Forums
| Clape.ro :: Forums :: Alte subiecte :: Discutii generale |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Tambal | ||
| Go to page >> | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| yslicev |
|
||
|
Guest
|
O proba de tambal pe korg pa2 ce parere aveti? LINK: Click aici! |
||
| Back to top |
|
||
| victorr |
|
||
![]() Registered Member #9068
Joined: 16 Mar 2010Posts: 828 |
Nu mai panorama tambalul. Vrei sa creezi un fel de miscare, dar nu e nevoie de ea si e artificiala. De fapt creezi o confuzie, iar urechea e distrasa de la muzica incercand sa inteleaga de unde se aude tambalul. Mi-a placut cum suna ciocanelul la sarba. |
||
| Back to top |
|
||
| tudoricavl |
|
||
|
Guest
|
Asa suna la mine unul dintre tambale: [ Edited Sun, 01 Dec 2013, 05:43PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| yslicev |
|
||
|
Guest
|
tudoricavl a scris ... Asa suna la mine unul dintre tambale: LINK: Click aici! mal refleteaza asupra sondului......sau deschideti un topic |
||
| Back to top |
|
||
| tudoricavl |
|
||
|
Guest
|
yslicev a scris ... tudoricavl a scris ... Asa suna la mine unul dintre tambale: LINK: Click aici! mal refleteaza asupra sondului......sau deschideti un topic Cu mine vb.. |
||
| Back to top |
|
||
| yslicev |
|
||
|
Guest
|
tudoricavl a scris ... yslicev a scris ... tudoricavl a scris ... Asa suna la mine unul dintre tambale: LINK: Click aici! mal refleteaza asupra sondului......sau deschideti un topic Cu mine vb.. Mai baietas eu ti-am zis sa-ti deschizi un topic da vad ca ori esti ori te faci .......dar sa stii ca ai ramas asa !!! Asa ca fii tu baiat simtit si stergeti chestia asta de o numesti tu "DEMO TARAF" din topicu meu Eu am pus un demo proba de tambal ptr niste pareri si tu vii cu alt demo peste ...pai cu ce mai ajutat tu ?Mai rau ma incurci chiar nu-.ti dai seama ,sau asa esti tu educat?! |
||
| Back to top |
|
||
| tudoricavl |
|
||
|
Guest
|
yslicev a scris ... Cu mine vb? Pe multi am incurcat eu baietasi...Sanatate oricum.tudoricavl a scris ... yslicev a scris ... tudoricavl a scris ... Asa suna la mine unul dintre tambale: LINK: Click aici! mal refleteaza asupra sondului......sau deschideti un topic Cu mine vb.. Mai baietas eu ti-am zis sa-ti deschizi un topic da vad ca ori esti ori te faci .......dar sa stii ca ai ramas asa !!! Asa ca fii tu baiat simtit si stergeti chestia asta de o numesti tu "DEMO TARAF" din topicu meu Eu am pus un demo proba de tambal ptr niste pareri si tu vii cu alt demo peste ...pai cu ce mai ajutat tu ?Mai rau ma incurci chiar nu-.ti dai seama ,sau asa esti tu educat?! |
||
| Back to top |
|
||
| yslicev |
|
||
|
Guest
|
tudoricavl a scris ... yslicev a scris ... Cu mine vb? Pe multi am incurcat eu baietasi...Sanatate oricum.tudoricavl a scris ... yslicev a scris ... tudoricavl a scris ... Asa suna la mine unul dintre tambale: LINK: Click aici! mal refleteaza asupra sondului......sau deschideti un topic Cu mine vb.. Mai baietas eu ti-am zis sa-ti deschizi un topic da vad ca ori esti ori te faci .......dar sa stii ca ai ramas asa !!! Asa ca fii tu baiat simtit si stergeti chestia asta de o numesti tu "DEMO TARAF" din topicu meu Eu am pus un demo proba de tambal ptr niste pareri si tu vii cu alt demo peste ...pai cu ce mai ajutat tu ?Mai rau ma incurci chiar nu-.ti dai seama ,sau asa esti tu educat?! Sanatate si tie Relule da nu-i frumos si indicat ce faci tu ! |
||
| Back to top |
|
||
| tudoricavl |
|
||
|
Guest
|
Sanatate...
|
||
| Back to top |
|
||
| Florin Galati |
|
||
![]() Registered Member #6568
Joined: 24 Feb 2009Posts: 323 |
Suna frumos yslicev. Spor la munca in continuare.
|
||
| Back to top |
|
||
| Go to page >> | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]





