Forums
| Clape.ro :: Forums :: Calculatoare si Internet :: Software |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Un pic de ajutor (nexus vst) | ||
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| djalexproject |
|
||
![]() Registered Member #1639
Joined: 20 Sep 2008Posts: 66 |
Va salut pe toti mai nou am incceput sa lucrez cu sonar x2 ce-i drept nu-l prea cunosc dar se invata:). Pe langa asta am vrut sa instalez si nexus 2 in care am vrut sa adaug all expansion le-am descarcat dupa torrent dar nu reusesc sa le adaug folosesc windows 7 pe 64 bit de aici sa fie problema ?sau daca stie cineva exista nexus pentru windows pe 64 bit ? astept ceva raspunsuri din partea voastra multumesc anticipat |
||
| Back to top |
|
||
| ady-pc |
|
||
|
Guest
|
djalexproject a scris ... Va salut pe toti mai nou am incceput sa lucrez cu sonar x2 ce-i drept nu-l prea cunosc dar se invata:). Pe langa asta am vrut sa instalez si nexus 2 in care am vrut sa adaug all expansion le-am descarcat dupa torrent dar nu reusesc sa le adaug folosesc windows 7 pe 64 bit de aici sa fie problema ?sau daca stie cineva exista nexus pentru windows pe 64 bit ? astept ceva raspunsuri din partea voastra multumesc anticipat este putin complicat trebuie sa copiezi expansionul in folderul nexus content deschizi nexus si cu functia sys importi librariile altfel nu merge... |
||
| Back to top |
|
||
| djalexproject |
|
||
![]() Registered Member #1639
Joined: 20 Sep 2008Posts: 66 |
exact asa am facut si in momentul in care intru la sys si apas butonul desktop imi da un mesaj in care imi scrie asa: Imported licens:0 imported skins:0 imported expansion:0 No erors where encountered during import. Probabil mai e ceva de facut dar nu stiu ce |
||
| Back to top |
|
||
| ady-pc |
|
||
|
Guest
|
djalexproject a scris ... exact asa am facut si in momentul in care intru la sys si apas butonul desktop imi da un mesaj in care imi scrie asa: Imported licens:0 imported skins:0 imported expansion:0 No erors where encountered during import. Probabil mai e ceva de facut dar nu stiu ce nu mai este nimic de facut ai importat librariile cu succes erorile sunt pentru ca nu sti tu cum sa pozitionezi licenta si skinurile... |
||
| Back to top |
|
||
| djalexproject |
|
||
![]() Registered Member #1639
Joined: 20 Sep 2008Posts: 66 |
pai nu cred ca se importa pentru ca atunci cand deschid nexus nu gasesc decat acele tonuri cu care vine el cand e instalat ce am incercat eu sa import nu le vede
|
||
| Back to top |
|
||
| ady-pc |
|
||
|
Guest
|
djalexproject a scris ... pai nu cred ca se importa pentru ca atunci cand deschid nexus nu gasesc decat acele tonuri cu care vine el cand e instalat ce am incercat eu sa import nu le vede nu pot decat sa intru cu team sa vad despre ce este vorba... |
||
| Back to top |
|
||
| djalexproject |
|
||
![]() Registered Member #1639
Joined: 20 Sep 2008Posts: 66 |
raman dator daca ma poti ajuta. imediat am sa instalez team id-ul meu de mess alex.3089 si vorbim acolo multumesc mult de tot |
||
| Back to top |
|
||
| salll123 |
|
||
![]() Registered Member #9731
Joined: 15 Aug 2010Posts: 96 |
Buna, Am si eu probleme cu Nexus 2. Gasesc doar pe 32 bit. Stie careva daca exista Nexus 2 pe 64 bit? |
||
| Back to top |
|
||
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salut,Am revenit - l-am descarcat si eu si se pare ca are tot un singur folder cu styleuri FAVORITE 1 nu stiu daca este V2 transferat la PA4x - mai verific acasa chiar daca nu pot [more ...]





