Forums
| Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Discutii generale |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Despre ipocrizie și nesimțire | ||
| Go to page << | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
This thread is now closed |
| Author | Post | ||
| DjDANpoli |
|
||
![]() Registered Member #4232
Joined: 17 Dec 2008Posts: 91 |
SERGIULEEE.......noi am incheiat-o repede ...si noi am trecut prin asa ceva ......nu a meritat nimic ......mai bem un sprit si suntem ca fratii...ai dreptate , chiar nu merita sa intri in astfel de discutii.....si raspunde la telefon ca mi-am tras un PSR 9000 si am nevoie de tine. |
||
| Back to top |
|
||
| remuscampean |
|
||
|
Guest
|
Inainte sa fie inchis ar trebui sa i se modifice si titlul: sa se adauge si grandomanie
|
||
| Back to top |
|
||
| OzzY |
|
||
|
Guest
|
Fiecare cu ce-l doare. Unul cu placutele de ram,altul se lauda ca face banii stand,unul il acuza pe altul ca e ipocrit,ca induce lumea in eroare,unul este indignat de aceasta cearta,s.a.m.d . Mi se pare un subiect bun pentru emisiunea lui Capatos,ce ziceti?
|
||
| Back to top |
|
||
| djbossbest |
|
||
![]() Registered Member #11441
Joined: 01 Oct 2012Posts: 387 |
remuscampean a scris ... Apropo, putin off topic, stie cineva care e “return policy” la clapele astea Pa 300 la Mc Music? Le poti returna daca constati ca nu iti plac? Ti se dau banii inapoi in intregime? Exista vreun site bun de review-uri in Romania, site neutru, cum e in State “Yelp” de exemplu, unde se pot obtine informatii cat de cat corecte despre produse/servicii? Ca sa fie putin constructiv topicul iti raspund eu la intrebare, legea spune ca in termen de 30 zile poti returna orice produs inapoi, fara nici un motiv, pur si simplu asa vrea muschiul tau, conditia e sa fie asa cum l-ai cumparat adica fara zgarieturi urme de folosire intensa etc, si bineinteles nu chiar toate produsele, ma gandesc ca o pereche de chiloti ii primeste cineva inapoi dupa 30 zile. Din punctul meu de vedere ca si comerciant e o lege nasoala dar ca si cumparator e foarte buna. asta e valabil indiferent daca e cumparat online sau ai testat produsul 5 ore in magazin. [ Edited Sat, 18 Apr 2015, 08:19PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| remuscampean |
|
||
|
Guest
|
Mersi, am reusit sa gasesc informatii si pe site-ul lor, sunt 14 zile. Apreciez raspunsul, o zi faina. |
||
| Back to top |
|
||
| sorin_korg |
|
||
![]() Registered Member #11111
Joined: 23 Jun 2012Posts: 84 |
Cred ca cea mai oribila nunta este sa nimeresti sa canti la lautari care il urasc pe Daniel Andronescu si sa folosesti setul AD ...basca sa fie adepti Yamaha si tu sa apari cu Korg PA600Sa i canti la nunta lui domnu Calin cu Tyros4 ,cum o fi? Sau lui Iulika de la Tulcea cu Korg......Dumnezeule ce zile traim..... |
||
| Back to top |
|
||
| Go to page << | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]







