Forums
| Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Memorie Korg pa3x, 76 keys | ||
| Go to page >> | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| Puica |
|
||
![]() Registered Member #15476
Joined: 23 Oct 2015Posts: 94 |
Salutare tuturor 😘😘🤗 as vrea sa știu și eu dacă mai pot mari memoria la pa 3 ...am.și ramul de 256 mb ..da vreau sa știu dacă pot extinde mai multa memorie 🎹❤
|
||
| Back to top |
|
||
| angelitto |
|
||
![]() ![]() Registered Member #14155
Joined: 28 Apr 2014Posts: 1130 |
Nu se mai poate. Ai maximum.
|
||
| Back to top |
|
||
| orgasev |
|
||
![]() Registered Member #12951
Joined: 09 Jun 2013Posts: 71 |
La ce iti trebuie atata memorie?
|
||
| Back to top |
|
||
| Puica |
|
||
![]() Registered Member #15476
Joined: 23 Oct 2015Posts: 94 |
Ca sa combin 2 seturi. Unu de banat . și unu de Marius talent ....și se poate baiati 😘 ...dacă știți la pa 3 ..se poate prin compresare ..am.fost curios și o dacă știe careva smechieria asta 😜👌 or cum mersi baiati 🙊
|
||
| Back to top |
|
||
| Puica |
|
||
![]() Registered Member #15476
Joined: 23 Oct 2015Posts: 94 |
Și cei care nu știu ce e compresarea...înseamnă că poți dubla memoria ram ..😘😘😇
|
||
| Back to top |
|
||
| Marian80 |
|
||
![]() Registered Member #10419
Joined: 25 Sep 2011Posts: 157 |
Puica a scris ... Și cei care nu știu ce e compresarea...înseamnă că poți dubla memoria ram ..😘😘😇 Te asigur eu ca baietii astia care ti au raspuns stiu ce inseamna compresarea.... |
||
| Back to top |
|
||
| Puica |
|
||
![]() Registered Member #15476
Joined: 23 Oct 2015Posts: 94 |
Marian80 a scris ... Puica a scris ... Și cei care nu știu ce e compresarea...înseamnă că poți dubla memoria ram ..😘😘😇 Te asigur eu ca baietii astia care ti au raspuns stiu ce inseamna compresarea.... Trebuia sa zică dacă o ști-iau ...ei mior dat t răspuns..ca nu se.poate !! .fără supărare băieți 😘 |
||
| Back to top |
|
||
| poenaru |
|
||
![]() Registered Member #2277
Joined: 14 Oct 2008Posts: 57 |
Puica a scris ... Marian80 a scris ... Puica a scris ... Și cei care nu știu ce e compresarea...înseamnă că poți dubla memoria ram ..😘😘😇 Te asigur eu ca baietii astia care ti au raspuns stiu ce inseamna compresarea.... Trebuia sa zică dacă o ști-iau ...ei mior dat t răspuns..ca nu se.poate !! .fără supărare băieți 😘 Tu ai intrebat strict de ram,max 256,cum ti-au raspuns colegii! Daca ai compresat,ai mai mult ram? Tot ala e,doar ca ai mai facut ceva loc in el prin compresare. Si ai dreptate totusi,e ceva nou...pentru tine! |
||
| Back to top |
|
||
| Puica |
|
||
![]() Registered Member #15476
Joined: 23 Oct 2015Posts: 94 |
😂😂😂Pentru mine nu sunt lucruri noi ..eu zi de zi de ma confrunt cu ele 😘😜👌
|
||
| Back to top |
|
||
| sorinelf |
|
||
![]() Registered Member #6305
Joined: 18 Feb 2009Posts: 427 |
Puica a scris ... 😂😂😂Pentru mine nu sunt lucruri noi ..eu zi de zi de ma confrunt cu ele 😘😜👌 Atunci de ce ai intrebat? |
||
| Back to top |
|
||
| Go to page >> | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri de Braci uvn
Salut oare nu poti sa imi trimiti astea pe email te rog? nu mai pot descarca de pe site-email-
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.







