Forums
| Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Ajut cu Korg Pa Manager v.4 | ||
| Go to page << >> | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| albundy |
|
||
![]() Registered Member #10099
Joined: 28 Mar 2011Posts: 576 |
Nu e problema . Cand poti si ai timp . Multumesc
|
||
| Back to top |
|
||
| Mihai13 |
|
||
![]() Registered Member #16460
Joined: 27 Mar 2017Posts: 471 |
Salut Mihai, Am pus astazi o noua versiune ADv2 crezi ca poti sa transferi cumva sty-lurile cu tonurile folosite pt a vedea ce tonuri nu au fost utilizate, sa pot renunta la ele. Multumesc anticipat si, desigur, cand ai timp. Stima Mihai |
||
| Back to top |
|
||
| miki67 |
|
||
![]() Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009Posts: 666 |
Mihai13 a scris ... Salut Mihai, Am pus astazi o noua versiune ADv2 crezi ca poti sa transferi cumva sty-lurile cu tonurile folosite pt a vedea ce tonuri nu au fost utilizate, sa pot renunta la ele. Multumesc anticipat si, desigur, cand ai timp. Stima Mihai Salut Mihai! Desigur,am sa vad ce pot face,dar săptămâna viitoare pe joi-vineri,ca am prelungit putin vacanța:) |
||
| Back to top |
|
||
| Puica |
|
||
![]() Registered Member #15476
Joined: 23 Oct 2015Posts: 94 |
Salut miki67 vin si eu cu un.set de pa 4 foarte bun la banat ...vreau doar tonurile convertite pentru pa 3 ...bine inteles doar daca vrei sa ma ajuți.si pe mine ps.#respect maestre♡Linkul setului LINK: Click aici! [ Edited Mon, 13 Aug 2018, 02:22PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| miki67 |
|
||
![]() Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009Posts: 666 |
Puica a scris ... Salut miki67 vin si eu cu un.set de pa 4 foarte bun la banat ...vreau doar tonurile convertite pentru pa 3 ...bine inteles doar daca vrei sa ma ajuți.si pe mine ps.#respect maestre♡Linkul setului LINK: Click aici! Salut puica! am urcat setul pentru tonuri cerut de tine.asteptam sa-l aprobe admin. Sanatate! |
||
| Back to top |
|
||
| Puica |
|
||
![]() Registered Member #15476
Joined: 23 Oct 2015Posts: 94 |
miki67 a scris ... Puica a scris ... Salut miki67 vin si eu cu un.set de pa 4 foarte bun la banat ...vreau doar tonurile convertite pentru pa 3 ...bine inteles doar daca vrei sa ma ajuți.si pe mine ps.#respect maestre♡Linkul setului LINK: Click aici! Salut puica! am urcat setul pentru tonuri cerut de tine.asteptam sa-l aprobe admin. Sanatate! Multumesc frumos miki pentru munca si efortul depus !.. ai ajutat foarte multi colegi maestre ! Mulțumim si multa sanatate si tot ce doresti !#respect miki |
||
| Back to top |
|
||
| miki67 |
|
||
![]() Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009Posts: 666 |
Puica a scris ... miki67 a scris ... Puica a scris ... Salut miki67 vin si eu cu un.set de pa 4 foarte bun la banat ...vreau doar tonurile convertite pentru pa 3 ...bine inteles doar daca vrei sa ma ajuți.si pe mine ps.#respect maestre♡Linkul setului LINK: Click aici! Salut puica! am urcat setul pentru tonuri cerut de tine.asteptam sa-l aprobe admin. Sanatate! Multumesc frumos miki pentru munca si efortul depus !.. ai ajutat foarte multi colegi maestre ! Mulțumim si multa sanatate si tot ce doresti !#respect miki Multumesc si eu pentru apreciere si urari. am sa continui sa va ajut cu placere,chiar daca uneori mai se supara sotia si fiul meu ca dedic mai mult timp la lume care nici macar nu cunosc in realitate Sanatate si sa auzim numai de bine! |
||
| Back to top |
|
||
| albundy |
|
||
![]() Registered Member #10099
Joined: 28 Mar 2011Posts: 576 |
Multumesc. Acum merg .
|
||
| Back to top |
|
||
| cosys112 |
|
||
![]() Registered Member #13680
Joined: 24 Dec 2013Posts: 77 |
Salut miki67 poti sa imi faci si mie setu acesta sa mearga pe pa600 am vorbit acolo LINK: Click aici! ADv2 PA1000 Compres By Miki67.SET
|
||
| Back to top |
|
||
| miki67 |
|
||
![]() Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009Posts: 666 |
cosys112 a scris ... Salut miki67 poti sa imi faci si mie setu acesta sa mearga pe pa600 am vorbit acolo LINK: Click aici! ADv2 PA1000 Compres By Miki67.SET 90% din stylurile de folclor sunt de pa4x,deci nu merg in modelele precedente.eu vazusem stylurile de usoara si cateva manele care sunt facute un pa1x/800 etc.Mii de scuze! |
||
| Back to top |
|
||
| Go to page << >> | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]









