Forums
| Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Discutii generale |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Transport prin curier | ||
| Go to page >> | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| imcristi |
|
||
![]() Registered Member #9581
Joined: 09 Jul 2010Posts: 99 |
Nu am stiut exact unde sa postez acest thread asa ca rog adminilor sa ma scuze.Deci urmeaza sa imi trimita o persoana care am vb la telefon o clapa care am testat`o la webcam am vazut ca merg toate la ea, clape , mi`a aratat si "defectele" pana aici ar fi ok , ce nu stiu este daca el in colet imi trimite cartofi de cate sute de euro dau eu pe clapa, ce sa fac atunci ? cu`i ma adresez si ce sanse am sa imi recuperez bani ? |
||
| Back to top |
|
||
| Minel |
|
||
|
Guest
|
mai fratilor,chiar am mai discutat in unele threaduri...voi chiar va jucati cu focul aiurea?..daca mai si costa ceva bani,nu puteai sa mai pui 50-100 de euro si te duceai pana la el sa o vezi mai bine si sa o probezi?..au aparut multi nenorociti pe net cu anunturi vanzari clape...nu mai va pacaliti asa de usor! macar ia 2-3 martori atunci cand desfaci coletul,sa nu ti-o furi rau.baiatul poate sa spuna pe urma la militie ca ti-a trimis clapa,dar tu vrei sa scoti bani de la el.in viata mea nu am facut asa ceva..iti jur ca am avut cel putin 30 de clape...multe le-am cumparat cu banul jos,iar altele am facut schimb + sau - diferenta de bani.dar niciodata prin curier...ori m-am deplasat personal,ori celalalt a venit la mine...sper sa nu te pacaleasca! nu mai faceti greseli din astea aiurea!
|
||
| Back to top |
|
||
| KILUI |
|
||
![]() Registered Member #11096
Joined: 18 Jun 2012Posts: 190 |
folosește fan-curier ei verifica coletul de la expeditor !
|
||
| Back to top |
|
||
| adriankorgpa |
|
||
|
Guest
|
Salut. Eu am vandut un PA2X la Bucuresti. Am trimis prin FAN Curier. Am rugat sa fie scris pe AWB ce este in CASE si seria clapei. Asa nu are cum sa-ti trimita cartofi. Trebuie sa te lase sa verifici coletul. Nu sa il pui in priza etc....dor sa vezi ce este acolo si sa verifici seria. Depinde de oameni. |
||
| Back to top |
|
||
| Minel |
|
||
|
Guest
|
adriankorgpa a scris ... Salut. Eu am vandut un PA2X la Bucuresti. Am trimis prin FAN Curier. Am rugat sa fie scris pe AWB ce este in CASE si seria clapei. Asa nu are cum sa-ti trimita cartofi. Trebuie sa te lase sa verifici coletul. Nu sa il pui in priza etc....dor sa vezi ce este acolo si sa verifici seria. Depinde de oameni. foarte corect Adrian,dar la fel de bine omul poate sa puna o alta clapa defecta,nu? |
||
| Back to top |
|
||
| virgilex |
|
||
![]() Registered Member #12809
Joined: 08 May 2013Posts: 261 |
eu am vazut multe cazuri, spun doar ca " in fiecare minut se naste un fraier noi trebuie sa l gasim"
|
||
| Back to top |
|
||
| Expresul |
|
||
|
Guest
|
Dute dupa clapa sau cauta alta prin apropiere (daca ti-o da prea ieftin ai grija astia sint cei mai dubiosi.)
|
||
| Back to top |
|
||
| cantlaclapa |
|
||
![]() ![]() Registered Member #10487
Joined: 13 Oct 2011Posts: 793 |
banii sunt la tine si nu dai banii agentului de la curierat pana nu deschizi coletul si chiar probezi clapa ! daca nu e de acord nu platesti nimic si nu are ce sa faca ...
|
||
| Back to top |
|
||
| adriankorgpa |
|
||
|
Guest
|
CORECT Cantlaclapa. SI tu Minel ai dreptate.....dar omul a avut incredere in mine fara sa vada clapa sau s-o probeze. |
||
| Back to top |
|
||
| imcristi |
|
||
![]() Registered Member #9581
Joined: 09 Jul 2010Posts: 99 |
Cred ca cea mai buna decizie ar fi sa ii dau un bacsis curierului sa ma lasa sa probez clapa in caz ca nu e buna fac ambalaju ala ca nou si gata .
[ Edited Fri, 21 Jun 2013, 09:52AM ] |
||
| Back to top |
|
||
| Go to page >> | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salut,Am revenit - l-am descarcat si eu si se pare ca are tot un singur folder cu styleuri FAVORITE 1 nu stiu daca este V2 transferat la PA4x - mai verific acasa chiar daca nu pot [more ...]







