Forums
| Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Divertisment |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Ne mai descretim fruntile | ||
| Go to page << | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| gabi3213 |
|
||
![]() Registered Member #2854
Joined: 03 Nov 2008Posts: 586 |
Vine limuzina sa-l ia pe Papa de la aeroport. Soferu ia bagajele, le baga in portbagaj (si nu erau chiar putine). Dupa asta il vede pe Papa asteptand. -Sfintia Ta, va rog sa poftiti. -Stii fiule, pe mine nu ma lasa niciodata sa conduc…Lasa-ma de data asta tu, te rog. -Ohh e imposibil. Mi-as pierde jobu. -Te rog, si sa stii ca sunt extrem de generos… Soferu pana la urma cedeaza. Papa la volan. Talpa. 120 Km la ora. Soferu: -Sfintia Ta, va rog, putin mai usor, ne prinde politia. Papa, blana. 160 Km/h. In spate, masina politiei. Papa lasa geamul in jos. Vine politaiul, saluta si se intoarce la masina de politie. Ia statia. -Sunt 1435. Da-mi-l pe sefu… -Care-i treaba ba? -Sefu nu stiu ce sa fac. Am prins pe cineva cu 160 la ora. -Arde-l. -Nu cred ca pot, e tare. -Cine e ba, primaru’? -Nuu, mai important. -Un guvernator, senator ceva? -Maaai tare? -Cine ba? -Cred ca-i Dumnezeu, ca Papa-i conduce masina. [ Edited Sat, 29 Sep 2012, 09:16AM ] |
||
| Back to top |
|
||
| gabi3213 |
|
||
![]() Registered Member #2854
Joined: 03 Nov 2008Posts: 586 |
Capul mafiei romanesti merge in Italia, pentru schimb de experienta cu capul mafiei italiene. Mafiotul italian ii arata vila lui, si ii spune:- Ai tu vila din asta, cu doua etaje? Dar Mercedes ca al meu? Dar lant de aur gros de doua degete? Pai cand mai vii la mine, sa le ai! Ajuns acasa, mafiotul roman da ordine:- Daramati urgent etajele 3 si 4 ale vilei mele, sa ramana numai doua etaje. Vindeti elicopterul si cumparati un Mercedes. Iar cainele bagati-l in casa, ca lantul lui de aur o sa il port eu de acum inainte…
|
||
| Back to top |
|
||
| gabi3213 |
|
||
![]() Registered Member #2854
Joined: 03 Nov 2008Posts: 586 |
Un barbat suna la pompieri si zice speriat: -Domnule soacra mea vrea sa se arunce de la etaj!! -Si care e problema? -Nu se deschide fereastra!!! |
||
| Back to top |
|
||
| Calin A7 |
|
||
![]() Registered Member #7351
Joined: 15 Mar 2009Posts: 188 |
O femeie pleaca, fara sotul ei, in vacanta in Caraibe. Abia ce ajunge si face cunostinta cu un negru aratos. Dupa o noapte de amor inflacarat ea il intreaba: - Cum te cheama? - Nu pot sa-ti spun, ii raspunde el. In fiecare seara ei se intalnesc, fac dragoste, ea il intreaba acelasi lucru iar el ii raspunde la fel. Intr-o seara ea ii spune: - Este ultima mea seara aici, maine plec acasa. O sa-mi spui totusi cum te cheama? - Nu pot sa-ti spun, ca o sa razi de mine, zice negrul. - Hai zi, ca nu rad, nu am de ce! - Binee... Pe mine ma cheama Zapada. Tipa incepe sa rada mai sa se sparga, la care negrul furios: - Eram sigur ca o sa razi de mine, mai bine nu-ti ziceam...! - Nuuu, ma gandeam ca sotul meu nu o sa creada cand o sa-i spun ca am avut 30 cm de zapada in fiecare zi in Caraibe! |
||
| Back to top |
|
||
| Calin A7 |
|
||
![]() Registered Member #7351
Joined: 15 Mar 2009Posts: 188 |
Discutie la Dacia: - Ce ar trebui schimbat ca masinile noastre sa corespunda normelor internationale? - Normele internationale... |
||
| Back to top |
|
||
| gabi3213 |
|
||
![]() Registered Member #2854
Joined: 03 Nov 2008Posts: 586 |
Femeie, pun pariu ca nu poti sa imi spui o fraza care sa ma faca si fericit si trist in acelasi timp. Ea: - Ai cea mai mare p....... dintre toti prietenii tai. |
||
| Back to top |
|
||
| Deian |
|
||
![]() Registered Member #11400
Joined: 23 Sep 2012Posts: 49 |
de ce mamicile nu fac yoga [ Edited Sat, 29 Sep 2012, 12:29AM ] |
||
| Back to top |
|
||
| Florin Galati |
|
||
![]() Registered Member #6568
Joined: 24 Feb 2009Posts: 323 |
Bunico, bunico, pot sa ma joc cu tatzele tale? Poti, dar sa nu iesi din curte. |
||
| Back to top |
|
||
| Go to page << | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]






