Forums
| Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Ajut cu Korg Pa Manager v.4 | ||
| Go to page << >> | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| vio42003 |
|
||
![]() Registered Member #10726
Joined: 06 Jan 2012Posts: 68 |
Eu nu am vacut nici un comentari rau am postat adresa si el a cazut sangur cu chestia imi faci publicitate
|
||
| Back to top |
|
||
| miki67 |
|
||
![]() Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009Posts: 666 |
vio42003 a scris ... Eu nu am vacut nici un comentari rau am postat adresa si el a cazut sangur cu chestia imi faci publicitate mai omule,sub acel video, asta era comentariul tau : vio42003 3 giorni fa Ajut cu korg pa manager v.3.2 miki67 De asta am intrebat daca imi faci reclama.nu incerca sa o dai la intors cu mine.de ce ai scris asta la comentarii pe acel video? Oricum,dupa cum scrii,sigur esti un copil care nu are ceva mai bun de facut.ar trebui sa fii mai atent cum, si ce scrii. [ Edited Tue, 16 Oct 2018, 08:57PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| pustiulica |
|
||
![]() ![]() Registered Member #11427
Joined: 28 Sep 2012Posts: 1597 |
vio42003 a scris ... De aceasta data raspund pentru Pustiulica dovada e in youtube LINK: Click aici! si raspunsul lui miki 67 ***Sat Oct 13 2018, 08:57PM imi faci reclama,sau care-i treaba?*** pagina 29 cititi din principiu Astept sa imi spui clar care este dovada si ce reprezinta ea, cu subiect si predicat, asa cum ai facut afirmatiile care contravin Regulamentului. Nu este cazul sa ma lasi sa ma prind, te rog sa explici. Multumesc! PS: pentru a oferi un timp rezonabil pentru un raspuns, termenul initial este prelungit cu 24 de ore. (18.10.2018, 10:28 termenul limita - ultimul termen) [ Edited Wed, 17 Oct 2018, 03:14PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| Grisa |
|
||
![]() Registered Member #16858
Joined: 24 Nov 2017Posts: 95 |
Salut miki67,am o rugaminte daca poti sa decompresezi acest set,mersi. LINK: Click aici! |
||
| Back to top |
|
||
| miki67 |
|
||
![]() Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009Posts: 666 |
Grisa a scris ... Salut miki67,am o rugaminte daca poti sa decompresezi acest set,mersi. LINK: Click aici! Salut Grisa!cum îmi fac puțin timp ți.l decompresez. Weekend plăcut! |
||
| Back to top |
|
||
| miki67 |
|
||
![]() Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009Posts: 666 |
miki67 a scris ... Grisa a scris ... Salut miki67,am o rugaminte daca poti sa decompresezi acest set,mersi. LINK: Click aici! Salut Grisa!cum îmi fac puțin timp ți.l decompresez. Weekend plăcut! Am incercat mai bine de doua ore sa-l decompresez,dar dupa ce l-am terminat,l-am verificat si sunt samplere stricate,adica le-a stricat la decompresare.am sa mai incerc,dar sincer...cred ca-mi pierd timpul in zadar.asa cum spunea si D.Andronescu,in clapa daca compresezi tot setul deodata,este foarte posibil sa strice samplerele.cred ca asta se intampla si cu korg pa manager.nu am observat mereu chestia asta,dar mi s-a mai intamplat.daca il vrei asa,il pun la download. astept raspuns. |
||
| Back to top |
|
||
| Grisa |
|
||
![]() Registered Member #16858
Joined: 24 Nov 2017Posts: 95 |
Da miki67.
|
||
| Back to top |
|
||
| miki67 |
|
||
![]() Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009Posts: 666 |
Grisa a scris ... Da miki67. Ok.cand ajung acasă sau cel mai târziu mâine dimineață |
||
| Back to top |
|
||
| miki67 |
|
||
![]() Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009Posts: 666 |
miki67 a scris ... Grisa a scris ... Da miki67. Ok.cand ajung acasă sau cel mai târziu mâine dimineață l-am urcat la download,la Tonuri Korg. |
||
| Back to top |
|
||
| Grisa |
|
||
![]() Registered Member #16858
Joined: 24 Nov 2017Posts: 95 |
Mersi mult miki67,sanatate si numai bine!
|
||
| Back to top |
|
||
| Go to page << >> | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]








