Forums

Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Discutii generale
 
<< Previous thread | Next thread >>
Justitia libera si Basescu!!!!
Go to page   <<      
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
Author Post
ValiS
Wed, 23 Jul 2014, 06:14PM
Guest
Bun...! Si rezolvarea...?

Back to top
Heruvimium
Wed, 23 Jul 2014, 07:03PM
Registered Member #10747
Joined: 11 Jan 2012
Posts: 81
Vali, o prima rezolvare ar fi urmatoarea :

- cand se apropie algerile, si te intalnesti prin centrele oraselor cu acolitii partidelor politice care impart GALETI, PIXURI, ESARFE, MICI, BERE, CONCERTE, MOPURI personalizate, sa i le aruncati inapoi INTRE OCHI, si sa le spuneti ca : "Alegerea mea e cu mult mai importanta decat aceste ciurucuri de nimic pe care le impartiti voi, si voi alege cum VREAU, nu cum VRETI" si punct.

- voi nu vedeti cum va prostesc cu aceste tampenii ? Asociaza senzatia de bine provenita din cadouri mocca, mancare , bautura, muzica, cu emblema lor. Si tu in subconstient, participand esti implicit de acord cu programele lor politice care culmea tot pe tine te LOVESC IN PLIN, chiar daca ei iti arata partea frumoasa a aacelor programe politice.

Doar o idee personala

cu respect

=Mihai=

Back to top
sarac.lipit
Wed, 23 Jul 2014, 07:48PM

Registered Member #45
Joined: 29 May 2008
Posts: 2424
ValiS a scris ...

Bun...! Si rezolvarea...?

trimiterea în pîrnaie a celor ce trebuiau să se sesizeze la abuzurile făcute de demnitari!!!
altfel...
orice cretin ajunge preşedinte şi ia parale de la un ţigan pentru a fi scos din puşcărie!!!!
este unica rezolvare

votul nu rezolvă nimic!
doar alege alt tolomac pe funcţie şi va primi şpagă de la alt ţigan dacă i se permite... pentru a fi scos din bulău.

[ Edited Wed, 23 Jul 2014, 07:51PM ]


Back to top
Minel
Wed, 23 Jul 2014, 07:54PM

Registered Member #13587
Joined: 21 Nov 2013
Posts: 426
Ar mai fi o rezolvare: sa iesim toata tara in strada,strangem cele 600 de gunoaie din parlament,si ii spanzuram in piata revolutiei.
Dupa asta,arderea pe rug a celor care ne-au supt(de la brau in jos) cu taxe si impozite,infometand practic populatia.Asta se numeste genocid.In final,impuscarea tuturor adeptilor celor 600.... Glumesc desigur,Cum sa facem asa ceva? Mai bine mirim prosti si saraci,nu?

[ Edited Wed, 23 Jul 2014, 07:58PM ]


Back to top
sarac.lipit
Wed, 23 Jul 2014, 08:02PM

Registered Member #45
Joined: 29 May 2008
Posts: 2424
pentru cele 600 de gunoaie există alte gunoaie plătite tot de tine să-i tragă de răspundere....
dar cum răspundere nu au haimanalele ...iar de tras nu au chef celelalte haimanale... o şansă ar fi să pleci naibii de aici .... cum au făcut 4 milioane de români
sau te înveţi cu furtişagurile, minciunile şi şpăgile prezidenţiale şi parlamentare... şi devii mîndru tunar, mare interlop de rommania...

[ Edited Wed, 23 Jul 2014, 08:07PM ]


Back to top
Minel
Wed, 23 Jul 2014, 08:04PM

Registered Member #13587
Joined: 21 Nov 2013
Posts: 426
../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif ))). Inseamna ca variantele mele sant viabile,.De ce mortii mamii lor sa plecam noi,si sa nu plece ei fortati cu topoarele de la spate?

[ Edited Wed, 23 Jul 2014, 08:08PM ]


Back to top
sarac.lipit
Wed, 23 Jul 2014, 08:16PM

Registered Member #45
Joined: 29 May 2008
Posts: 2424
pentru că ţi-au desfiinţat armata şi au creat un aparat opresiv să-i apere. Nu vezi că/i baţi doar cu votul şi la 4 ani... indiferent cît fură, vînd, distrug? Este antidemocratic să înfunzi puşcăriile cu hoţoi înainte de termen...
Desigur, plătit tot de tine...
p-ăia nu-i interesează, te dezmembrează cît ai bate din palme şi tot tu plăteşti.
S-au gîndit la toate... planul e vechi...

[ Edited Wed, 23 Jul 2014, 08:18PM ]


Back to top
Go to page   <<       

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro


Comentarii noi


[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2 Latest comment Posted by H3PL3R on 24 Jun 2026, 14:44
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!


[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5 Latest comment Posted by ionut74 on 19 Jun 2026, 10:48
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000 Latest comment Posted by miki67 on 10 Jun 2026, 22:04
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x Latest comment Posted by Mihai13 on 04 Jun 2026, 13:40
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x Latest comment Posted by Mcmiki on 04 Jun 2026, 11:55
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]


Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Sitemap