Forums
| Clape.ro :: Forums :: Fisiere audio, Versuri, Partituri, Armonii :: Ritmuri |
|
<< Previous thread | Next thread >> |
| Set korg pa4x | ||
| Go to page >> | |
|
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
|
| Author | Post | ||
| edighegoiu |
|
||
![]() Registered Member #15449
Joined: 11 Oct 2015Posts: 267 |
In sfarsit a iesit un set cum trebuie pentru pa4x, eu cel putin pe youtube nu am vazut nimic mai bun deocamdata... Sper sa nu fie reclama... Exista vreo optiune sa il pot baga in pa900, sau macar style-ul in sine? Admin: cum ar putea sa nu fie reclama, daca video-ul respectiv arata ca un "pom de Craciun" cu: pret, contact, bling-bling-uri, etc?! [ Edited Tue, 05 Sep 2017, 03:51PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| edighegoiu |
|
||
![]() Registered Member #15449
Joined: 11 Oct 2015Posts: 267 |
Imi cer acuze, o sa descarc de pe youtube doar partea audio
|
||
| Back to top |
|
||
| edighegoiu |
|
||
![]() Registered Member #15449
Joined: 11 Oct 2015Posts: 267 |
Sper sa fie ok acum-> LINK: Click aici! soundcloud: LINK: Click aici! Am intampinat cateva probleme ... [ Edited Tue, 05 Sep 2017, 04:50PM ] |
||
| Back to top |
|
||
| ciury |
|
||
![]() Registered Member #5922
Joined: 09 Feb 2009Posts: 702 |
daca e bun, care e problama daca e reclama?
|
||
| Back to top |
|
||
| DCM |
|
||
![]() Registered Member #16541
Joined: 07 May 2017Posts: 32 |
ciury a scris ... daca e bun, care e problama daca e reclama? Problema e pentru reclama (fie ea si indirecta) trebuie sa platesti. Site-ul asta se tine cu bani, nu e ca o pagina de facebook care e moca. Rolul site-ului este de a ne ajuta reciproc. Pentru anunturi exista anumite site-uri de profil. Site-ul nu promoveaza seturi cu bani, asa cum fac altele, cu toate ca zic eu ar trebui introdus si aici, intrucat nu mai exista materiale de calitate decat in clapele muzicantilor, pentru ca cine munceste pentru un set sa il faca sa sune bine nu o sa vina niciodata sa il puna moca aici, apoi sa zica altul ca e setul lui. |
||
| Back to top |
|
||
| victorr |
|
||
![]() Registered Member #9068
Joined: 16 Mar 2010Posts: 828 |
De ce nu ai zis ca vorbesti de setul lui Marius Talent? Am ascultat putin din el. Are ritmuri bune, suna bine tobele, dar la tonuri de folclor tambalul de exemplu e cam slabut.E un set bun din multe puncte de vedere, de exemplu la Hora Moldova imi plac tobele, dar nu imi place tambalul.
|
||
| Back to top |
|
||
| edighegoiu |
|
||
![]() Registered Member #15449
Joined: 11 Oct 2015Posts: 267 |
Pe mine ma interesa daca as putea sa il bag in pa900, trebuie cumva compresat sau nu merge nici asa?
|
||
| Back to top |
|
||
| mariuspantera |
|
||
![]() Registered Member #8221
Joined: 13 Oct 2009Posts: 346 |
Nu merge de la pa4 la pa900 ! Eu nu stiu ce ai auzit asa de extraordinar la acest set!? la folclor e slab iar manelele nu ma inteteseaza.
|
||
| Back to top |
|
||
| edighegoiu |
|
||
![]() Registered Member #15449
Joined: 11 Oct 2015Posts: 267 |
Mi-a placut in special partea de folclor.
|
||
| Back to top |
|
||
| mariuspantera |
|
||
![]() Registered Member #8221
Joined: 13 Oct 2009Posts: 346 |
Da, gusturile nu se discuta! stylurile se pot exporta ca mid sa mearga la tine, samplerele se pot scoate ca wav dar este o munca imensa si nu cred ca se incumeta cineva! poate o sa scoata korg un update la pa manager unde o sa implementeze si optiunea de convertire de la pa4 x la celelalte modele
|
||
| Back to top |
|
||
| Go to page >> | |
Powered by Clape.ro
Comentarii noi
[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!
[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.
[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]







