ... raduuu a scris ... Salut Miki, Te rog mult, cand ai timp poti decompresa si acest set: LINK: Click aici! Multumesc mult, Radu Ok.asta seara când ajung acasă ți.l decompresez. Am inceput sa-l decompresez,dar sunt trei ore de cand tot incerc.imi face figuri la unele samplere.prima parte,adica jumatate din set l-am decompresat.maine sper sa reusesc si partea a doua. |
||
| Back to top |
|
||
| miki67 |
|
||
![]() Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009Posts: 666 |
miki67 a scris ... miki67 a scris ... raduuu a scris ... Salut Miki, Te rog mult, cand ai timp poti decompresa si acest set: LINK: Click aici! Multumesc mult, Radu Ok.asta seara când ajung acasă ți.l decompresez. Am inceput sa-l decompresez,dar sunt trei ore de cand tot incerc.imi face figuri la unele samplere.prima parte,adica jumatate din set l-am decompresat.maine sper sa reusesc si partea a doua. Pfff,in sfarsit, dupa...am pierdut numarul orelor...am reusit sa-l decompresez.nu vroia sa decompreseze corect. foarte multe samplere a trebuit sa le decompresez unul cate unul.si asa a trebuit sa salvez dupa fiecare modificare pentru ca am avut si o alta surpriza urata,sa salvez la sfarsit,cand am modificat mai multe samplere si a intrat in crash soft-ul,astfel pierzand tot ce am lucrat.trebuie doar sa astepti sa fie aprobat. Sa fie de folos! [ Edited Mon, 04 Feb 2019, 10:20AM ] |
||
| Back to top |
|
||
| cuculea 79 |
|
||
![]() Registered Member #7896
Joined: 04 Jun 2009Posts: 100 |
Salut. Am o intrebare pentru cine a cumparat acest program. Am vazuc ca inainte da ati trimite codul de instalare iti cer sa le trimiti printrun email Machine ID. Asta ce inseamna ca programul se poate folosi doar cu acel compiuter ? Daca schimbi PC ul nu mai poti folosi acelas cod
|
||
| Back to top |
|
||
| Go to page << >> | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]





