Forums
| Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Discutii generale |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Se intampla in Romania .... | ||
| Go to page >> | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| admin |
|
||
![]() ![]() Registered Member #1
Joined: 21 May 2008Posts: 1773 |
##SANITISED## width="425" height="344">##SANITISED## src="http://www.youtube.com/v/owCZUqaWyec&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en&feature=player_embedded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344">##SANITISED##>##SANITISED##> Tiganii autohtoni ... acum şi în reclame##SANITISED## width="425" height="344">##SANITISED## src="http://www.youtube.com/v/Su1dSY-0ON0&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en&feature=player_embedded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344">##SANITISED##>##SANITISED##> Asaaa ceva ... Se rasuceste Pruteanu in mormant ...##SANITISED## width="425" height="344">##SANITISED## src="http://www.youtube.com/v/4WV56vmoByI&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&feature=player_embedded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344">##SANITISED##>##SANITISED##> Lege si tocmeala ...##SANITISED## width="425" height="344">##SANITISED## src="http://www.youtube.com/v/1JZg77wnM4g&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&feature=player_embedded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344">##SANITISED##>##SANITISED##> [ Edited Tue, 16 Dec 2008, 12:32PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| mariansauca |
|
||
![]() Registered Member #3237
Joined: 16 Nov 2008Posts: 68 |
foarte tare frate!!!!!!!!!! Mi-a placut mult de tot. Mai ales asta cu politistii care se rugau de aia.
|
||
| Back to top |
|
||
| cminor |
|
||
![]() Registered Member #55
Joined: 30 May 2008Posts: 2803 |
maaaa eu o bagam la zdup cateva zile pt atac la adresa unui politist...
|
||
| Back to top |
|
||
| mariansauca |
|
||
![]() Registered Member #3237
Joined: 16 Nov 2008Posts: 68 |
pai nu ai vazut ca mai avea putin si ii si calca cu masina? mare tupeu
|
||
| Back to top |
|
||
| mariansauca |
|
||
![]() Registered Member #3237
Joined: 16 Nov 2008Posts: 68 |
Cat despre Hotel [*****] stii pe unde se afla locatia? in ce localitate?
|
||
| Back to top |
|
||
| marianbigm |
|
||
![]() Registered Member #14
Joined: 22 May 2008Posts: 444 |
trebuia sa dea peste el 635.gif Ce mii cu unu...ce mii fara unu
|
||
| Back to top |
|
||
| FLORIN-PSR9000 |
|
||
![]() Registered Member #71
Joined: 04 Jun 2008Posts: 16 |
Frumos Probabil hotelul se afla in localitatea cu acelasi nume din Croatia |
||
| Back to top |
|
||
| mariansauca |
|
||
![]() Registered Member #3237
Joined: 16 Nov 2008Posts: 68 |
a avut noroc pasarica, ca era si televiziunea acolo, ca altfel isi lua o bataie sora cu moartea. Militienii astia nu-s dusi la biserica
|
||
| Back to top |
|
||
| pepino |
|
||
![]() Registered Member #3130
Joined: 12 Nov 2008Posts: 105 |
Numele hotelului din Croatia vine din grecescul psaropula care înseamnă peştoaică.
|
||
| Back to top |
|
||
| fanitractor |
|
||
![]() Registered Member #233
Joined: 01 Jul 2008Posts: 389 |
daa. cred ca merita batuta scorpia de fata cu televiziunea. ce nesimtita . nu cred ca se poate imputa altceva politistilor decat ca au fost prea calmi . in alte tari iti pune pistolul la cap daca faci asemenea gesturi . trebuia anulat permisul pentru ca a incercat sa dea cu masina peste un politist . jigodii cu bani .
|
||
| Back to top |
|
||
| Go to page >> | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salut,Am revenit - l-am descarcat si eu si se pare ca are tot un singur folder cu styleuri FAVORITE 1 nu stiu daca este V2 transferat la PA4x - mai verific acasa chiar daca nu pot [more ...]











