Forums
| Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Yamaha |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| deci se poate lucra si cu kontakt | ||
| Go to page << >> | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| pustiulica |
|
||
![]() ![]() Registered Member #11427
Joined: 28 Sep 2012Posts: 1597 |
Kapytanu a scris ... deci Florine te ajut cu set-ul fara probleme eu nu sunt egoist... intr-adevar foarte foarte mult timp mi-a luat sa-l lucrez credeti-ma si o sa-l pun aici pe site la download dar rog un admin sa imi zica de ce nu pot sa uploadez am facut aranjamentul si ritmurile intr-o arhiva care are 970mb insa nu o pot uploada Salut! Dimensiunea maxima a unui fisier este de 300 mega, asa apare notat in pagina de Upload. Daca vrei poti face split pe arhiva la 250 mega si vor rezulta 4 fisiere, pe care le poti incarca pe rand. [ Edited Wed, 10 Sep 2014, 11:33PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| Kapytanu |
|
||
|
Guest
|
bn pustiulica asa fac |
||
| Back to top |
|
||
| Kapytanu |
|
||
|
Guest
|
florine il ai la download
|
||
| Back to top |
|
||
| angelitto |
|
||
![]() ![]() Registered Member #14155
Joined: 28 Apr 2014Posts: 1130 |
E interesant ce ai pus. O sa testez si eu, sa vad ce iese.
[ Edited Thu, 11 Sep 2014, 02:48PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| FlorinPSR |
|
||
|
Guest
|
Kapytanu a scris ... florine il ai la download |Blocked admin| [ Edited Fri, 12 Sep 2014, 09:34AM ] |
||
| Back to top |
|
||
| Kapytanu |
|
||
|
Guest
|
incercati
|
||
| Back to top |
|
||
| albundy |
|
||
![]() Registered Member #10099
Joined: 28 Mar 2011Posts: 576 |
Kapytanu a scris ... alinbz a scris ... Bv kapitane! Nu mulţi au avut posibilitatea şi curaju să cante live la evenimente cu kontaktul. Aline tata am 2 ani de cantat live cu kontakt-ul crede-ma fara nicio problema sunet impecabil insa am trecut la pa1x pro dintr-un simplu motiv... claviatura in schimb ca posibilitate de editare a tonurilor nu se compara kontakt-ul cu niciuna dintre clape nu te-a intrebat nimeni daca pui muzica de pe laptop la vreun eveniment? Ma gadesc ca vreunul din meseni,mai curios si un pic sub efect bahic,cand a vazut laptopul ,o fi crezut ca e muzica de pe laptop. Eu am avut o dat o chestie amuzanta cu un mesean trotilat care credea ca formatia se face ca, canta . Al dreacu betiv ,neka pus pe toti sa ii cantam separat ca sa se convinga el ca formatia canta si nu laptopul |
||
| Back to top |
|
||
| DanKorg |
|
||
|
Guest
|
@albundy ) Foarte comica intamplarea ...Dar daca mi-se intampla si mie la fel procedam altfel ...@Kapytanu Sunt foarte frumos , bravo |
||
| Back to top |
|
||
| Kapytanu |
|
||
|
Guest
|
albundy a scris ... Kapytanu a scris ... alinbz a scris ... Bv kapitane! Nu mulţi au avut posibilitatea şi curaju să cante live la evenimente cu kontaktul. Aline tata am 2 ani de cantat live cu kontakt-ul crede-ma fara nicio problema sunet impecabil insa am trecut la pa1x pro dintr-un simplu motiv... claviatura in schimb ca posibilitate de editare a tonurilor nu se compara kontakt-ul cu niciuna dintre clape nu te-a intrebat nimeni daca pui muzica de pe laptop la vreun eveniment? Ma gadesc ca vreunul din meseni,mai curios si un pic sub efect bahic,cand a vazut laptopul ,o fi crezut ca e muzica de pe laptop. Eu am avut o dat o chestie amuzanta cu un mesean trotilat care credea ca formatia se face ca, canta . Al dreacu betiv ,neka pus pe toti sa ii cantam separat ca sa se convinga el ca formatia canta si nu laptopul Nu mi s-a intamplat deoarece tin display-ul la laptop aproape inchis deci nu se vede ce e pe laptop. Insa sunt cazuri care ti s-au intamplat tie dar lumea stii cum e ))) |
||
| Back to top |
|
||
| Kapytanu |
|
||
|
Guest
|
DanKorg a scris ... @albundy ) Foarte comica intamplarea ...Dar daca mi-se intampla si mie la fel procedam altfel ...@Kapytanu Sunt foarte frumos , bravo Ms Dane, se mai putea lucra la el si suna si mai frumos insa... nu am mai avut timp dar e un set cu care eu mi-am facut treaba |
||
| Back to top |
|
||
| Go to page << >> | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]








