Forums
| Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Caut instrumentisti, solisti, etc ... |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Clapar wanted | ||
| Go to page >> | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| Strat |
|
||
![]() Registered Member #12191
Joined: 10 Jan 2013Posts: 10 |
Salut, Trupa Electric zebra cauta clapar.. Daca iti place ce auzi da un semn la 0727 38 33 53 - Vasile sa discutam ce si cum. Ca sa-ti faci ceva perere despre: LINK: Click aici! LINK: Click aici! Suntem din Bucuresti, avem propriul studio, cantam de multi ani, avem in reperttoriu atat piese proprii, cat si coveruri. Astept feedback! Numai bine! [ Edited Thu, 10 Jan 2013, 02:33PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| Strat |
|
||
![]() Registered Member #12191
Joined: 10 Jan 2013Posts: 10 |
Nimeni? Nimic?
|
||
| Back to top |
|
||
| victor2008 |
|
||
|
Guest
|
Bravo Baieti Super Este ceva care imi place Asa ceva cantam pe vremuri cu Trupa ' Formula 1 '
|
||
| Back to top |
|
||
| cantlaclapa |
|
||
![]() ![]() Registered Member #10487
Joined: 13 Oct 2011Posts: 793 |
asta nu e trupa in care a activat florin ? cminor ?
|
||
| Back to top |
|
||
| Strat |
|
||
![]() Registered Member #12191
Joined: 10 Jan 2013Posts: 10 |
Inca sunt nou pe forum, asa ca nu cunosc (inca) userii si/sau nemele lor reale. Daca Florin aka "cminor" este acelasi cu Florin Milian, atunci cu siguranta el a fost omul care a imbogatit (si) sound-ul EZ! Personal nu l-am cuno0scut (inca), deoarece am ajuns in trupa dupa retragerea lui, dar din ce mi-au povestit colegii, am inteles ca pe langa faptul ca este un clapar bun, este si un OM deosebit, pe deasupra cu un umor molipsitor si un bagaj consistent de bancuri si povesti creeatoare de bunadispozitie! Salut acest forum, pe Florin, pe voi toti de fapt, va spun "Bine v-am gasit!" si ma bucur ca sunt si eu prinre voi! Rock on! |
||
| Back to top |
|
||
| admin |
|
||
![]() ![]() Registered Member #1
Joined: 21 May 2008Posts: 1773 |
Da, este vorba de Florin Milian, membru vechi pe acest site si totodata unul dintre administratorii siteului ...
|
||
| Back to top |
|
||
| Strat |
|
||
![]() Registered Member #12191
Joined: 10 Jan 2013Posts: 10 |
Ei acum totul e clar!/ Electric Zebra vrea clapar! )))) Versuri nene!
|
||
| Back to top |
|
||
| Strat |
|
||
![]() Registered Member #12191
Joined: 10 Jan 2013Posts: 10 |
Vreau sa mai spun ca, in momentul de fata, lucram in paralel si la un proiect unpluged. Daca v-am trezit interesul sau daca aveti orice alte intrebari, legate de acest subiect, va rog un ezitati! O zi buna va doresc, si mult mult succes! |
||
| Back to top |
|
||
| admin |
|
||
![]() ![]() Registered Member #1
Joined: 21 May 2008Posts: 1773 |
Pentru majoritatea claparilor de aici (in ciuda faptului ca sunt intr-un numar foarte mare - aproape 10.000 de membri, dintre care marea majoritate sunt clapari), cantatul este o problema de "supravietuire", respectiv din asta-si castiga "painea de zi cu zi" ... drept urmare cred ca va fi destul de dificil (dar nu imposibil) sa gasesti un clapar pentru care muzica sa fie doar "hobby".
[ Edited Mon, 14 Jan 2013, 04:21PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| Strat |
|
||
![]() Registered Member #12191
Joined: 10 Jan 2013Posts: 10 |
Asa este! Totusi, ne mentinem speranta, poate poate!
|
||
| Back to top |
|
||
| Go to page >> | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salut,Am revenit - l-am descarcat si eu si se pare ca are tot un singur folder cu styleuri FAVORITE 1 nu stiu daca este V2 transferat la PA4x - mai verific acasa chiar daca nu pot [more ...]









