Forums
| Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Divertisment |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Si cica toti sunt impotriva manelelor... | ||
| Go to page << >> | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| Minel |
|
||
|
Guest
|
in fine,poate ca ai dreptate...sincer,din partea mea ,pot sa cante maneaua pe ce ritm vor,ca oricum nu-i ascult...duca-se pe pustiuri cu manelele lor cu tot!
|
||
| Back to top |
|
||
| mussic |
|
||
![]() Registered Member #3499
Joined: 26 Nov 2008Posts: 374 |
OK ! Oricum stiu ca esti o persoana deosebita Minele... Asa ca toata stima si multa sanatate ! |
||
| Back to top |
|
||
| bogdanroka |
|
||
![]() Registered Member #10347
Joined: 15 Aug 2011Posts: 10 |
toata lumea asculta manele si muzica de petrecere asa ca de ce sa ne mai tot ascundem dupa salcam
|
||
| Back to top |
|
||
| victor2008 |
|
||
|
Guest
|
Am si eu o opinie. In primul rand nu toata lumea asculta Manele. Sunt si pro si contra multi. Mie imi plac si manelele dar cele cantate de Romica Puceanu , Gabi Lunca , etc . Cam acest gen de Manele . Cele care se canta astazi sunt un amalgam de orientala cu romanes(tiganeasca) ,turceasca si asa mai departe . Asa consider eu . Mentionez ca am cantat si manele
|
||
| Back to top |
|
||
| victorr |
|
||
![]() Registered Member #9068
Joined: 16 Mar 2010Posts: 828 |
Eu nu ascult manele. O petrecere o poti face si cu muzica populara, nu inteleg de unde apucatura asta a multora si parerea ca la o petrecere trebuie sa fie numaidecat manele.
|
||
| Back to top |
|
||
| ROBERTH |
|
||
![]() Registered Member #9654
Joined: 23 Jul 2010Posts: 44 |
victorr a scris ... Eu nu ascult manele. O petrecere o poti face si cu muzica populara, nu inteleg de unde apucatura asta a multora si parerea ca la o petrecere trebuie sa fie numaidecat manele. un DJ. cu renume a luat o nunta ,mirii i-au interzis in totalitate sa puna manele si dimineata el a afirmat citez(este incredibil cat de rau se poate face atmosfera fara manele) |
||
| Back to top |
|
||
| ROBERTH |
|
||
![]() Registered Member #9654
Joined: 23 Jul 2010Posts: 44 |
nici mie nu-mi plac toti mascaricii care dau niste banuti sii i-si fac videoclipuri la taraf dupa care singuri trimit S.M.S-uri ca sa fie difuzati dar sa recunoastem ca sunt si manele care suna bine si sunt interpretate bine !Daniela Ghiorfi era o foarte mare anti manelista pe vremea cand era convinsa de incapacitatea ei de a canta manele ,dar a venit Liviu Mititelu cu tehnologia si uite-o printre manelisti! si sunt multi ca ea ......VULPEA CARE NU AJUNE LA STRUGURI ZICE CA NU-S BUNI CA-S ACRI
|
||
| Back to top |
|
||
| hliviu |
|
||
|
Guest
|
dl Roberth ar trebui sa cititi regulamentul. - Nu faceti "double-post". Exista functia "Edit" cu care va puteti oricand edita propriul post si puteti adauga ce doriti la ultimul vostru post. |
||
| Back to top |
|
||
| testiera |
|
||
![]() Registered Member #5950
Joined: 10 Feb 2009Posts: 254 |
e buna si maneaua....la betie!(ptr petrecareti)...acum stiti cum este,daca te consideri lautar,tre sa stii de toate!nici eu nu ma omor dupa manea,dar cateodata mai merge..anumite piese....
|
||
| Back to top |
|
||
| victorr |
|
||
![]() Registered Member #9068
Joined: 16 Mar 2010Posts: 828 |
Acum vorbim despre petreceri. Dupa parerea mea la o petrecere este nevoie de muzica cu ritm mai vioi, dansant. Si vreti sa spuneti ca maneaua e singurul gen cu ritm dansant ?!! Las-o dracului de treaba, ca ai ce muzica pune, doar ca v-ati imbolnavit de la TV cu manelele astea sau mai stiu eu de unde.
|
||
| Back to top |
|
||
| Go to page << >> | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]







