Forums

Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Divertisment
 
<< Previous thread | Next thread >>
Țambal Pa600
Go to page   <<        >>  
Moderators: admin, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
Cuslea_FM
Mon Jan 14 2013, 01:20PM

Registered Member #10858
Joined: Sat Mar 03 2012, 05:59PM
Posts: 909
Gabygw8 a scris ...

Divertismentul e bine venit dar tenta ironica la persoana unui om care chiar reprezinta ceva pentru muzica romaneasca este josnica.Sunteti jalnici fratilor,faceti si voi macar un sfert din cea a facut acest "Guru"si apoi treceti la caterinca pana atunci "ciocu mic AD e la putere".

...ziseră milogii pupincuriști cărora le curg balele din gură așteptând nerăbdători seturile de pomană ale prea-slăvitului lor "GURU" ../../images/emotes/yahoo/yahoo_heehee.gif

[ Edited Mon Jan 14 2013, 01:38PM ]


Back to top
DorelC
Mon Jan 14 2013, 01:26PM
Guest
Gabygw8 a scris ...

Divertismentul e bine venit dar tenta ironica la persoana unui om care chiar reprezinta ceva pentru muzica romaneasca este josnica.Sunteti jalnici fratilor,faceti si voi macar un sfert din cea a facut acest "Guru"si apoi treceti la caterinca pana atunci "ciocu mic AD e la putere".


Poate in capul tau e la putere. Pe siteul asta nu e nimeni la putere. Eu am luat totul ca pe o gluma nu injosesc dar nici nu pup in cur pe nimeni.


Back to top
cantlaclapa
Mon Jan 14 2013, 02:03PM

Registered Member #10487
Joined: Thu Oct 13 2011, 08:22AM
Posts: 932
Gabygw8 a scris ...

Divertismentul e bine venit dar tenta ironica la persoana unui om care chiar reprezinta ceva pentru muzica romaneasca este josnica.Sunteti jalnici fratilor,faceti si voi macar un sfert din cea a facut acest "Guru"si apoi treceti la caterinca pana atunci "ciocu mic AD e la putere".


ce reprezinta ma pt muzica romaneasca ? tie nu ti-e rusine mai ? tu crezi ca toti suntem milogi si handicapati si asteptam mila cuiva si pomana cuiva ? crezi ca altii nu sunt in stare sa-si faca clapele sa si le aranjeze ? sau crezi ca toti depindem de tambalele made in china ? muzica romaneasca consta cumva intr-un om ? tu ai creier in capu ala sau il poti degeaba pe umeri ? eu sunt utilizator de korg si te invit oricand sa vezi daca am un singur ton in clapa de la idolul tau !

ca e idolul tau foarte bine sa fii sanatos ... fiecare cu zeii lui dar nu fa afirmatii din astea ca reprezinta ceva pt muzica romaneasca pt ca esti jalnic tu cu afirmatiile astea ! da face si drege cat poate si cat stie si e treaba lui ce face si a voastra a milogilor dar vedeti-va de treaba vostra si stati la locul vostru ca sunteti mititei si poate va mananca cineva pe paine cu mustar sa nu le fie greata !


Back to top
sarac.lipit
Mon Jan 14 2013, 02:17PM

Registered Member #45
Joined: Thu May 29 2008, 12:31AM
Posts: 2458
Geo_pa2xpro a scris ...

nu este din Teleorman !


nu să poa'!!! da' dă unde-i????

[ Edited Mon Jan 14 2013, 02:18PM ]


Back to top
Minel
Mon Jan 14 2013, 02:30PM
Guest
Gabi chiar credeam ca e ceva de capul tau,dar m-am lamurit....si mai taie din chestia aia cu "ceva ptr muzica romaneasca"..tu crezi ca daca da la milogi niste seturi de ţambale,asta inseamna ca a facut ceva ptr muzica romaneasca?,,..mai baiatule tu esti constient atunci cand apesti pe tastele calculatorului?..atunci ce sa mai zicem de cei care compun piese grele ptr muzica romaneasca?..mai desteptati-va si voi.nu mai ramaneti la stadiul de limbari...santem josnici nu? foarte urat din partea ta.fiecare are dreptul sa se exprime in limita bunului simt...dar tu cand ai scris acum,nu ai fost josnic?..mai gandeste-te un pic.!!!

[ Edited Mon Jan 14 2013, 02:45PM ]


Back to top
Gabygw8
Mon Jan 14 2013, 03:25PM
Registered Member #602
Joined: Mon Aug 04 2008, 01:41PM
Posts: 104
Eram sigur ca luati foc,oricum astept demo-urile domniilor voastre sa le compar cu cele ale lui "Guru " si apoi mai vb.Nu conteaza pe ce clapa.Sa stiti ca nu sunt milog eu mi-am scos aproape banii pe pa600 cu un set pe care l-am basbait eu,asa ca nu astept pomana dar imi place ceea ce a facut AD si vreau si altii "mari profesionisti" sa iasa la interval.Daca va aprindeti e treaba dvs eu nu vreau polemica.Va salut cu respect!!!!!

