Forums

Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Roland
 
<< Previous thread | Next thread >>
Paul Stanga, un om ce canta cu "inima".
Go to page   <<      
Moderators: admin, pustiulica, angelitto
Author Post
Matrafox
Mon, 12 Oct 2009, 10:18AM
Guest
Multumim Relu si pentru Rosca Iulian precis s-a referit doar la prima poza.Restul sa zicem ca suntem artisti mai modesti la care ne place sa stam in banca noastra ../../images/emotes/yahoo/yahoo_happy.gif

Back to top
alexu
Mon, 12 Oct 2009, 12:52PM

Registered Member #1060
Joined: 26 Aug 2008
Posts: 264
dorel, florin, paul, marian... sunteti oamenii pe care imi doaresc foarte mult sa-i cunosc personal, nu am stiu de acest work-session, pentru ca as fi facut tot posibilul sa fiu acolo, daca era posibil sa fiu primit. paul ma impresioneaza pana la lacrimi, cu fiecare piesa, sunt un mare admirator, este ca si idolul meu. il ascult si raman fara cuvinte, nu-mi vine sa cred ca poate sa existe un om ca el. muzica lui iti merge direct in suflet, oricat ai fi de dur nu ai cum sa nu fi impresionat de paul. va multumesc voua ca am macar ocazia sa fiu membru acestui site si sa mai schimbam impresii, inseamna foarte mult pentru mine.

Back to top
testiera
Tue, 13 Oct 2009, 05:02AM

Registered Member #5950
Joined: 10 Feb 2009
Posts: 254
...pai de aceea a ajuns acolo sus ptr k pune suflet in tot ceea ce face...si binenteles harul p care i la dat dumnezeu!..sa ne traiesti maestre!

Back to top
cosminkorg
Tue, 13 Oct 2009, 02:38PM
Guest
da ceva video la intalnirea voastra nu aveti!!!:D

Back to top
tncosmin
Wed, 14 Oct 2009, 10:14AM

Registered Member #962
Joined: 21 Aug 2008
Posts: 83
e foarte buna afirmatia : canta din suflet.
duminica am fost la un botez la un prieten si a avut un acordeonist sarb dar care cinta si muzica mai ales de banat, cum sa va zic parca el si acordeonul erau un tot unitar ziceai ca vine muzica din interiorul lui asa traia cea cea ce cinta, si cinta al naiba de bine chiar f. bine as putea zice.
Pe paul stanga l-am vazut doar in niste videoclipuri cintand la niste clape si intradevar cinta din si cu suflet si asta se cunoaste in cea ce iese din mainile lui.
Parerea mea este ca daca nu pui suflet in cea ce faci nu o sa iasa nimic bun !!! ../../images/emotes/yahoo/yahoo_big_hug.gif

Back to top
cminor
Wed, 14 Oct 2009, 02:12PM

Registered Member #55
Joined: 30 May 2008
Posts: 2805
exista si filmari dar se vor pune pe site-ul Roland (cand vor fi gata).
Sa vedem poate ne dau voie sa punem si aici cateva...

Back to top
dan de la bacau
Mon, 18 Jan 2010, 09:27PM
Guest
felicitari e tare de tot

Back to top
Go to page   <<       

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro


Comentarii noi


[Content] Re: Salut Admin Latest comment Posted by admin on 08 Apr 2026, 19:04
@dorelclape: pentru numărul de telefon publicat pe site doar ai primit warning (adică avertisment, pe românește), nu ți-a fost restricționată nici o "facilitate".


[Content] Salut Admin Latest comment Posted by dorelclape on 08 Apr 2026, 18:43
Observ ca am unele facilitati restrictionate din cauza unui nr de telefon postat in comentarii , sincer . . .nu-mi aduc aminte sa fi postat un nr de telefon , probabil am vrut sa [more ...]


[download] SET Studio Romania 2026 - Korg PA1000 Latest comment Posted by Mihai13 on 06 Apr 2026, 09:33
Multumesc, Miki


[download] SET Studio Romania 2026 - Korg PA1000 Latest comment Posted by ionut74 on 06 Apr 2026, 08:07
Antivirusul Bitdefender nu-mi dădea voie să-i bag parola, îmi dădea eroare. L-am dezinstalat iar acum îmi dă voie. O zi frumoasă la toată lumea!


[download] SET Studio Romania 2026 - Korg PA1000 Latest comment Posted by ionut74 on 06 Apr 2026, 00:08
Îmi cer scuze de deranj... Am reușit să îl deschid pe telefon. Era problema de la laptopul meu.


Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Sitemap