Forums

Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Discutii generale
 
<< Previous thread | Next thread >>
Cei care fac upload!
Go to page   <<      
Moderators: admin, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
Dorel Cos
Fri Aug 16 2013, 05:09PM
Guest
ionut74 a scris ...


.sustin si eu pe muset

Si eu !

Back to top
barth53
Sun Aug 18 2013, 11:23AM
Registered Member #7437
Joined: Tue Mar 17 2009, 07:15PM
Posts: 111
sunt de acord cu colegii,si prpun ca si la piesele midi sa fie diferentiate cele cu text de cele fara text adica :midi de karaoke

Back to top
virgilex
Sun Aug 18 2013, 10:03PM

Registered Member #12809
Joined: Wed May 08 2013, 09:53PM
Posts: 267
si chiar sa denumeasca pentru ce model de clapa este, nu doar generic Roland, modelu de care??????

Back to top
Minel
Sun Aug 18 2013, 10:16PM
Guest
Acest thread e deschis de ceva vreme,iar in el se discuta ce trebuie si ce nu trebuie vis-a-vis de upload. Din pacate,pe multi nu-i intereseaza sa intre si sa vada despre ce este vorba. In continuare se pun fisiere la upload de genul "ritm yamaha" sau "hora korg", fara a specifica ptr ce model anume. Tocmai din aceasta cauza,multe fisiere nu sant aprobate! Cativa baieti pun la upload fisiere la sectiunile de seturi,dar in realitate,sant poze. Altii(chiar azi),pun la upload o arhiva cu denumirea "set korg",iar inauntru este doar un amarat de ritm sau in cel mai bun caz,un user! Ceea ce faceti,faceti pe pielea voastra!

Back to top
viorel t
Thu May 28 2015, 11:29PM

Registered Member #162
Joined: Mon Jun 23 2008, 06:41PM
Posts: 209
am o rugaminte si chiar vad ca nu sunt primul care cere acest lucru sau poate va deveni chiar o regula daca bineinteles si adminii sunt de acord ca toate uploadurile sa contina si o mica descriere sa nu mai downloadam ce nu ne face trebuinta de exemplu seturi care contin numai styluri manele personal nu am ce face cu ele sau cei ce canta numai manele nu-i intereseaza usoara etc , multumesc si sper ca nu am suparat pe nimeni, o seara placuta !

Back to top
owydyutzu
Fri May 29 2015, 12:55AM

Registered Member #15125
Joined: Tue Apr 14 2015, 11:28PM
Posts: 89
Pai daca se cere activitate in zona de upload ,care mai de care incarca ce are prin pc,nu m-ar mira faptul sa gasim prin vreo arhiva ceva poze deocheate cu iubita sau mai stiu eu poate si ceva clipuri siropoase ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif

pe de alta parte adminii au o munca infernala in a vizualiza ,asculta si selecat toate fisierele uploadate,ma gandesc ca sant sute de fisiere uploadate pe zi,dar doar cateva trec de testul final

[ Edited Fri May 29 2015, 12:55AM ]


Back to top
ciury
Fri May 29 2015, 02:43PM
Registered Member #5922
Joined: Mon Feb 09 2009, 03:10PM
Posts: 710
Se poate pune filtru de catre programatori ....
Sa se verifice extensia fisierelor din arhiva in al doilea rand sa se verifice inf din headerfille-ul fisierelor etc si numai e munca infernala pentru admini

Back to top
pustiulica
Fri May 29 2015, 04:00PM


Registered Member #11427
Joined: Fri Sep 28 2012, 01:47PM
Posts: 1626
Salut,

Ca sa lamurim intrebarile si alte posibile nelamuriri.
Fisierele incarcate se verifica si aproba manual, bucata cu bucata. Atunci cand gasim incarcate fisiere care nu au legatura cu activitatea site-ului se intampla ceea ce puteti vedea LINK: Click aici !
Consumul de timp nu tine atat de verificarea fisierelor cat de corectarea titlurilor care de cele mai multe ori n-au nicio legatura cu fisierul incarcat. Am mai spus asta, dar degeaba, prin urmare, facem si noi ce putem, de multe ori descarcam arhiva, dezarhivam si ne inspiram pentru a redenumi din denumirea fisierului de inainte de arhivare.
Daca va veti uita in zona de Download, cel putin dpdv "Nume/Name" fisier exista o structurare care sa ajute pe cat posibil pe cei care vor sa descarce.
Verificarea fiecarui fisier este imposibila, pentru asta ar trebui ca fiecare coleg moderator sa aiba toate modelele de clape ca sa aiba in ce sa verifice fiecare fisier.

O zi faina,
Marius

[ Edited Fri May 29 2015, 04:01PM ]


Back to top
geanikorg
Fri May 29 2015, 07:56PM
Registered Member #14970
Joined: Fri Feb 13 2015, 12:05PM
Posts: 87
buna tuturor.ca sa nu mai fie probleme de genul acesta ar trebui ceruta calitate nu cantitate si faptul ca intri pe chat de 100 de ori pe zi si zici salut,noroc ,ce mai faceti sau threaduri deschise fara sa ai nimic a spune nu stiu daca asta inseamna activitate ,,consistenta,,.eu personal consider ca daca ajuti pe cineva sa_si rezolve o problema si ceiia ce spui tu este folositor ar trebui sa poti descarca cate ceva ,altfel sant siteuri de unde descarci gratis tot felul de porcarii apoi le pui aici ca sa ai activitate si iata cum apar problemele ,apoi mai e o chestie daca eu nu am ce sa pun ,inseamna ca ar trebui sa cumpar si sa uploadez ca sa pot avea acces la download ,cam aiurea si chiar si cu seturi cumparate mi_am luat destule tepe zic oamenii ca sant lucrate ,complete iar cand le oui in clapa te ingrozesti ce balarii sant .ami cer scuze daca am deranjat pe cineva dar cred ca ar trebui modificata problema cu accesul la download si repet ce am zis la inceput sa se ceara calitate nu cantitate .

Back to top
Go to page   <<       

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by bliviu27 on 30 Apr : 18:45
Am reusit sa incarc style doar dupa ce am incercat sa incarc setul in Direct. Atunci clapa l-a convertit si asa am reusit sa incarc stylurile din folderul convertit. Setul este BET [more ...]


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by bliviu27 on 30 Apr : 17:14
La mine in pa1000 desi am incasrcat pe rand nu se incarca Style


[download] Studio romania 2023 pa3x Posted by bliviu27 on 30 Apr : 17:12
Nu se incarca Style


[download] Metoda de acordeon - Misu Iancu & Petre Romea Posted by Florinh87 on 24 Apr : 18:56
Multumesc mult, cu siguranță imi va fi de folos!


[Content] Acces Posted by Excl on 18 Apr : 13:36
Salutare ! Doresc si eu acces la download !! Am incarcat ceva seturi (au ceva download-uri ) si am raspuns si la forum-uri ! Voi posta seturi in continuare dar doresc si eu acces l [more ...]





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap