Forums

Clape.ro :: Forums :: Administrativ / Tehnic :: Opinii despre Clape.ro / Sugestii pentru site
 
<< Previous thread | Next thread >>
Liber acces pentru toti userii site-ului
Go to page       >>  
Moderators: admin, dan, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
gigiflo
Fri Jul 10 2015, 04:29PM
Registered Member #15184
Joined: Mon May 11 2015, 09:37PM
Posts: 1395
Cu respect pentru ceea ce faceti pentru buna functionare si administrare a site-ului, am si eu o propunere pe care o consider binevenita.
Aceasta se refera la crearea unei facilitati de "free download" pentru toti userii, cu ocazia diferitelor evenimente: aniversarea site-ului, mari sarbatori religioase sau nationale, Anul Nou, etc.
In functie de limitele tehnice, download-ul ar putea fi limitat ca numar de descarcari sau nelimitat.
In speranta ca propunerea mea nu creeaza dificultati, indiferent de natura lor, va asigur de buna mea intentie!
Cu deosebita stima!
PS: Ca sa nu existe discriminari, cu aceasta ocazie, pentru cei care au deja acces, download-ul poate fi majorat. (in varianta unui acces liber limitat)
Aceasta propunere poate fi sustinuta sau nu si de ceilalti membrii ai comunitatii.

[ Edited Fri Jul 10 2015, 05:38PM ]


Back to top
albundy
Fri Jul 10 2015, 05:47PM

Registered Member #10099
Joined: Mon Mar 28 2011, 01:05PM
Posts: 592
Nu sustin Mokangeala. O astfel de idee doar de la tine putea veni. Totul se plateste, nimic nu e gratis .

Back to top
gigiflo
Fri Jul 10 2015, 05:58PM
Registered Member #15184
Joined: Mon May 11 2015, 09:37PM
Posts: 1395
Sunt un "sentimentalist" din fire.
Poate fi un defect uneori.
De aici si propunerea mea, dar nu insist.
Fiecare cu "credinta lui".


Back to top
albundy
Fri Jul 10 2015, 07:34PM

Registered Member #10099
Joined: Mon Mar 28 2011, 01:05PM
Posts: 592
Unii muncesc la un ritm, un style, un set complet .Munca lor trebuie rasplatita . Sunt putini cei care muncesc . Sunt multi cei care doresc . Niciunul din cei putini nu si-ar dori sa-si vada seturile puse pe toate site-urile de muzica . Daca isi dau ei munca e altceva, dar sa vina toti si sa descarce dintro parte ca sa puna in alta parte ,nu-i prea corect.Asta e realitatea.

Back to top
gigiflo
Fri Jul 10 2015, 07:59PM
Registered Member #15184
Joined: Mon May 11 2015, 09:37PM
Posts: 1395
In principiu e corect ceea ce spui. Subinteleg prin acest fapt ca noi am primit dreptul de acces la "munca lor", plătind prin "munca noastra" sau prin donatii.
Ma refeream la anumite momente, neanuntate din timp, ci instantaneu, de Mărinimie.
Precum un cadou de Crăciun, spre exemplu.
Toata lumea face cadouri.
Dar cum materialele nu îmi aparțin in totalitate, nu-i corect decat sa exprim un punct de vedere.

Back to top
raducu_fbt
Fri Jul 10 2015, 08:15PM

Registered Member #13391
Joined: Wed Sep 18 2013, 09:06PM
Posts: 76
Sincer sunt de acord cu albundy. Pana la urma fara munca nu faci nimic.
Site-ul functioneaza destul de bine dupa politica lui momentana! Dar iti inteleg si tie punctul de vedere!

Back to top
nyny
Fri Jul 10 2015, 08:44PM
Registered Member #13809
Joined: Sun Jan 12 2014, 07:02PM
Posts: 91
gigiflo a scris ...

Cu respect pentru ceea ce faceti pentru buna functionare si administrare a site-ului, am si eu o propunere pe care o consider binevenita.
Aceasta se refera la crearea unei facilitati de "free download" pentru toti userii, cu ocazia diferitelor evenimente: aniversarea site-ului, mari sarbatori religioase sau nationale, Anul Nou, etc.
In functie de limitele tehnice, download-ul ar putea fi limitat ca numar de descarcari sau nelimitat.
In speranta ca propunerea mea nu creeaza dificultati, indiferent de natura lor, va asigur de buna mea intentie!
Cu deosebita stima!
PS: Ca sa nu existe discriminari, cu aceasta ocazie, pentru cei care au deja acces, download-ul poate fi majorat. (in varianta unui acces liber limitat)
Aceasta propunere poate fi sustinuta sau nu si de ceilalti membrii ai comunitatii.

