Forums

Clape.ro :: Forums :: Mic forum pentru incepatori ! :: Sfaturi, raspunsuri pentru incepatori
 
<< Previous thread | Next thread >>
Boxe RCF ART 325 I , EV ZX4 sau ZX3 90 W ?
Go to page   <<      
Moderators: admin, pustiulica, angelitto
Author Post
alesis
Mon, 08 Dec 2008, 07:38PM
Guest
admin a scris ...

Cand o sa cantati si voi la nunti de 1500 de persoane, cum am cantat eu, mai vorbim ... Asta vis-a-vis de RCF vs HK ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif ...

Admin, de ce mi se pare ca esti arogant? Ce fel de afirmatie ai facut aici? Nici macar nu ma cunosti si arunci niste vorbe fara nici o baza...Poate eu am cantat la nunti de 3.000 de persoane si ce e cu asta!!!!
Am incercat din experienta mea sa ajut pe cel care a deschis acest topic si sa poata omul sa traga niste concluzi, nu am venit sa ma dau mare ...si daca vrei sa ne dam mari, provoaca-ma!!!
Si daca te deranjeaza ce am scris aici, poti sa stergi si prin asta o sa inteleg ca nu sunt bine venit si atunci nu mai intru pe acest site. Pa.

Back to top
Matrafox
Mon, 08 Dec 2008, 08:35PM
Guest
Cam artagos esti alesis.Nu cred ca admin ti s-a adresat express tie.Mai facem polemici si eu o parere diferita despre brandu ala uitat de vreo 5 ani dar nu m-am ratoit ca tine.Te rog un pic de cumpatare.Nu suntem nici unul mai mari sau mai destepti ca celalalt.Apropo de ce ai scris Ev-urile alea sau ZX ce or fi la aer liber sunt copii mici fata de RCF.Mai ales la aer liber.

Back to top
admin
Tue, 09 Dec 2008, 01:18AM


Registered Member #1
Joined: 21 May 2008
Posts: 1776
alesis, intre modul de exprimare al meu si al tau, nu stiu care este mai artagos ?!?! Eu mi-am exprimat doar o parere, sustinand un anumit model de boxe de la HK, pe tema carora s-a intrat in polemica, vis-a-vis de un alt model de boxe marca RCF . Afirmatia nu am dorit deloc sa para tendentioasa sau ofensatoare, daca asta s-a inteles i-mi pare rau.
Ori, in alta ordine de idei, daca vrei sa ne afisam "muschii" sau "coltii" ... ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif .. nu m-am dat niciodata inapoi ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif ... Just take a look : LINK: Click aici!


[ Edited Tue, 09 Dec 2008, 01:19AM ]


Back to top
Go to page   <<       

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro


Comentarii noi


[download] 208 tonuri pentru Medeli AKX-10 Latest comment Posted by tiger on 13 May 2026, 12:21
@mihaidor ai primit un punct bonus pentru acest comentariu.


[download] 208 tonuri pentru Medeli AKX-10 Latest comment Posted by mihaidor on 12 May 2026, 17:56
Sunt tonuri care au mai fost postate de Florin Tigan când avea Medeli, cumva sunt plimbate prin toată țara. Florin le-a trimis și personal cam toate materialele cu Medeli, tonuri s [more ...]


[download] SET Misu 01.05.2026 - Korg Pa1000 Latest comment Posted by Mihai13 on 11 May 2026, 12:13
Am uitat: facut in PA 1000


[download] SET Peter PPF complet - Yamaha Latest comment Posted by Mihai13 on 11 May 2026, 08:17
Salut,Din punctul asta de vedere iti dau dreptate.Pacat ca nu a stiut sa-l duca la capat pt ca era destul de bine aranjat.Majoritatea le pun in clapa si vor sa cante, putini sunt c [more ...]


[download] Dini Pack PPF - Yamaha Latest comment Posted by admin on 09 May 2026, 10:43
Vă rog să verificați și celelalte fișiere încărcate de către acest utilizator: LINK: Click aici! iar dacă constatați că sunt materiale de slabă calitate și care sunt încărcate doar [more ...]


Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Sitemap