Forums

Clape.ro :: Forums :: Administrativ / Tehnic :: Opinii despre Clape.ro / Sugestii pentru site
 
<< Previous thread | Next thread >>
Astept opiniile voastre in legatura cu spatiul de pe site ...
Go to page   <<        >>  
Moderators: admin, dan, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
florinpa2x
Sat Apr 18 2009, 10:47AM
Registered Member #1353
Joined: Sun Sep 07 2008, 03:41PM
Posts: 20
ma bag si eu in pic in seama daca imi permiteti cei drept sunt foarte multe piese pe site dublate dar motivul oare care este?va zic tot eu membri de pe site vor sa faca activitate ca sa aiba acces la download si pun piese de pe site doar ca le schimba denumirea asa se intampla si la seturi si la negative etc domnilor admini daca ati lasa un pic mai mult laa download sunt sigur ca membri acestui site nu ar mai pune seturi sampler negative midi dublate de exemplu pe celalat site de ce nici o data nu sa ajuns la asemenea problema? tot eu va spun accesul la download e pentru toti nelimitat un membru de acolo nu cred ca daca este anumita piesa pusa nu cred ca o va pune din nou in schimb aici da pt ca vor sa faca activitate solutia ar fi urmatoarea sa lasati un pic mai mult acces la download sau daca nnu sa faceti un site doar pt download alta solutie nu vad o zi buna va doresc sarbatori fericite respect 621.gif


Back to top
admin
Sat Apr 18 2009, 11:25AM


Registered Member #1
Joined: Wed May 21 2008, 07:43PM
Posts: 1805
florinpa2x, noi aici am avut de 4 ori mai multa informatie decat dincolo, asta era problema ...

Back to top
florinpa2x
Sat Apr 18 2009, 11:32AM
Registered Member #1353
Joined: Sun Sep 07 2008, 03:41PM
Posts: 20
da poate aveti dreptate dar totusi trebuiesc ceva modificari facute la site respect

Back to top
Roland07
Sat Apr 18 2009, 12:07PM

Registered Member #949
Joined: Wed Aug 20 2008, 05:55PM
Posts: 206
Dane, ar trebui pus un anunt pe site pentru a nu mai avea reclamatii cu privire la negative.

Back to top
sarac.lipit
Sat Apr 18 2009, 01:41PM

Registered Member #45
Joined: Thu May 29 2008, 12:31AM
Posts: 2458
admin a scris ...

absolut nimeni nu este interesat de asta ... Sumele obtinute din donatii sunt urmatoarele: 0 lei, 0 euro. Am tinut sa fac aceasta precizare, sa nu creada unii ca s-au strans "averi" din donatii ...

curios... traiul aici nu-ţi ocupă tot timpul? ../../images/emotes/yahoo/yahoo_big_grin.gif 843_042.gif

Back to top
luchiana
Sat Apr 18 2009, 01:43PM

Registered Member #2199
Joined: Sat Oct 11 2008, 06:29PM
Posts: 671
Daca fiecare membru mai "activ" .(...sau cei care se vor activi)..ar pune cate 20, 30 ron...sunt absolut convinsa ca admin ar putea sa "faca rost" de mai mult spatiu...cred ca ar fi o chestie super, dar in general romanul se caliceste la ban si e obisnuit ca unde nu merge "lasa, mai ca leg cu o sarma" ../../images/emotes/yahoo/yahoo_big_grin.gif ...
Nu e chiar asa... Uitati-va la site-urile de afara cele care"se respecta" ca asa e ....Nu stiu de ce se fereste lumea ...dar eu stiu ca pe mine site-ul m-o ajutat extrem de mult....si cu dnld, si cu "viata sociala"...Chestia e ca mie imi convine sa dau 500, 1 milion acuma,deoarece pe mine atat ma costa un negativ ptr copii...Atata timp cat am gasit aici "moca, nu vad de ce m-as da inapoi de la o chestie ca asta...Asta in primul rand...
In al doilea:..cei care nu sunt de acord cu politica site-ului ...si vor marirea accesului la dnld..sa se uite pe site-ul celalat sa vada ca materialele ce sunt aici nu sunt puse si acolo ...pe cand invers, poate da....E o treaba care, la prima vedere te face poate sa te simti aiurea...dar..daca privesti in esenta lucrurilor vezi ca asa e. Nu vad de ce ne-am ascunde dupa deget..atata timp cat ne-am folosit toti ...
In al treilea rand: Contul de donatii...merge doar pentru 2 tipuri de carduri... Cat despre contul IBAN pe care admin l-o pus pe site acu cateva saptamani, eu recunosc ca nu l-am "accesat" deoarece e la ING (parca) si nu am ajuns deloc in capatul orasului meu unde e banca aia. Eu totusi, stiu ca mereu am avut bunul simt si mi-am asumat responsabilitatea ptr tot ce am facut, sau "nu am facut" .... Macar acuma ar trebui sa ne aratam cum suntem...ca e vorba de o data pe an .
Cred ca sugestia mea ar face ca acest site sa fie unul din cele"respectate"....
Numa' bine si sa ma ierte cei care poate se simt ofensati...

Back to top
andrei41
Sat Apr 18 2009, 08:37PM

Registered Member #383
Joined: Fri Jul 18 2008, 07:14PM
Posts: 77
dane o parere problema devine de la uploud pe site numai ca sa isi castige rating-ul pentru downloud problema e ca multi dintre colegi au pus si mp3 si tonuri si stil-uri roland yamaha etc au schimbat doar numele zip-ului si de fapt sunt acelea-si piese acelea-si rytm acelea-si tonuri etc multe le-am verificat
+ ca au pus si multe prosti care ar trebui curatate de pe site parerea mea sunt multe lucruri nu ai la ce sa le folosesti si iti ocupa mult spatiu
SA auzim de numai de bine si,,

,, sarbatori faine"

Back to top
luchiana
Fri Apr 24 2009, 09:39PM

Registered Member #2199
Joined: Sat Oct 11 2008, 06:29PM
Posts: 671
Despre "curatare" e clar, cred ca toata lumea, si admin-ii s-au edificat asupra acestui aspect...Ce ma deranjeaza mai mult, e starea asta de "silenzio stampa" pe care toata lumea o afiseaza, avand in vedere ca cele scrise mai sus de mine, dainuie da aproape 1 sapt si mai bine poate...si nu "vad" nici macar o critica adusa celor spuse/scrise de mine...Numa bine!!! ../../images/emotes/yahoo/yahoo_big_grin.gif 871_waving2.gif

Back to top
saracu
Thu Jan 07 2010, 05:30PM

Registered Member #8476
Joined: Sun Dec 06 2009, 09:43PM
Posts: 51
acelas lucru l-as face si eu roberto E 80 deci contabilizati va rog admin cminor !











Back to top
ser_bm
Thu Jan 07 2010, 09:31PM
Guest
Dane sa stii ca si acum e f multa informatie numai ca este si f multa proasta sa nu mai vorbim de faptul ca sunt o gramada mare cat o capita de dubluri si inca una de copii la xerox cu alta denumire

Back to top
Go to page   <<        >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] Metoda de acordeon - Misu Iancu & Petre Romea Posted by Florinh87 on 24 Apr : 18:56
Multumesc mult, cu siguranță imi va fi de folos!


[Content] Acces Posted by Excl on 18 Apr : 13:36
Salutare ! Doresc si eu acces la download !! Am incarcat ceva seturi (au ceva download-uri ) si am raspuns si la forum-uri ! Voi posta seturi in continuare dar doresc si eu acces l [more ...]


[download] Ketron SD1 for Thomann AK-X1100 and Medeli AKX10 Posted by mihaidor on 17 Apr : 20:10
Aceste styl-uri Ketron SD 1 sună foarte profi pe Thomann AK-X1100.Nu există style convertit care să sune foarte bine din prima. Trebuie să mai modifici parametri pe care nu îi înca [more ...]


[download] Zece Ramy Posted by sebycog on 14 Apr : 18:22
Salut, imi poti trimite setul de pa2x cu zece și ete?


[download] FOLCL USOARA SR 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 11:01
Cu plăcere! Nu uitați să dați un Rate, pentru a descărca cu încredere și alții interesați.Sănătate!





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap