Forums
| Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Discutii generale |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Claudiu Cioca - Mâinile care au tăcut... | ||
| Go to page >> | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| elgi |
|
||
![]() Registered Member #196
Joined: 27 Jun 2008Posts: 767 |
S-a stins din viaţă la vârsta de 32 de ani, cel care a fost mentorul unei generaţii de artişti, CLAUDIU CIOCA. Dumnezeu să-l ierte! Fără cuvinte... |
||
| Back to top |
|
||
| VIOREL |
|
||
![]() Registered Member #724
Joined: 09 Aug 2008Posts: 124 |
dumnezeu sal ierte si sincere condoleante familiei indoliate.....nu l-am cunoscut ....nu-i cunosc valorea muzicala ....dar cunosc durerea familiei ,de a pierde pe cineva...inca o data sincere condoleante familiei indoliate
|
||
| Back to top |
|
||
| dutu |
|
||
![]() Registered Member #469
Joined: 24 Jul 2008Posts: 79 |
dumnezeu sa-l ierte,si sa-i fie tarina usoara
|
||
| Back to top |
|
||
| ionutva7 |
|
||
|
Guest
|
dumnezeu sa-l ierte.
|
||
| Back to top |
|
||
| Ionutz_pa |
|
||
![]() ![]() Registered Member #12
Joined: 22 May 2008Posts: 559 |
E trist când cineva se stinge. În momente ca acesta realizez cât e de scurtă viaţa şi că fiecăruia dintre noi îi va veni rândul, mai devreme sau mai târziu. Trist, dar adevărat. D-zeu să-l ierte şi să-l odihnească. Sincere condoleanţe familiei. |
||
| Back to top |
|
||
| padys78 |
|
||
![]() Registered Member #200
Joined: 27 Jun 2008Posts: 248 |
DUMNEZEU SA-L IERTE!....pe cel ce a fost CLAUDIU CIOCA,...e trist ...tragic,numai cand te gandesti la tineretea lui, la varsta la care i-au fost taiate aripile ....aripi care acum poarta sus , un suflet de artist...DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA IN PACE!. |
||
| Back to top |
|
||
| cminor |
|
||
![]() Registered Member #55
Joined: 30 May 2008Posts: 2803 |
Orice om are o cale si un destin, un drum in viata ce se imbina cu alte vieti. Destinul nu a vrut sa ne intalnim, dar, e pacat ca al sau a fost atat de scurt... Ma infioara gandul ca eu am abia 31... Ma tot intreb, daca as stii ca ma sting in mai putin de 1 an... ce as face? Primul gand ar fi sa vizitez rudele... dar oare ai avea timp? Oare si putea sa alegi pe cine sa vezi mai repede sau ai putea oare sa le spui ca "te duci"? Condoleante si ma rog pentru sufletul lui... Sa fie primit in ceruri si fie ca toate rele sa fie iertate si ca toate faptele sale bune sa nu fie uitate... |
||
| Back to top |
|
||
| mihai roland |
|
||
![]() Registered Member #186
Joined: 26 Jun 2008Posts: 46 |
CONDOLEANTE FAMILIEI...DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA...prea tanar ca sa mearga in lumea cea dreapta.....pacat....dar toti suntem sortiti ca mai devreme sau mai tarziu sa parasim aceasta lume....acesta e destinul nostru...................
|
||
| Back to top |
|
||
| miki |
|
||
![]() Registered Member #2509
Joined: 22 Oct 2008Posts: 97 |
Ma infioara aceasta veste,am fost la Claudiu in casa acum vreo 7 ani impreuna cu Adi de la Valcea,tragea o melodie la el....un baiat simplu,modest,si maica-sa la fel...am ramas impresionat de modestia lui...ce melodii,ce orchestratii,ce styl iesea din mainiile lui...D-ZEU SA TE ODIHNEASCA IN PACE SI SA AIBA GRIJA DE TINE ACOLO SUS CLAUDIULE!
|
||
| Back to top |
|
||
| D-A-N |
|
||
![]() Registered Member #8
Joined: 22 May 2008Posts: 58 |
TRIST!!!FOARTE TRIST! D-ZEU SA-L IERTE!!!!
|
||
| Back to top |
|
||
| Go to page >> | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salut,Am revenit - l-am descarcat si eu si se pare ca are tot un singur folder cu styleuri FAVORITE 1 nu stiu daca este V2 transferat la PA4x - mai verific acasa chiar daca nu pot [more ...]