Back to top
gabi3213
Mon Jan 14 2013, 03:33PM
Registered Member #2854
Joined: Mon Nov 03 2008, 07:26PM
Posts: 668
e bine tizule, mai ales ca la profil la tine scrie ca detii gw8

Back to top
Gabygw8
Mon Jan 14 2013, 03:40PM
Registered Member #602
Joined: Mon Aug 04 2008, 01:41PM
Posts: 104
gabi3213 a scris ...

e bine tizule, mai ales ca la profil la tine scrie ca detii gw8

asta era cand mi-am facut profilul de atunci am mai schimbat vreo 3-4 clape.

Back to top
cantlaclapa
Mon Jan 14 2013, 03:47PM

Registered Member #10487
Joined: Thu Oct 13 2011, 08:22AM
Posts: 932
Gabygw8 a scris ...

Eram sigur ca luati foc,oricum astept demo-urile domniilor voastre sa le compar cu cele ale lui "Guru " si apoi mai vb.Nu conteaza pe ce clapa.Sa stiti ca nu sunt milog eu mi-am scos aproape banii pe pa600 cu un set pe care l-am basbait eu,asa ca nu astept pomana dar imi place ceea ce a facut AD si vreau si altii "mari profesionisti" sa iasa la interval.Daca va aprindeti e treaba dvs eu nu vreau polemica.Va salut cu respect!!!!!



cum sa nu iei foc omule cand afirmi ce afirmi ... tu ai realizat macar acum ce ai scris ? reprezinta ceva pt muzica romaneasca ? ce ? e anume reprezinta ?

sa facem demo ? pt ce ? trebuie sa ne justificam in fata domniei tale ? ok eu i-ti fac un demo ca sa te lamuresti si il fac fara placi de sunet fara compresoare etc ... tot cu korg .... dar tu i-mi faci mie dupa aia ? ca sa vad si eu cu cine stau de vorba ?

apropo o sa fac gratuit demo fara obligatii ... in comparatie cu altii care le fac doar din interese financiare ...

mai nou vad ca a ajuns korg sa apeleze la cineva ca sa-i faca styluri si demouri pt a convinge lumea sa cumpere o clapa de la ei ... clapa noua !!! au nevoie de munca cuiva de luni de zile ca sa o poata aduce la un standard cat de cat ca sa se poata vinde !!!! asta nu e josnic ? asta e exact cum ai pune 10 jucarii intr-un magazin dar pe una pui si o bomboana ambalata frumos pt copilul care o sa vada jucaria sa o aleaga pe aia ! AD face cat poate si pt asta si eu il stimez ca e ambitios sa faca ceva dar atat ! pana a reprezenta ceva in muzica romaneasca mai trece multa apa pe Dunare daca nu cumva seaca si aia !

Back to top
Minel
Mon Jan 14 2013, 03:55PM
Guest
Gabi prin ceea ce ai scris,tocmai tu ai deschis o polemica datând de pe vremea Dacilor.nimeni nu trebuie sa arate ceva altuia,doar ptr ca aasa vrea respectivul.asta inseamna sa te cobori la nivelul lui intelectual.sant sute de baieti pe la studio-uri care le pleznesc capul de muzica.nu veni tu sa ne pui pe tava prostii din astea.fii putin mai întelept...ma intreb in final: chestiile de genul"sa iasa la interval", nu se spun doar prin puşcării?...of Găbiţule,nu mai veni cu aberatii din astea...sant prea vechi,si prea fumate..chiar te rog!..sper sa nu te superi!

Back to top
Go to page   <<        >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] Metoda de acordeon - Misu Iancu & Petre Romea Posted by Florinh87 on 24 Apr : 18:56
Multumesc mult, cu siguranță imi va fi de folos!


[Content] Acces Posted by Excl on 18 Apr : 13:36
Salutare ! Doresc si eu acces la download !! Am incarcat ceva seturi (au ceva download-uri ) si am raspuns si la forum-uri ! Voi posta seturi in continuare dar doresc si eu acces l [more ...]


[download] Ketron SD1 for Thomann AK-X1100 and Medeli AKX10 Posted by mihaidor on 17 Apr : 20:10
Aceste styl-uri Ketron SD 1 sună foarte profi pe Thomann AK-X1100.Nu există style convertit care să sune foarte bine din prima. Trebuie să mai modifici parametri pe care nu îi înca [more ...]


[download] Zece Ramy Posted by sebycog on 14 Apr : 18:22
Salut, imi poti trimite setul de pa2x cu zece și ete?


[download] FOLCL USOARA SR 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 11:01
Cu plăcere! Nu uitați să dați un Rate, pentru a descărca cu încredere și alții interesați.Sănătate!





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap