Forums

Clape.ro :: Forums :: Echipamente si accesorii :: Accesorii
 
<< Previous thread | Next thread >>
Bannere cu numele formatiei
Go to page   <<      
Moderators: admin, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
Pauleta
Fri Jan 01 2010, 01:48PM

Registered Member #4104
Joined: Sun Dec 14 2008, 07:19PM
Posts: 367
eu nu prea is cu benner-ul, dar am o solutie mai buna dupa parerea mea. Daca vrei ca lumea sa stie formatia, nr de tel, iti faci pe computer : scrii numele formatie, numarul si un eventual motto, apoi scoti la imprimanta intr-un format mai mic de mai multe ori pe o foaie a4 de culoare de preferabil, si apoi rupi frumos asa si pui la mese ( indoind foicica in foua ca sa stea asa frumos), am vazut de astea si au mare succes. ../../images/emotes/yahoo/yahoo_winking.gif

Back to top
DorinelParadox
Fri Jan 01 2010, 06:43PM

Registered Member #6316
Joined: Thu Feb 19 2009, 11:09AM
Posts: 1250
nu vad cu ce deranjaza un Banner atat timp cat esti autorizat si platesti si drepturi de autor!
RECLAMA se face peste tot!

Back to top
Rosca Iulian
Sat Jan 02 2010, 01:53AM
Guest
Avantajos este cel electronic....atrage privirea mult mai bine.

Back to top
Ionica Radu
Thu Jun 21 2012, 04:41PM

Registered Member #8428
Joined: Thu Nov 26 2009, 09:23AM
Posts: 59
Desigur reclama este mama succesului....dar trebuie facut un PFA , si ai scapat de toate belelele.....mai devreme sau mai tirziu , tot trebuie sa dam ceva statului....asta e a fost si bine.....

Back to top
Minel
Thu Jun 21 2012, 06:20PM
Guest
sau....faci frumos un sablon cu numele formatiei si nr de tel,si pui frumos pe partea cu iesiri de jack-uri din spatele orgii,pe latura care scrie yamahe,koarge etc....cat despre dările catre stat,eu zic sa facem toti o hora mare,si in acelasi timp sa le umblam prin gura...noi trebuie sa functionam legal,nu?..la cate fraude de milioane de euro sant in amărâta asta de ţară,s-au gasit ei nebunii sa ia de la noi bani.....cei care platiti la fisc,ce beneficii aveti? chiar nu va dati seama pe ce lume traiti?....cand vin baietii destepti la nunta sa va ia la rost sa platiti,îi scoateti politicos afara ca sa vorbiti civilizat,si dati-le o bataie cu strigaturi....r-ar mama lor a drk....

[ Edited Fri Jun 22 2012, 12:34AM ]


Back to top
cantlaclapa
Thu Jun 21 2012, 06:52PM

Registered Member #10487
Joined: Thu Oct 13 2011, 08:22AM
Posts: 932
cata vreme statul nu ma ajuta sa-mi cumpar un instrument sau nu-mi plateste o scoala de muzica sau un conservator etc... nu poate sa aibe pretentia sa le platesc impozit din venitul de la cantari ! daca nu mi-au dat nimic ca si stat m-am descurcat cum am putut nu ? si mi-a dat Dumnezeu har si talent ... da Lui pot sa-i platesc orice impozit !

Back to top
cminor
Thu Jun 21 2012, 11:10PM

Registered Member #55
Joined: Fri May 30 2008, 10:44PM
Posts: 2872
statul? sa nu le dati nimic !!!!
mama mea, dupa 35 de ani de comert, a iesit anticipat cu 5 ani la pensie si desi avea 5 ani peste limita de ani de munca are 319 ron pensie (45% penalizare)..
pensia fara penalizare ar fi de 580 ron !!!!
pai dupa 35 de ani de munca, si asta ca gestionar, care era destul de bine platit, deci cotiza bine, iese cu 580 ron???
bataie de joc !!!!
si sa nu aud de pdl, de usl, de udmr, de alte PLM !!!
ca toti fura si fac magarii...
ca asa e romanul...
uituc..
si uneori , dobitoc !
in magurele au votat acelasi primar desi ala era de 4 zile in arestat pt mita (filmat si prins in flagrant).
asa ca ne meritam soarta..
eu de data asta am votat cu diaconescu..
iar cine zice ca otv e o televiziune de cacao, sa se mai uite ce dezvaluiri fac aia acolo.. pacat ca nu ia nimeni masuri, ca suntem tara nimanui..

Back to top
bebykorg
Fri Jun 22 2012, 12:02PM

Registered Member #533
Joined: Tue Jul 29 2008, 06:54PM
Posts: 1018
De acord cu tine Florine. Dar ce te faci cand iti pica un control pe cap? Si sa stii de la mine.. controalele de fisc vin in urma unor sesizari , iar ce ce fac aceste sesizari.. sunt " prietenii ". Garda nu prea a venit ce-i drept in schimb cei de la UCMR ORDA nu scapa eveniment sa nu-l controleze . Ce este de facut ?Oricum statul nu ma ajuta cu nimic. La sanatate de ex platesc din 3 parti ( ca asta este legea ) si beneficiez de servicii ca si unul care nu plateste mare lucru sau deloc. Unde este echitatea?

Back to top
Go to page   <<       

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] Grand piano yamaha pentru korg Posted by Catalin73 on 24 Mar : 12:34
Este setul de piane facute de reuben-salamander dar au probleme cu un fâşâit de fundal(asa au fost trase si nu mai pot fi rezolvate)😔


[download] Set Korg pa50 populara bun 2017 Posted by mssha on 22 Mar : 15:28
неможу загрузити


[download] Set ABX Korg Pa4X februarie2024 Posted by claudyucla on 20 Mar : 12:15
multumim sa fii sanatos


[download] Pa5x Studio Romania 2024 KST partea 1 Posted by myrcyone on 20 Mar : 12:00
Multumim frumos !:)>-


[download] Pa5x Studio Romania 2024 KST partea 1 Posted by xadiop on 19 Mar : 16:29
Salut. Pentru cei ce intampina probleme cu dezarhivarea vin cu urmatoarele precizari.Sunt trei arhive facute cu winrar de mine.(pentru ca nu pot uploada mai mult de 300Mb un fisier [more ...]





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap