Forums

Clape.ro :: Forums :: Instrumente cu clape :: Korg
 
<< Previous thread | Next thread >>
Ajut cu Korg Pa Manager v.4
Go to page   <<        >>  
Moderators: admin, tiger, pustiulica, angelitto
Author Post
miki67
Fri, 31 Aug 2018, 04:45PM

Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009
Posts: 666
raduuu a scris ...

miki67 a scris ...

raduuu a scris ...

Salut, Poti sa-l faci si decompresat, sa-l folosesc in pa3x le, te rog!Multumesc mult

pot, doar daca fac un set cu folclorul si altul cu restul.doar folclorul are 171 mega.

E perfect asa. Multumesc frumos!

Ok.sper sa reusesc maine,daca nu,cel târziu duminică.


Back to top
Puica
Fri, 21 Sep 2018, 03:11PM

Registered Member #15476
Joined: 23 Oct 2015
Posts: 94
Salut miki am nevoie urgent de tonurile astea de pa 4 LINK: Click aici!
Convertite pentru pa3 pana duminica !am un eveniment important! Mult respect maestre! Si iti doresc tot binele din lume tpp:*

Back to top
miki67
Fri, 21 Sep 2018, 08:02PM

Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009
Posts: 666
Puica a scris ...

Salut miki am nevoie urgent de tonurile astea de pa 4 LINK: Click aici!
Convertite pentru pa3 pana duminica !am un eveniment important! Mult respect maestre! Si iti doresc tot binele din lume tpp:

Salut! Maine ma întorc din Romania.am sa ti le fac.sper sa fie aprobate in timp util pentru tine.
Sănătate!



Back to top
Puica
Sat, 22 Sep 2018, 04:30AM

Registered Member #15476
Joined: 23 Oct 2015
Posts: 94
miki67 a scris ...

Puica a scris ...

Salut miki am nevoie urgent de tonurile astea de pa 4 LINK: Click aici!
Convertite pentru pa3 pana duminica !am un eveniment important! Mult respect maestre! Si iti doresc tot binele din lume tpp:

Salut! Maine ma întorc din Romania.am sa ti le fac.sper sa fie aprobate in timp util pentru tine.
Sănătate!



Doamne ajuta maestre ! Si drum bun multumesc enorm pentru ajutorul oferit !

Back to top
miki67
Sat, 22 Sep 2018, 02:05PM

Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009
Posts: 666
Puica,le-am facut.trebuie doar aprobate.
sa le folosesti sanatos si spor la lovele!

Back to top
Puica
Mon, 24 Sep 2018, 01:36PM

Registered Member #15476
Joined: 23 Oct 2015
Posts: 94
miki67 a scris ...

Puica,le-am facut.trebuie doar aprobate.
sa le folosesti sanatos si spor la lovele!

Mulțumesc frumos maestre❤️^:)^mare respect din partea mea ! Iti doresc tot binele din lume ! Trăiască tot ce iubești


Back to top
miki67
Mon, 24 Sep 2018, 06:10PM

Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009
Posts: 666
Puica a scris ...

miki67 a scris ...

Puica,le-am facut.trebuie doar aprobate.
sa le folosesti sanatos si spor la lovele!

Mulțumesc frumos maestre❤️^:)^mare respect din partea mea ! Iti doresc tot binele din lume ! Trăiască tot ce iubești


Cu plăcere Puica.multumesc la fel pentru urări!


Back to top
george_pa50
Mon, 01 Oct 2018, 02:09PM

Registered Member #956
Joined: 20 Aug 2008
Posts: 118
Salut Miki.Poti sa faci te rog acest set pt pa700? Compresat sau ... cum stii tu LINK: Click aici!

Back to top
miki67
Wed, 03 Oct 2018, 06:34PM

Registered Member #8203
Joined: 11 Oct 2009
Posts: 666
george_pa50 a scris ...

Salut Miki.Poti sa faci te rog acest set pt pa700? Compresat sau ... cum stii tu LINK: Click aici!

cu chin cu vai(din cauza marimii) am reusit sa-l fac pentru pa700.nu am avut timp sa-l testez in clapa.l-am urcat aseara.asteptam sa fie aprobat.
fiecare si-l poate aranja dupa plac.
sa-l folositi sanatosi si spor la $!

Back to top
george_pa50
Wed, 03 Oct 2018, 08:00PM

Registered Member #956
Joined: 20 Aug 2008
Posts: 118
Multumesc !

Back to top
Go to page   <<        >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro


Comentarii noi


[download] Tonuri Ponciu - Korg Kronos 2 Latest comment Posted by H3PL3R on 24 Jun 2026, 14:44
Multe erori, si tonuri din 2007, nu are legatura cu Ponciu! Zi faina!


[download] SET Luis Mugurel KST, aprilie 2026 - Korg PA5 Latest comment Posted by ionut74 on 19 Jun 2026, 10:48
daca nu iti arata parola inseamna ca nu ai dreptul la download,imi pare rau


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA1000 Latest comment Posted by miki67 on 10 Jun 2026, 22:04
Scuzați, am greșit numele celui care a pus setul de pa4x. Este @vattila89


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x Latest comment Posted by Mihai13 on 04 Jun 2026, 13:40
Am verificat aseara, in principiu este tot V2 cu cateva ritmuri in plus.Sper sa-l pot face pt PA1000 folosind vocile pe care le am.


[download] GYR v3 Audio Szett 2019 (ritmuri unguresti) - Korg PA4x Latest comment Posted by Mcmiki on 04 Jun 2026, 11:55
Salutare! Sincer nu prea ma pricep la clapele Korg, nu am lucrat deloc cu Korg, mai demult cu Roland, acum am ales Yamaha nu prea cant populara, doar un Pa700 am butonat putin, dar [more ...]


Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Sitemap