Forums

Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg
 
<< Previous thread | Next thread >>
NEW KORG Pa4x OS V1.20
Go to page   <<      
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
Author Post
Daniel_AD
Wed, 06 Apr 2016, 11:11AM
Guest
amos a scris ...

Am pus sisitemul de operare nou in pa4x si acum nu mai imi merge programul ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif )))) am pus sa ascult in casti si fasaie ca si cum nu ar avea rami de ajuns.Cind selectez ce este din fabrica merg toate ok si tonuri si ritmuri.dar cand intru in programul meu nu merge nimic....



Eu am scris si ceva instructiuni mai sus...numai ca nu striga! ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif
Sunt scrise si in manualul pdf care vine cu acest OS V1.2.0 super asteptat!
Vreau sa cred ca ai Pa4x...

Back to top
sarac.lipit
Wed, 06 Apr 2016, 11:17AM

Registered Member #45
Joined: 29 May 2008
Posts: 2424
claaxy a scris ...

sarac.lipit a scris ...

Update la 600 e 3x

Adica ce vrei sa spui , fii mai concret?

sunt de părere că trebuie să ştii:
- ce cumperi
- ce face
- cum se face
am ascultat un 600 care sună chiar binişor, nu ştiu ce-ar mai trebui updatat...sincer! Bine, şi băiatul e talentat de nu se mai poate! ...rămîn la EM'ele mele...

[ Edited Wed, 06 Apr 2016, 11:19AM ]


Back to top
Daniel_AD
Wed, 06 Apr 2016, 11:20AM
Guest
Legat de Pa600, este subiectul altui Thread!
Va rog deschideti un subiect nou cu ce va doare si am sa raspund acolo!
Aici informeaza utilizatorii si se dezbat eventualele "nemultumiri" despre KORG Pa4x - DIAMANTUL!

[ Edited Wed, 06 Apr 2016, 11:20AM ]


Back to top
ciobanu
Wed, 06 Apr 2016, 01:34PM

Registered Member #8227
Joined: 15 Oct 2009
Posts: 88
domnul Daniel puteti sami explicati pentru ce putem folosi tableta la korg si cum se procedeaza,ati spus in filmat ca o sa ajungem si la functia tabletei.multumesc.

Back to top
newoton
Fri, 06 May 2016, 11:00AM

Registered Member #11789
Joined: 25 Nov 2012
Posts: 85
Domnule AD ati cerut un topic despre pa600 si exista unul(Update PA 600).Dar nu ati spus nimic legat de un update oficial. Daca imi aduc aminte cand am achizitionata o prezentati ca fiind o minune si acum ati uitat de ia impreuna cu cei de la korg. Vrem lamuririi.Ce se intampla cei de la korg si-au vandut nr. dorit de modele si acum nu ii mai intereseaza.

Back to top
sarac.lipit
Fri, 06 May 2016, 12:45PM

Registered Member #45
Joined: 29 May 2008
Posts: 2424
Diamantul va fi detronat de briliant...5x
Update...update

Back to top
adryan81
Fri, 06 May 2016, 02:20PM
Registered Member #6917
Joined: 04 Mar 2009
Posts: 261
Daca Andronescu lucreaza ca inginer de soft la Korg, vreau si eu niste chestii in urmatorul update ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif Chiar nu stiu de ce avem noi impresia ca toate problemele care le avem noi cu instrumentele Korg ni le poate rezolva Andronescu. Daca imi amintesc bine, a spus in nenumarate randuri ca nu lucreaza pentru korg, deci nu prea vad de ce ii cerem socoteala lui pentru problemele noastre cu aceasta firma.

Back to top
gigiflo
Fri, 06 May 2016, 02:44PM
Registered Member #15184
Joined: 11 May 2015
Posts: 1327
adryan81 a scris ...

Daca Andronescu lucreaza ca inginer de soft la Korg, vreau si eu niste chestii in urmatorul update ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif Chiar nu stiu de ce avem noi impresia ca toate problemele care le avem noi cu instrumentele Korg ni le poate rezolva Andronescu. Daca imi amintesc bine, a spus in nenumarate randuri ca nu lucreaza pentru korg, deci nu prea vad de ce ii cerem socoteala lui pentru problemele noastre cu aceasta firma.

Pentru ca este singura persoana care sta de vorba cu noi...Sa fim corecti si macar pentru atat sa-i multumim!

[ Edited Fri, 06 May 2016, 02:44PM ]


Back to top
fantastic
Fri, 06 May 2016, 05:51PM

Registered Member #15640
Joined: 16 Jan 2016
Posts: 146
Este un alt topic deschis cu nemultumirile OS-ului. Poate Andronescu le citeste de acolo daca poate sa faca ceva, oricum i-au fost trimise si lui Calin la MC Music!

Back to top
Go to page   <<       

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro


Comentarii noi


[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5 Latest comment Posted by ionut74 on 19 Jun 2026, 10:48
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000 Latest comment Posted by miki67 on 10 Jun 2026, 22:04
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x Latest comment Posted by Mihai13 on 04 Jun 2026, 13:40
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x Latest comment Posted by Mcmiki on 04 Jun 2026, 11:55
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x Latest comment Posted by Mihai13 on 03 Jun 2026, 08:51
Salut,Am revenit - l-am descarcat si eu si se pare ca are tot un singur folder cu styleuri FAVORITE 1 nu stiu daca este V2 transferat la PA4x - mai verific acasa chiar daca nu pot [more ...]


Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Sitemap