Forums
| Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Legislatie, Economie si Politica |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Preţ benzină-motorină vs salarii, România vs EU | ||
| Go to page << >> | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| str8klaw |
|
||
![]() Registered Member #9118
Joined: 28 Mar 2010Posts: 158 |
vad ca aici se descopera apa calda )
|
||
| Back to top |
|
||
| Daniel_AD |
|
||
|
Guest
|
Expresul a scris ... Doar asculta aceste cuvinte. Foarte trist dar, adevarat! Respect pentru cel care a facut acest video! Bravo Dan pentru articol,respect! Mie,nu mi-a ramas decat, sa imbatranesc printre straini pentru ca sunt neputincios in a face ceva pentru Tara mea Romania! PS: pe tine,comentatorule de mai sus,te-as pune sa stai pe coji de nuca,pana la adanci batraneti,sa-ti intre facultatea de stiinte politice in cap. [ Edited Sun, 06 Apr 2014, 01:44PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| str8klaw |
|
||
![]() Registered Member #9118
Joined: 28 Mar 2010Posts: 158 |
"Domnule" AD v-a lovit vreun cangur la cap? ce e cu reactiile astea? Astea sunt reactii de huligan. Probabil daca ati incerca, ati ramane fara acel cap
|
||
| Back to top |
|
||
| Daniel_AD |
|
||
|
Guest
|
str8klaw a scris ... "Domnule" AD v-a lovit vreun cangur la cap? ce e cu reactiile astea? Astea sunt reactii de huligan. Probabil daca ati incerca, ati ramane fara acel cap Atat poti? Atat ai invatat in facultatea aia de stiinte....?!?! O sa imbatranesti amarat rau si nu spun asta din rautate,doar am o viziune legata de caracterul tau! Huligan nu sunt si stai linistit ca am capul pe umeri!...ti-ai dorii tu sa ai capul meu! Eu nu fac politica dar am dreptul sa am o parere despre politica si politicieni!...degeaba scri pe alte site-uri,oricum nu te baga nimeni in seama! Apropo; Kangurii sunt animale speciale si blande! [ Edited Mon, 07 Apr 2014, 11:53AM ] |
||
| Back to top |
|
||
| admin |
|
||
![]() ![]() Registered Member #1
Joined: 21 May 2008Posts: 1773 |
@ Daniel_AD: - Ia uite măi, ce zic ăştia de la Antena 3 !? ![]() [ Edited Mon, 07 Apr 2014, 12:21PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| Daniel_AD |
|
||
|
Guest
|
) gura pacatosului.... )
|
||
| Back to top |
|
||
| ciury |
|
||
![]() Registered Member #5922
Joined: 09 Feb 2009Posts: 702 |
mi se pare irelevant topul ala....singurele tari cu care ne putem compara de acolo din toate punctele de vedere sunt Ungaria si Bulgaria....in rest nu se pot face comparatii...de exeplu cu Luxemburg ala e cat Bucurestiul si se invecineaza cu tari dezvoltate iar populatia e mica deci e normal sa o duca bine....asta nu inseamna ca topul ala nu spune ceva despre coruptie PS salariul mediu e si el irelevant pentru nivelul de trai...salariul minim indica exact nivelul....pentru ca ma indoiesc ca s-a calculat cu quta eliminand extremele
[ Edited Mon, 07 Apr 2014, 01:09PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| Daniel_AD |
|
||
|
Guest
|
Ceva interesant; LINK: Click aici! |
||
| Back to top |
|
||
| str8klaw |
|
||
![]() Registered Member #9118
Joined: 28 Mar 2010Posts: 158 |
Batranel frustrat..probabil e de vina criza varstei a 2-a,sau a 3-a, nu imi dau seama. Comentezi doar pe site-uri unde esti protejat sau admin.
|
||
| Back to top |
|
||
| hliviu |
|
||
|
Guest
|
admini chiar nu ia nimeni nici o masura cu copilul asta ?? cred ca deja a depasit limita regulamentului... nu va suparati dar nu cred ca asta este un limbaj potrivit pt acest site... va multumesc.
|
||
| Back to top |
|
||
| Go to page << >> | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]










