Forums

Clape.ro :: Forums :: Administrativ / Tehnic :: Probleme de functionare / Reclamatii
 
<< Previous thread | Next thread >>
Functionare chatbox & stuff
Go to page   <<      
Moderators: admin, dan, Robert Craciun, pustiulica, angelitto
Author Post
Roland07
Fri Aug 22 2008, 09:02AM

Registered Member #949
Joined: Wed Aug 20 2008, 05:55PM
Posts: 206
D-le Matrafox, am scris acest topic pentru ca si ceilalti useri sa afle ce probleme sunt pe acest site
nu doresc defaimarea site-ului vostru, nu am fost pus de nimeni, este propria mea initiativa de a corecta unele probleme aici spre binele site-ului
accesul la download ar trebui sa vina din parte adminilor atunci cand considera ei ca un user are suficiente motive sa ia ceva de pe site, nu trebuie sa ingenunchem pentru un simplu acces
ma opresc aici cu polemica si sper ca intr-o zi veti tine cont si de parerea user-ilor care sunt mici in comparatie cu adminii
o zi superba si un week-end placut

Back to top
Matrafox
Fri Aug 22 2008, 09:17AM
Guest
Si aici gresesti pentru ca nu a trebuit nimeni sa ingenuncheze nu ai de unde sa stii la cati useri am dat acces fara sa spuna nimic.Si colegii mei la fel.Deci trebuia sa intrebi prima data.Accesul nu e conditionat neaparat de prezentarea aceea dar cine o face poate sa obtina mai repede ceea ce vrea pentru ca omul COMUNICA cu noi.Nu e nimeni mai mic decat celalalt aici toti suntem colegi.Numai ca unii si-au pus timpul si banii la bataie pentru acest site au facut niste reguli si ar fi frumos sa fie respectate.Dupa cum ai vazut scrie pe prima pagina destul de vizibil cine nu este de acord sa nu se mai oboseasca sa se inscrie aici.Deci inca o data te asigur ca accesul la download nu se da numai in urma unei "ingenuncheri" ,dupa ce un admin constata ca cineva are activitate pe acest site si singurul lui scop in viata si pe acest site e downloadul ,este setat la unul din clasele de download in functie de ce a facut in toate sectiunile siteului nu neaparat upload.Dar trb sa o spunem cu un upload de calitate care poate fi de folos si colegilor accesul se obtine mai repede.Sper ca ai inteles si vor citi si altii pt ca mi-am tocit degetele pe tastatura cu explicatii.

Back to top
cminor
Fri Aug 22 2008, 09:25AM

Registered Member #55
Joined: Fri May 30 2008, 10:44PM
Posts: 2872
Roland07 la cate sunt de facut pe site, probabil ca nu putem vedea toate postarile...
daca s-au postat dupa tine 15 alte threaduri, fi sigur ca nu a vazut nimeni.

Back to top
goguboncu
Fri Aug 22 2008, 11:58AM
Registered Member #837
Joined: Thu Aug 14 2008, 02:23PM
Posts: 13
Stimate domnule/doamna Roland07,
Daca pentru dumneavoastra a te conforma unei/unor reguli si a-ti exprima o doleanta/cerere/rugaminte inseamna ingenunchere, am convingerea ca ati ingenuncheat de foarte multe ori in viata. Ca o paranteza, aseara am fost la un restaurant care impune o anumita tinuta, si cu siguranta costum+cravata e infinit mai greu decat sa uploadezi 100 de mega de pe dial up. Plus ca daca nu formulam anumite cereri riscam sa mor de foame, iar daca la cererea "adu-mi o ciorba de burta" nu adaugam si un "te rog" as fi primit totusi ciorba, dar consider ca mai tarziu, cand m-am dus la toaleta si m-am vazut in oglinda, nu as mai fi vazut un OM. Inutil sa ma adaug ca daca nu as fi respectat prima regula, cea impusa de proprietarii localului, nici nu as mai fi avut posibilitatea sa o respect si pe a doua, cea impusa de bunul simt, pentru ca nu as fi putut intra acolo. Dumneavoastra totusi puteti intra aici...
Nu inteleg de ce nu faceti dumneavoastra un astfel de site, fie si doar pentru a intelege mai bine cam ce presupune un astfel de demers.
Imi cer scuze sorry daca interventia mea pare deplasata, nu e treaba mea dar nu m-am putut abtine michael.gif

Back to top
cminor
Fri Aug 22 2008, 12:04PM

Registered Member #55
Joined: Fri May 30 2008, 10:44PM
Posts: 2872
GB ..
avea o problema cu browserul...
ne-am ciondanit aiurea intre noi... ca ne-am inteles ca turcii cu japonezii :ppp

Back to top
Go to page   <<       

Jump:     Back to top

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF
Powered by Clape.ro

! În atenţia noilor înregistraţi pe site!


Comentarii noi


[download] SET KORG PA600 S.R. Posted by mark on 02 May : 21:26
Salut , da este vechi pentru ca nimeni nu face pentru pa600.Toti le repeta cu balarii.Am cumparat multe seturi,asta mi-sa parut cit de cit bunicel desi are multe defecte.


[download] SET KORG PA600 S.R. Posted by ciobanu on 02 May : 21:06
NIMIC BUN VECHITURI


[Content] Am donat Posted by hantatar on 01 May : 21:01
Salut! Am donat 10 EUR si astept sa primesc accesul la download.Multumesc anticipat!


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by bliviu27 on 30 Apr : 18:45
Am reusit sa incarc style doar dupa ce am incercat sa incarc setul in Direct. Atunci clapa l-a convertit si asa am reusit sa incarc stylurile din folderul convertit. Setul este BET [more ...]


[download] ABX 2024 PA4X V2.SET Posted by bliviu27 on 30 Apr : 17:14
La mine in pa1000 desi am incasrcat pe rand nu se incarca Style





Facebook page





Îţi place siteul ? Susţine acest site: adăugă codul de mai jos pe siteul tău.
Clape.ro



Siteul Muzicantilor


Mobile Theme Setări confidenţialitate

Zuma Deluxe Sitemap