Forums

Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg
 
<< Previous thread | Next thread >>
Ajut cu Korg Pa Manager v.4
Go to page   <<        >>  
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
Author Post
ionut74
Wed, 23 Jul 2025, 05:02PM

Registered Member #12306
Joined: 31 Jan 2013
Posts: 186
Da

Back to top
miki67
Tue, 07 Oct 2025, 11:15PM

Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009
Posts: 666
Mii de scuze, acum am vazut intrebarea ta @cristikitara. bineinteles ca se poate, dar in limita memoriei pa1000, adica 480 mega.
Care aveti nevoie de convertiri, detinand korg pa manager v5.2, va pot ajuta.
Sanatate si Pace!

Back to top
miki67
Wed, 15 Oct 2025, 08:06PM

Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009
Posts: 666
Buna seara la toti! Daca aveti nevoie de convertiri seturi, puteti scrie pe thread-ul acesta. dispun de korg pa manager V5.2. Voi incerca sa va ajut in limita timpului meu disponibil.
Sanatate si Pace!

Back to top
alex-lx
Fri, 27 Mar 2026, 07:04PM

Registered Member #386
Joined: 18 Jul 2008
Posts: 219
Salut miki67. Cand mai dispui de timp, te rog sa convertesti cateva seturi pentru cei cu PA2X . Ma intereseaza mai mult folclor, polulara, banat sarbesti. Fara manele. MULTUMESC
LINK: 1. LINK: Click aici!
2. LINK: Click aici!
3. LINK: Click aici!


Back to top
miki67
Sun, 29 Mar 2026, 01:01AM

Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009
Posts: 666
@alex-lx, imi pare rau dar am reusit sa fac ceva doar cu setul Turcanu si GG. Luis nu are rost, e prea mare. in cele doua am convertit folclor si ceva usoara. setul Turcanu era incomplet pe partea semplere, asa ca am adaugat ce lipsea.

[ Edited Mon, 30 Mar 2026, 09:48AM ]


Back to top
alex-lx
Mon, 30 Mar 2026, 02:29AM

Registered Member #386
Joined: 18 Jul 2008
Posts: 219
Multa sanatate miki67. Nu m-am asteptat asa repede sa reusesti. Multum tie din partea colegilor ce mai canta cu asa clape 🙋

Back to top
miki67
Mon, 30 Mar 2026, 04:33PM

Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009
Posts: 666
Cu plăcere!

Back to top
Mihai13
Thu, 02 Apr 2026, 03:11PM

Registered Member #16460
Joined: 27 Mar 2017
Posts: 471
Salut Miki,
Nu ca ar fi greu sa sun dar sunt la serviciu.
Trimite-mi si mie te rog Studio Romania 2026 Pa4x facut pt PA1000
ca de obicei manelele separat max 480/set sa vad ce mai au nou.
Le adun in clapa si rezultatul il pun aici pt PA1000.
Multumesc mult.
Vorbim!

Back to top
Excl
Sat, 02 May 2026, 03:59PM
Registered Member #18293
Joined: 15 Dec 2023
Posts: 13
Salutare ! Ma puteti ajuta si pe mine ? LINK: Click aici!

Back to top
miki67
Mon, 04 May 2026, 07:52AM

Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009
Posts: 666
Salut! imi pare rau @Excl dar nu se poate converti din pa5x pentru modelele precedente.

Back to top
Go to page   <<        >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro


Comentarii noi


[download] Tonuri de Braci uvn Latest comment Posted by vapor44 on 26 Jun 2026, 12:20
Salut oare nu poti sa imi trimiti astea pe email te rog? nu mai pot descarca de pe site-email-


[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2 Latest comment Posted by H3PL3R on 24 Jun 2026, 14:44
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!


[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5 Latest comment Posted by ionut74 on 19 Jun 2026, 10:48
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000 Latest comment Posted by miki67 on 10 Jun 2026, 22:04
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x Latest comment Posted by Mihai13 on 04 Jun 2026, 13:40
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.


Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Sitemap