Forums

Clape.ro :: Forums :: Calculatoare si Internet :: Software
 
<< Previous thread | Next thread >>
Un pic de ajutor (nexus vst)
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
Author Post
djalexproject
Thu, 21 Mar 2013, 10:36PM

Registered Member #1639
Joined: 20 Sep 2008
Posts: 66
Va salut pe toti
mai nou am incceput sa lucrez cu sonar x2 ce-i drept nu-l prea cunosc dar se invata:). Pe langa asta am vrut sa instalez si nexus 2 in care am vrut sa adaug all expansion le-am descarcat dupa torrent dar nu reusesc sa le adaug
folosesc windows 7 pe 64 bit de aici sa fie problema ?sau daca stie cineva exista nexus pentru windows pe 64 bit ?
astept ceva raspunsuri din partea voastra
multumesc anticipat


Back to top
ady-pc
Fri, 22 Mar 2013, 07:07AM
Guest
djalexproject a scris ...

Va salut pe toti
mai nou am incceput sa lucrez cu sonar x2 ce-i drept nu-l prea cunosc dar se invata:). Pe langa asta am vrut sa instalez si nexus 2 in care am vrut sa adaug all expansion le-am descarcat dupa torrent dar nu reusesc sa le adaug
folosesc windows 7 pe 64 bit de aici sa fie problema ?sau daca stie cineva exista nexus pentru windows pe 64 bit ?
astept ceva raspunsuri din partea voastra
multumesc anticipat



este putin complicat trebuie sa copiezi expansionul in folderul nexus content deschizi nexus si cu functia sys importi librariile altfel nu merge...


Back to top
djalexproject
Fri, 22 Mar 2013, 11:45AM

Registered Member #1639
Joined: 20 Sep 2008
Posts: 66
exact asa am facut si in momentul in care intru la sys si apas butonul desktop imi da un mesaj in care imi scrie asa:
Imported licens:0
imported skins:0
imported expansion:0

No erors where encountered during import.

Probabil mai e ceva de facut dar nu stiu ce

Back to top
ady-pc
Fri, 22 Mar 2013, 11:55AM
Guest
djalexproject a scris ...

exact asa am facut si in momentul in care intru la sys si apas butonul desktop imi da un mesaj in care imi scrie asa:
Imported licens:0
imported skins:0
imported expansion:0

No erors where encountered during import.

Probabil mai e ceva de facut dar nu stiu ce

nu mai este nimic de facut ai importat librariile cu succes erorile sunt pentru ca nu sti tu cum sa pozitionezi licenta si skinurile...


Back to top
djalexproject
Fri, 22 Mar 2013, 12:08PM

Registered Member #1639
Joined: 20 Sep 2008
Posts: 66
pai nu cred ca se importa pentru ca atunci cand deschid nexus nu gasesc decat acele tonuri cu care vine el cand e instalat ce am incercat eu sa import nu le vede

Back to top
ady-pc
Fri, 22 Mar 2013, 12:12PM
Guest
djalexproject a scris ...

pai nu cred ca se importa pentru ca atunci cand deschid nexus nu gasesc decat acele tonuri cu care vine el cand e instalat ce am incercat eu sa import nu le vede

nu pot decat sa intru cu team sa vad despre ce este vorba...

Back to top
djalexproject
Fri, 22 Mar 2013, 12:16PM

Registered Member #1639
Joined: 20 Sep 2008
Posts: 66
raman dator daca ma poti ajuta. imediat am sa instalez team
id-ul meu de mess alex.3089 si vorbim acolo
multumesc mult de tot

Back to top
salll123
Fri, 08 May 2020, 09:34PM

Registered Member #9731
Joined: 15 Aug 2010
Posts: 96
Buna,
Am si eu probleme cu Nexus 2. Gasesc doar pe 32 bit. Stie careva daca exista Nexus 2 pe 64 bit?

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro


Comentarii noi


[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5 Latest comment Posted by ionut74 on 19 Jun 2026, 10:48
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000 Latest comment Posted by miki67 on 10 Jun 2026, 22:04
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x Latest comment Posted by Mihai13 on 04 Jun 2026, 13:40
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x Latest comment Posted by Mcmiki on 04 Jun 2026, 11:55
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x Latest comment Posted by Mihai13 on 03 Jun 2026, 08:51
Salut,Am revenit - l-am descarcat si eu si se pare ca are tot un singur folder cu styleuri FAVORITE 1 nu stiu daca este V2 transferat la PA4x - mai verific acasa chiar daca nu pot [more ...]


Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Sitemap