Iar cu ocazia zilelor de Pasti si Craciun, fiecare dintre noi sa-ti ofere gratis 2 ore de meditatii clape. De ce nu pui mana si studiezi in tot acest timp, poate asa nu-ti mai vin idei nastrusnice?

Back to top
gigiflo
Fri Jul 10 2015, 09:14PM
Registered Member #15184
Joined: Mon May 11 2015, 09:37PM
Posts: 1395
nyny a scris ...

gigiflo a scris ...

Cu respect pentru ceea ce faceti pentru buna functionare si administrare a site-ului, am si eu o propunere pe care o consider binevenita.
Aceasta se refera la crearea unei facilitati de "free download" pentru toti userii, cu ocazia diferitelor evenimente: aniversarea site-ului, mari sarbatori religioase sau nationale, Anul Nou, etc.
In functie de limitele tehnice, download-ul ar putea fi limitat ca numar de descarcari sau nelimitat.
In speranta ca propunerea mea nu creeaza dificultati, indiferent de natura lor, va asigur de buna mea intentie!
Cu deosebita stima!
PS: Ca sa nu existe discriminari, cu aceasta ocazie, pentru cei care au deja acces, download-ul poate fi majorat. (in varianta unui acces liber limitat)
Aceasta propunere poate fi sustinuta sau nu si de ceilalti membrii ai comunitatii.

Iar cu ocazia zilelor de Pasti si Craciun, fiecare dintre noi sa-ti ofere gratis 2 ore de meditatii clape. De ce nu pui mana si studiezi in tot acest timp, poate asa nu-ti mai vin idei nastrusnice?

Ca de obicei, tu nu ai un punct de vedere si nici nu stii sa respecți unul. Poate ar trebui sa observi cum se exprimă cei din jur.
Vei constata ca poți sa spui ceva si fara sa te crezi "la catedra".


Back to top
Niko777
Fri Jul 10 2015, 11:17PM

Registered Member #14075
Joined: Wed Apr 02 2014, 04:04PM
Posts: 29
in principiu e o idee buna si ai subliniat foarte bine ptr useri care nu au acces la downaload , stiu moka ingrasa dar sunt uni care au acces la 2 d.......pe zi si alti toata viata nu au acces ptr ca nu au activitate profunda pe acest site

[ Edited Fri Jul 10 2015, 11:26PM ]


Back to top
raducu_fbt
Sat Jul 11 2015, 12:13AM

Registered Member #13391
Joined: Wed Sep 18 2013, 09:06PM
Posts: 76
Pana la urma daca vreti acces la download puneti mana si implicati-va si ajutati-i si pe ceilalti, ca pana la urma pentru asta este site-ul !

Back to top
Go to page       >>   

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] Metoda de acordeon - Misu Iancu & Petre Romea Posted by Florinh87 on 24 Apr : 18:56
Multumesc mult, cu siguranță imi va fi de folos!


[Content] Acces Posted by Excl on 18 Apr : 13:36
Salutare ! Doresc si eu acces la download !! Am incarcat ceva seturi (au ceva download-uri ) si am raspuns si la forum-uri ! Voi posta seturi in continuare dar doresc si eu acces l [more ...]


[download] Ketron SD1 for Thomann AK-X1100 and Medeli AKX10 Posted by mihaidor on 17 Apr : 20:10
Aceste styl-uri Ketron SD 1 sună foarte profi pe Thomann AK-X1100.Nu există style convertit care să sune foarte bine din prima. Trebuie să mai modifici parametri pe care nu îi înca [more ...]


[download] Zece Ramy Posted by sebycog on 14 Apr : 18:22
Salut, imi poti trimite setul de pa2x cu zece și ete?


[download] FOLCL USOARA SR 2024 PA4X V2.SET Posted by miki67 on 12 Apr : 11:01
Cu plăcere! Nu uitați să dați un Rate, pentru a descărca cu încredere și alții interesați.Sănătate!





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap