Forums

Clape.ro :: Forums :: Administrativ / Tehnic :: Opinii despre Clape.ro / Sugestii pentru site
 
<< Previous thread | Next thread >>
PROIECTUL MEU
Go to page   <<      
Moderators: admin, dan, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
luchiana
Sat Mar 27 2010, 10:54AM

Registered Member #2199
Joined: Sat Oct 11 2008, 06:29PM
Posts: 671
eu nu cred asta Florin ... sincer.

Abia astept sa vad in cat timp va intra thread-ul la "nefolosite". sunt super curioasa cati dintre membri vor da macar un raspuns .....sau un zambet pus acolo la misto.
Stiti foarte bine de ce intra lumea aici ...
fiecare intra ca sa ia/dea castige bani (direct sau indirect)de pe urma diverselor materiale ... prea putini ca sa socializeze sau sa invete ceva nou
vreti sa va mintiti pe voi toti cei care citesc acum asta ....o puteti face.....:D
numa bine!!!

Back to top
iubescpianul
Sat Mar 27 2010, 11:16AM
Registered Member #8994
Joined: Thu Mar 04 2010, 02:43PM
Posts: 9
Dl. Admin propunerile mele pentru titlul sectiunii sint:Calendar muzical, sau mai sugubat: Pour le connasseur... Al doilea titlu mi-a fost sugerat de parerile de pe forum. Alegerea finala va apartine. Cu respect pentru toti cei care m-au bagat in seama, iubescpianu.

Back to top
Calin A7
Sat Mar 27 2010, 12:43PM

Registered Member #7351
Joined: Sun Mar 15 2009, 06:39PM
Posts: 216
cminor a scris ...

eu cred ca aceste informatii ar duce la cresterea rank-ului de cautare pe google., la atragerea de noi useri, si un plus de informatie.
De ce sa nu gasesti aceste informatii aici, cand le cauri pe Google?
In plus cred ca pot fi o lectura placuta, ca m-am saturat sa citesc doar de tambale, styluri si samplere ../../images/emotes/yahoo/yahoo_rofl.gif


F corect Cminor. Dar la un moment dat Admin a dat posibilitatea fiecarui membru de pe site sa isi faca propriul blog. Eu am fost printre primii care mi-am creat blog. Daca s-ar reintroduce blog-ul atunci intradevar colega "iubescpianul" si alti colegi ar avea posibilitatea sa scrie absolut tot ce vor pe blogul lor iar cei interesati ar beneficia de aceste informatii...si la o cautare pe google ar apare tot site-ul clape.ro. Mi se pare mult mai interesant asa decat sa se creeze o noua sectiune special ptr treaba asta.
Eu am avut in primul post o parere negativa la acesta initiativa deoarece ca sa actualizezi la zi cu informatii acesta rubrica iti cam ia timp ,si nu nu ar fi o problema, (daca, colega s-a oferit sa faca asta )ci faptul ca nu vor exista comentarii,raspunsuri la aceste informatii. Asta am vrut initial sa supliniez cand am spus ca aceasta rubrica mi se pare "neinteresanta". Cel putin mie rubrica "Calendarului muzical" mi se pare o treaba auxiliara(extracuriculara) fata de activitatea de baza a cestui site...si ar mai putea exista multe asemenea rubrici iar blogul mi se pare ca le-ar rezolva pe toate ...de la info,poze,videoclipuri etc.

...si inca ceva ...consider un lucru pozitiv sa ne dam cu parerea pe forum la diverse subicte(cum e de ex acesta) si impreuna sa gasim o formula optima care sa aduca un plus acestui site minunat.

[ Edited Sat Mar 27 2010, 01:22PM ]


Back to top
Go to page   <<       

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] Metoda de acordeon - Misu Iancu & Petre Romea Posted by Florinh87 on 24 Apr : 18:56
Multumesc mult, cu siguranță imi va fi de folos!


[Content] Acces Posted by Excl on 18 Apr : 13:36
Salutare ! Doresc si eu acces la download !! Am incarcat ceva seturi (au ceva download-uri ) si am raspuns si la forum-uri ! Voi posta seturi in continuare dar doresc si eu acces l [more ...]


[download] Ketron SD1 for Thomann AK-X1100 and Medeli AKX10 Posted by mihaidor on 17 Apr : 20:10
Aceste styl-uri Ketron SD 1 sună foarte profi pe Thomann AK-X1100.Nu există style convertit care să sune foarte bine din prima. Trebuie să mai modifici parametri pe care nu îi înca [more ...]


[download] Zece Ramy Posted by sebycog on 14 Apr : 18:22
Salut, imi poti trimite setul de pa2x cu zece și ete?


[download] FOLCL USOARA SR 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 11:01
Cu plăcere! Nu uitați să dați un Rate, pentru a descărca cu încredere și alții interesați.Sănătate!





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap