Forums
| Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Ajut cu Korg Pa Manager v.4 | ||
| Go to page << >> | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| cosys112 |
|
||
![]() Registered Member #13680
Joined: 24 Dec 2013Posts: 77 |
Ok , Mersi !
|
||
| Back to top |
|
||
| miki67 |
|
||
![]() Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009Posts: 666 |
cosys112 a scris ... Ok , Mersi ! sper sa te pot ajuta pe viitor. numai bine! |
||
| Back to top |
|
||
| viorici |
|
||
![]() Registered Member #14481
Joined: 06 Sep 2014Posts: 3 |
Salut,vorbiram azi de problema mea cu pa800 ca orice set pe care îl încarc pe orga se aude nașpa rău... Se poate sa nu am memorie sampler, nu știu ca o am de 3 zile orga dar as vrea niște sunete mai bune, am trei seturi de la un prieten de pa800 și o sa le încarc aici, încarc și setul meu și dacă ma poți ajuta te rog,zilele astea il încarc. Mulțumesc!
|
||
| Back to top |
|
||
| miki67 |
|
||
![]() Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009Posts: 666 |
viorici a scris ... Salut,vorbiram azi de problema mea cu pa800 ca orice set pe care îl încarc pe orga se aude nașpa rău... Se poate sa nu am memorie sampler, nu știu ca o am de 3 zile orga dar as vrea niște sunete mai bune, am trei seturi de la un prieten de pa800 și o sa le încarc aici, încarc și setul meu și dacă ma poți ajuta te rog,zilele astea il încarc. Mulțumesc! Salut! memorie ram ai sigur.dupa ce le pui la download,sa-mi spui cum ai dori sa fie alcatuit noul set,adica ce styl-uri doresti.daca nu,asteapta sa vad despre ce este vorba. |
||
| Back to top |
|
||
| pasol.bgd |
|
||
![]() Registered Member #15191
Joined: 13 May 2015Posts: 90 |
sa traiti domnu miki a ti putea pune cv urile de la setul lui laurentiu2018 de manele sunt puse de cineva pe site insa cele cu intro ma gandeam ca ati putea pune si cv urile de la manele de baza stiu ca pe set sunt cateva ritmuri bune de manele 2mt 4 mt sau cv de genu mersi mult sper sa ma fi inteles
|
||
| Back to top |
|
||
| miki67 |
|
||
![]() Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009Posts: 666 |
pasol.bgd a scris ... sa traiti domnu miki a ti putea pune cv urile de la setul lui laurentiu2018 de manele sunt puse de cineva pe site insa cele cu intro ma gandeam ca ati putea pune si cv urile de la manele de baza stiu ca pe set sunt cateva ritmuri bune de manele 2mt 4 mt sau cv de genu mersi mult sper sa ma fi inteles Salut!pune link-ul aici cu setul de care vorbesti,sa nu fac confuzie.daca e vorba de LINK: Click aici! nu am gasit styluri-le 2mt 4mt. in setul marius talent sunt. astept sa-mi scrii ce anume te intereseaza mai exact. |
||
| Back to top |
|
||
| george_pa50 |
|
||
![]() Registered Member #956
Joined: 20 Aug 2008Posts: 118 |
Salut Miki.Poti sa faci setul lui Alex Pravila ptr Pa700?
|
||
| Back to top |
|
||
| miki67 |
|
||
![]() Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009Posts: 666 |
george_pa50 a scris ... Salut Miki.Poti sa faci setul lui Alex Pravila ptr Pa700? george,l-am compresat aseara si vroiam sa-l pun la download azi,dar am vazut ca l-a facut si pus link acery71.il gasesti in comentariile de unde este pus setul Alex Pravila. |
||
| Back to top |
|
||
| george_pa50 |
|
||
![]() Registered Member #956
Joined: 20 Aug 2008Posts: 118 |
Ok.Ms mult
|
||
| Back to top |
|
||
| miki67 |
|
||
![]() Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009Posts: 666 |
george_pa50 a scris ... Ok.Ms mult Pentru puțin. |
||
| Back to top |
|
||
| Go to page << >> | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]







