Forums

Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Discutii generale
 
<< Previous thread | Next thread >>
Tambal
Go to page       >>  
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
Author Post
yslicev
Sun, 01 Dec 2013, 03:34PM
Guest
O proba de tambal pe korg pa2 ce parere aveti?

LINK: Click aici!

Back to top
victorr
Sun, 01 Dec 2013, 03:44PM
Registered Member #9068
Joined: 16 Mar 2010
Posts: 828
Nu mai panorama tambalul. Vrei sa creezi un fel de miscare, dar nu e nevoie de ea si e artificiala. De fapt creezi o confuzie, iar urechea e distrasa de la muzica incercand sa inteleaga de unde se aude tambalul.
Mi-a placut cum suna ciocanelul la sarba.

Back to top
tudoricavl
Sun, 01 Dec 2013, 05:31PM
Guest
Asa suna la mine unul dintre tambale:




[ Edited Sun, 01 Dec 2013, 05:43PM ]


Back to top
yslicev
Sun, 01 Dec 2013, 06:07PM
Guest
tudoricavl a scris ...

Asa suna la mine unul dintre tambale:





LINK: Click aici!

mal refleteaza asupra sondului......sau deschideti un topic

Back to top
tudoricavl
Mon, 02 Dec 2013, 09:50AM
Guest
yslicev a scris ...

tudoricavl a scris ...

Asa suna la mine unul dintre tambale:





LINK: Click aici!

mal refleteaza asupra sondului......sau deschideti un topic

Cu mine vb..

Back to top
yslicev
Mon, 02 Dec 2013, 10:31AM
Guest
tudoricavl a scris ...

yslicev a scris ...

tudoricavl a scris ...

Asa suna la mine unul dintre tambale:





LINK: Click aici!

mal refleteaza asupra sondului......sau deschideti un topic

Cu mine vb..



Mai baietas eu ti-am zis sa-ti deschizi un topic da vad ca ori esti ori te faci .......dar sa stii ca ai ramas asa !!!
Asa ca fii tu baiat simtit si stergeti chestia asta de o numesti tu "DEMO TARAF" din topicu meu
Eu am pus un demo proba de tambal ptr niste pareri si tu vii cu alt demo peste ...pai cu ce mai ajutat tu ?Mai rau ma incurci chiar nu-.ti dai seama ,sau asa esti tu educat?!

Back to top
tudoricavl
Mon, 02 Dec 2013, 10:44AM
Guest
yslicev a scris ...

tudoricavl a scris ...

yslicev a scris ...

tudoricavl a scris ...

Asa suna la mine unul dintre tambale:





LINK: Click aici!

mal refleteaza asupra sondului......sau deschideti un topic

Cu mine vb..



Mai baietas eu ti-am zis sa-ti deschizi un topic da vad ca ori esti ori te faci .......dar sa stii ca ai ramas asa !!!
Asa ca fii tu baiat simtit si stergeti chestia asta de o numesti tu "DEMO TARAF" din topicu meu
Eu am pus un demo proba de tambal ptr niste pareri si tu vii cu alt demo peste ...pai cu ce mai ajutat tu ?Mai rau ma incurci chiar nu-.ti dai seama ,sau asa esti tu educat?!
Cu mine vb? Pe multi am incurcat eu baietasi...Sanatate oricum.


Back to top
yslicev
Mon, 02 Dec 2013, 10:45AM
Guest
tudoricavl a scris ...

yslicev a scris ...

tudoricavl a scris ...

yslicev a scris ...

tudoricavl a scris ...

Asa suna la mine unul dintre tambale:





LINK: Click aici!

mal refleteaza asupra sondului......sau deschideti un topic

Cu mine vb..



Mai baietas eu ti-am zis sa-ti deschizi un topic da vad ca ori esti ori te faci .......dar sa stii ca ai ramas asa !!!
Asa ca fii tu baiat simtit si stergeti chestia asta de o numesti tu "DEMO TARAF" din topicu meu
Eu am pus un demo proba de tambal ptr niste pareri si tu vii cu alt demo peste ...pai cu ce mai ajutat tu ?Mai rau ma incurci chiar nu-.ti dai seama ,sau asa esti tu educat?!
Cu mine vb? Pe multi am incurcat eu baietasi...Sanatate oricum.




Sanatate si tie Relule da nu-i frumos si indicat ce faci tu !

Back to top
tudoricavl
Mon, 02 Dec 2013, 10:50AM
Guest
Sanatate...

Back to top
Florin Galati
Mon, 02 Dec 2013, 10:55AM

Registered Member #6568
Joined: 24 Feb 2009
Posts: 323
Suna frumos yslicev. Spor la munca in continuare.

Back to top
Go to page       >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro


Comentarii noi


[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2 Latest comment Posted by H3PL3R on 24 Jun 2026, 14:44
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!


[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5 Latest comment Posted by ionut74 on 19 Jun 2026, 10:48
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000 Latest comment Posted by miki67 on 10 Jun 2026, 22:04
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x Latest comment Posted by Mihai13 on 04 Jun 2026, 13:40
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x Latest comment Posted by Mcmiki on 04 Jun 2026, 11:55
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]


Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Sitemap