Forums

Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg
 
<< Previous thread | Next thread >>
Ajut cu Korg Pa Manager v.4
Go to page   <<        >>  
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
Author Post
miki67
Tue, 22 Jan 2019, 08:28PM

Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009
Posts: 666
Grisa a scris ...

Mersi mult miki67,sanatate si numai bine!


Cu plăcere Grisa! Am depistat unul din tonurile acelea care le.a stricat la decompresie.e țambal Chișinău.nu cred că ai nevoie,că îl ai sigur de prin alte seturi.daca totuși ai nevoie de acesta sau altceva,te rog sa.mi scrii aici.
Sănătate!

Back to top
alinas
Wed, 30 Jan 2019, 07:01PM

Registered Member #2999
Joined: 08 Nov 2008
Posts: 24
miki67 te rog frumos daca poti si ai timp sa faci tonurile pentru Pa3X din setul Pa700 Cherry. Multumesc mult!


Back to top
miki67
Wed, 30 Jan 2019, 08:34PM

Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009
Posts: 666
alinas a scris ...

miki67 te rog frumos daca poti si ai timp sa faci tonurile pentru Pa3X din setul Pa700 Cherry. Multumesc mult!



ok. l-am facut si urcat.maine poate va fi la download dupa ce va fi aprobat de admin.


Back to top
alinas
Wed, 30 Jan 2019, 09:35PM

Registered Member #2999
Joined: 08 Nov 2008
Posts: 24
Multumesc mult sa ai parte de tot ce iti doresti!!!

Back to top
miki67
Wed, 30 Jan 2019, 09:35PM

Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009
Posts: 666
alinas a scris ...

Multumesc mult sa ai parte de tot ce iti doresti!!!


mersi la fel!


Back to top
raduuu
Thu, 31 Jan 2019, 10:58AM

Registered Member #438
Joined: 22 Jul 2008
Posts: 58
Salut Miki,

Te rog mult, cand ai timp poti decompresa si acest set:

LINK: Click aici!

Multumesc mult,

Radu

Back to top
miki67
Thu, 31 Jan 2019, 12:23PM

Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009
Posts: 666
raduuu a scris ...

Salut Miki,

Te rog mult, cand ai timp poti decompresa si acest set:

LINK: Click aici!

Multumesc mult,

Radu

Ok.asta seara când ajung acasă ți.l decompresez.


Back to top
miki67
Thu, 31 Jan 2019, 09:16PM

Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009
Posts: 666
miki67 a scris ...

raduuu a scris ...

Salut Miki,

Te rog mult, cand ai timp poti decompresa si acest set:

LINK: Click aici!

Multumesc mult,

Radu

Ok.asta seara când ajung acasă ți.l decompresez.


Am inceput sa-l decompresez,dar sunt trei ore de cand tot incerc.imi face figuri la unele samplere.prima parte,adica jumatate din set l-am decompresat.maine sper sa reusesc si partea a doua.


Back to top
miki67
Mon, 04 Feb 2019, 10:19AM

Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009
Posts: 666
miki67 a scris ...

miki67 a scris ...

raduuu a scris ...

Salut Miki,

Te rog mult, cand ai timp poti decompresa si acest set:

LINK: Click aici!

Multumesc mult,

Radu

Ok.asta seara când ajung acasă ți.l decompresez.


Am inceput sa-l decompresez,dar sunt trei ore de cand tot incerc.imi face figuri la unele samplere.prima parte,adica jumatate din set l-am decompresat.maine sper sa reusesc si partea a doua.



Pfff,in sfarsit, dupa...am pierdut numarul orelor...am reusit sa-l decompresez.nu vroia sa decompreseze corect. foarte multe samplere a trebuit sa le decompresez unul cate unul.si asa a trebuit sa salvez dupa fiecare modificare pentru ca am avut si o alta surpriza urata,sa salvez la sfarsit,cand am modificat mai multe samplere si a intrat in crash soft-ul,astfel pierzand tot ce am lucrat.trebuie doar sa astepti sa fie aprobat.
Sa fie de folos!

[ Edited Mon, 04 Feb 2019, 10:20AM ]


Back to top
cuculea 79
Mon, 04 Feb 2019, 11:51AM
Registered Member #7896
Joined: 04 Jun 2009
Posts: 100
Salut. Am o intrebare pentru cine a cumparat acest program. Am vazuc ca inainte da ati trimite codul de instalare iti cer sa le trimiti printrun email Machine ID. Asta ce inseamna ca programul se poate folosi doar cu acel compiuter ? Daca schimbi PC ul nu mai poti folosi acelas cod

Back to top
Go to page   <<        >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro


Comentarii noi


[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2 Latest comment Posted by H3PL3R on 24 Jun 2026, 14:44
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!


[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5 Latest comment Posted by ionut74 on 19 Jun 2026, 10:48
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000 Latest comment Posted by miki67 on 10 Jun 2026, 22:04
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x Latest comment Posted by Mihai13 on 04 Jun 2026, 13:40
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x Latest comment Posted by Mcmiki on 04 Jun 2026, 11:55
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]


Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Sitemap