Forums

Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Discutii generale
 
<< Previous thread | Next thread >>
sa mai diversificam situl
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
Author Post
virgilex
Tue, 18 Mar 2014, 09:25PM

Registered Member #12809
Joined: 08 May 2013
Posts: 261
Am vazut ca in ultimul timp chiar si administratorii deschid threand'uri de politica si alte subiecte care nu au treaba cu " clapele"
Eu asi propune sa mai diversificam subiectul aici, par exemplu, pescuit, alpinism, parasutism, agro. in proportie de 10 % macar.
Eu am sa intretin threandul de bancuri dar in functie de provocare ma bag.
Alte propuneri ???

Back to top
lucianwk2
Tue, 18 Mar 2014, 09:30PM
Registered Member #495
Joined: 26 Jul 2008
Posts: 52
Daca e de pescuit ma bag, acu' ca s-a incalzit afara, plec pe fiorduri pe langa Oslo la macrou. Ceva amatori?:)

Back to top
Expresul
Tue, 18 Mar 2014, 09:35PM
Guest
Eu astept sa se sparga teava de apa rece din fata blocului si am sa pescuiesc acolo ../../images/emotes/yahoo/yahoo_rofl.gif

Back to top
lucianwk2
Tue, 18 Mar 2014, 09:40PM
Registered Member #495
Joined: 26 Jul 2008
Posts: 52
Cand stateam la soacramea in Pucioasa, aveam o gramada de locuri de pescuit, tragea bine de tot mai ales carasu' de asfalt si platica de groapa:))

Back to top
zaq
Tue, 18 Mar 2014, 11:46PM

Registered Member #11316
Joined: 31 Aug 2012
Posts: 161
Totusi thred-urile" politice" sunt de interes general daca se vrea "parasutism" ...etc sunt site-uri specializate..........

Back to top
ValiS
Wed, 19 Mar 2014, 07:31AM
Guest
Exista si sectiunea"discutii generale"care face parte tot din forum..! Pentru cei ce nu doresc sa discute"si"despre politica vom deschide sectiunea"in gura...presei",si-l cooptam pe Mircea Badea ca moderator..! Cui nu-i place,nu citeste..! Simplu..! PS:Dealtfel,domnule "Virgilex"observ ca la sectiunea"bancuri"sinteti destul de activ..!IN acest fel veti obtine iute o "marire"la download..! Cu"pescuitul"si"parasuta"dureaza mai mult..!

[ Edited Wed, 19 Mar 2014, 07:36AM ]


Back to top
sarac.lipit
Wed, 19 Mar 2014, 10:24AM

Registered Member #45
Joined: 29 May 2008
Posts: 2424
permanent mi-au plăcut paşutele!!!!... suuuper!
iar referitor la ''presă''
un titlu sugestiv
''de prin funduri adunate şi-n gura presei băgate''
... s-ar potrivi ca o mănuşă tîmpeniilor trimise în eter de toată media rom'anească
azi se spurcă între ei ca la uşa cortului, mîine au grile identice... chiar şi reclamele cad la acelaşi timp!

[ Edited Wed, 19 Mar 2014, 10:27AM ]


Back to top
zaq
Wed, 19 Mar 2014, 10:29AM

Registered Member #11316
Joined: 31 Aug 2012
Posts: 161
ok, interesant .O sa avem un site umplut de parasute si momeala de caras........
<:-P<:-P

[ Edited Wed, 19 Mar 2014, 10:31AM ]


Back to top
sarac.lipit
Wed, 19 Mar 2014, 10:50AM

Registered Member #45
Joined: 29 May 2008
Posts: 2424
normal, doar îl ştii p'ăla care momea la cărămidă....

Back to top
virgilex
Wed, 19 Mar 2014, 11:41AM

Registered Member #12809
Joined: 08 May 2013
Posts: 261
saptamana viitoare plec in delta, la Mila 23 , ceva informatii a fost cineva anul acesta
Zaq eu nu prea merg la caras, stiuca si crap

Back to top
 

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro


Comentarii noi


[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2 Latest comment Posted by H3PL3R on 24 Jun 2026, 14:44
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!


[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5 Latest comment Posted by ionut74 on 19 Jun 2026, 10:48
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000 Latest comment Posted by miki67 on 10 Jun 2026, 22:04
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x Latest comment Posted by Mihai13 on 04 Jun 2026, 13:40
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x Latest comment Posted by Mcmiki on 04 Jun 2026, 11:55
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]


Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Sitemap