Forums

Clape.ro :: Forums :: Administrativ / Tehnic :: Probleme de functionare / Reclamatii
 
<< Previous thread | Next thread >>
Stergerea posturilor de pe forum !
Go to page   <<      
Moderators: admin, dan, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
tiberius
Tue Mar 17 2009, 10:23AM

Registered Member #591
Joined: Sun Aug 03 2008, 01:52PM
Posts: 203
cminor a scris ...

daca imi aduc eu bine aminte, tot el a facut scandal ca sunt negativele lui puse pe site si ca el nu poate descarca (adica Raul este "negative" )
uite aici ce a scris la cereri :

negative
16 Mar : 15:46
Reply to this Am impresia ca site-ul asta e la mare misto. Am incercat acum sa dau jos o piesa, si aflu ca nr de descarcari e epuizat.Dar nu am dat nimic jos, si asta dupa ce mi-ati dat 9 descarcari pe zi, apoi 5 descarcari pe zi...nimic.Nu pot lua nimic.Profilul nu mi-l pot updata....ca nu merge, in schimb am contribuit cu vreo 50 de negative originale.Cred ca aveti niste mari probleme cu acest site.Nu mi-a facut deloc placere sa colaboram. Pacat de cei care ar vrea sa fie ajutati, artistii la inceput de drum si nu numai si le-ar prinde bine ajutorul celor care pot sa il dea, si nu au cum pentru ca se lovesc de disfunctionalitati...romanesti.Bafta in toate. Si pentru cei care vor sa obtina totusi ceva ,incercati www.*****

e frumos?
ar fi trebuit sa ia ban nu 9 downloads/zi

acum daca un user la Visits to site since registration 6
primeste 5/zi (si mai urla ca are si 9/zi )sa ne fie rusine fata de ceilalti useri.

oricum, propun ca inainte de a sterge un topic sa i se faca un printscreen si postat pe admin chat sau intr-o sectiune vazuta doar de admini, si cand va fi nevoie, sa fie scos de la naftalina...
inca ceva, propun sa nu se mai accepte ca useri urmatoarele cuvinte: negative, mp3, roland korg, yamaha, pt ca de ex cand am vrut sa cauta "activitatea" lui negative la upload, mi-a dat 23 de pagini de "negative" si deja la pagina 6 m-am plictisit de atatea neuploadate de el.

cat despre ce a scris el, fi sigur ca EU AS FI STERS ACEL MESAJ CE LA FINAL TRIMITE USERII PE ALT SITE (DECI RECLAMA) SI MAI ALES datorita afirmatiei "acest site e la mare misto" !!!






referitor la numele pe care si-l pun useri care intra pe acest site eu ii dau dreptate lui cminor
mise pare foarte normal sa isi puna numele lor daca vor sa se stie ce scule au exista profilele care contin toate informatiile necesare despre userul respectiv(nu ca am ceva impotriva celor care isi pun numele de user ex korg...sau yamaha...)

[ Edited Tue Mar 17 2009, 10:30AM ]


Back to top
admin
Tue Mar 17 2009, 02:16PM


Registered Member #1
Joined: Wed May 21 2008, 07:43PM
Posts: 1805
Deci, treaba e destul de clara ... Faza e ca-mi trimitea emailuri in care poza ca "victima" ... Se pare insa ca nu mi-a spus tot adevarul, mi-a spus numai o parte din el ...
Negative, regulamentul este valabil pentru toata lumea. Cine nu-l respecta, EJECT! Mai sunt si alte siteuri.

Back to top
Go to page   <<       

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] SET KORG PA600 S.R. Posted by mark on 02 May : 21:26
Salut , da este vechi pentru ca nimeni nu face pentru pa600.Toti le repeta cu balarii.Am cumparat multe seturi,asta mi-sa parut cit de cit bunicel desi are multe defecte.


[download] SET KORG PA600 S.R. Posted by ciobanu on 02 May : 21:06
NIMIC BUN VECHITURI


[Content] Am donat Posted by hantatar on 01 May : 21:01
Salut! Am donat 10 EUR si astept sa primesc accesul la download.Multumesc anticipat!


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by bliviu27 on 30 Apr : 18:45
Am reusit sa incarc style doar dupa ce am incercat sa incarc setul in Direct. Atunci clapa l-a convertit si asa am reusit sa incarc stylurile din folderul convertit. Setul este BET [more ...]


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by bliviu27 on 30 Apr : 17:14
La mine in pa1000 desi am incasrcat pe rand nu se incarca Style





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap