Forums
| Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Discutii generale |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| va rog... | ||
| Go to page >> | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| arald73 |
|
||
|
Guest
|
...o parere vis-a-vis de piesa atat din punct de vedere melodic-armonic cat si d.p.d.v. al sound-uluiMultam!##SANITISED## width="448" height="55">##SANITISED## src="http://embed.trilulilu.ro/audio/arald73/8572356e2e6deb.swf" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="448" height="55" FlashVars="durataAudio=257&titluEmbed=EU - proba piesa 1">##SANITISED##>##SANITISED##> Asculta mai multe audio Muzica |
||
| Back to top |
|
||
| gabi3213 |
|
||
![]() Registered Member #2854
Joined: 03 Nov 2008Posts: 586 |
foarte frumoasa piesa .imi place mult cum se aude tambalul .
|
||
| Back to top |
|
||
| radux5 |
|
||
![]() Registered Member #3870
Joined: 07 Dec 2008Posts: 118 |
Nu sunt eu expert, dar parerea me este ca ati imbinat cu bine toate instrumentele. Parca vioara ar trebui data putin mai tare! Oricum nota 10, dl. profesor!
|
||
| Back to top |
|
||
| achimbanat |
|
||
|
Guest
|
suna foarte bine domnule profesor mai ales tambalul dar vioara dupa parerea mea trebe data un pic mai tare .. oricum suna foarte bine felicitari
|
||
| Back to top |
|
||
| marianbigm |
|
||
![]() Registered Member #14
Joined: 22 May 2008Posts: 444 |
daca piesa e facuta pe PSR 350 ... FELICITARI !! 10 de la mine !
|
||
| Back to top |
|
||
| muzicaptsuflet |
|
||
|
Guest
|
Si eu ma gandesc ca e fantastic ca suna atat de bine pe Yamaha PSR 350. Domnule profesor, un BRAVO din toata inima!
|
||
| Back to top |
|
||
| arald73 |
|
||
|
Guest
|
cine a spus ca e psr 350...? era ...! acum lucrez cu "dihania" adica cu dsoara pa2x...pe care nu stiu sa o stapanesc...inca...!
|
||
| Back to top |
|
||
| Sergiu Prodan |
|
||
|
Guest
|
daca te rog frumos poti sa-mi explici mie personal ce e cu raspunsul asta dat asa in dorul ploii ? ca sa nu spun altfel ? mare atentie !! exprima-te civilizat daca vrei sa-ti dai cu parerea ! daca nu mai bine abtine-te !!! multumesc ! Arald e f frumos mie personal i-mi place ce ma deranjeaza e tonul de vioara care bine-nteles ca e f f greu sa-l scoti cat mai aproape de natural daca nu chiar imposibil in rest felicitari ! din punct de vedere armonic ai lucrat corect repet corect si frumos bine-nteles ca daca ne punem sa discutam odata numai despre armonie ne-ar apuca 2 luni si nu am termina armonia la o piesa ... |
||
| Back to top |
|
||
| adryan81 |
|
||
![]() Registered Member #6917
Joined: 04 Mar 2009Posts: 261 |
Felicitari domnule profesor, este foarte frumos, probabil ca si sound se poate mai mult la cat de complexa este clapa, dar mie imi place. Apropo, ca veni vorba de armonie, am o rugaminte la dvs. domnule profesor, daca mi-ati putea arata in viziunea dvs. armonia la piesa Mirelei Petrean-Cu ce m-am ales in viata. Eu am facut-o la scoala din fa - refrenul....... si sib - strofele. Multumesc [ Edited Sun, 30 May 2010, 09:03PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| crick611 |
|
||
![]() Registered Member #9015
Joined: 07 Mar 2010Posts: 262 |
Doamne ce armonie bogata!!! Frumos de tot!
|
||
| Back to top |
|
||
| Go to page >> | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]








