Forums
| Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Discutii generale |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Black Friday 2013 (Vinerea neagra) | ||
| Go to page << >> | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| anonim |
|
||
|
Guest
|
daca ati zice si reducerile cat vor fi , mare lucru ! mai ales pt. bk5
|
||
| Back to top |
|
||
| ady81 |
|
||
![]() Registered Member #3578
Joined: 28 Nov 2008Posts: 135 |
Profita de oferta BLACK FRIDAY pentru instrumente muzicale si in 2013 prin FlyMusic. Urmareste produsele favorite pentru a le cumpara la pret redus. Reduceri intre 10% si 70%*! Produsele vor fi afisate incepand de Vineri, 29 Noiembrie ora 00:01 iar netmusic se pare ca vor avea oferte intre 25-29 Noiembrie [ Edited Thu, 21 Nov 2013, 05:26PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| pustiulica |
|
||
![]() ![]() Registered Member #11427
Joined: 28 Sep 2012Posts: 1597 |
Din cate am vazut si Orange are de maine oferta de tip Black Friday. Chiar daca nu au muzicale sper sa faca ceva oferte la ce ne e noua de folos de genul: tablete, accesorii pentru tablete, etc...
|
||
| Back to top |
|
||
| Mysterious |
|
||
![]() Registered Member #12683
Joined: 01 Apr 2013Posts: 129 |
Cred ca reduceri mari baga la produsele mai ieftine si reduceri mai mici la cele mai scumpe )
[ Edited Thu, 21 Nov 2013, 08:10PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| crick611 |
|
||
![]() Registered Member #9015
Joined: 07 Mar 2010Posts: 262 |
ady81 a scris ... Profita de oferta BLACK FRIDAY pentru instrumente muzicale si in 2013 prin FlyMusic. Urmareste produsele favorite pentru a le cumpara la pret redus. Reduceri intre 10% si 70%*! Produsele vor fi afisate incepand de Vineri, 29 Noiembrie ora 00:01 iar netmusic se pare ca vor avea oferte intre 25-29 Noiembrie Uite am intrat dupa ora 00:01, si are aceleasi reduceri ca si cu 3-4 ore in urma. Mai exact, reducere la viori de 19 lei! Traiasca BF!
|
||
| Back to top |
|
||
| Sergiu pa2x |
|
||
|
Guest
|
Stati linistiti vor fi ca anul trecut trei chitari si doua viori la reducere )))))
|
||
| Back to top |
|
||
| sarac.lipit |
|
||
![]() Registered Member #45
Joined: 29 May 2008Posts: 2424 |
un plug şi două semănători nu ştiţi... pe la vre-o vînătă neagră? Da' să fie acordate şi sămplate pliz pliz pliz... |
||
| Back to top |
|
||
| crick611 |
|
||
![]() Registered Member #9015
Joined: 07 Mar 2010Posts: 262 |
Deocamdata e doar o mica repetitie, ''concertul'' va avea loc pe 29 noiembrie, deci peste o saptamana. Eu m-am grabit si am tras cu ochiul la repetitie! Bafta tuturor! |
||
| Back to top |
|
||
| Mysterious |
|
||
![]() Registered Member #12683
Joined: 01 Apr 2013Posts: 129 |
Au inebunit romanii ) toata lumea cumpara televizoare, "frate"...(Cel putin asta am sesizat la mine, in Braila, la Flanco, astazi dimineata..) a, si era sa uit.. si tablete la 150 de lei, era bataie pe ele.. care le gaseai cu 80lei in plus acum cateva zile inainte.. [ Edited Fri, 22 Nov 2013, 06:19PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| djbossbest |
|
||
![]() Registered Member #11441
Joined: 01 Oct 2012Posts: 387 |
Mysterious a scris ... Au inebunit romanii ) toata lumea cumpara televizoare, "frate"...(Cel putin asta am sesizat la mine, in Braila, la Flanco, astazi dimineata..) a, si era sa uit.. si tablete la 150 de lei, era bataie pe ele.. care le gaseai cu 80lei in plus acum cateva zile inainte.. Si la noi nebunie mare, chiar daca nu are omu nevoie da cumpara ca e la reducere, ieri le-a urcat pretul la produse cu cate 2, 3 mil si azi reducere )) important e ca romanu bune botuapropo ce m-a deranjat mai mult ca am mers in piata sa cumpar cartofi si cand am intrebat de ceva reduceri cica nu au auzit de "blac fraierday" |
||
| Back to top |
|
||
| Go to page << >> | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]











